İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

extreme türkiyeye kapatıldı

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ciddi ciddi alanlar varmı burdan para ile extreme ben yurt dışından açtırıyorum gayette güzel çalışıyor deneyin arkadaşlar gidipde kurnaz kişilere paranızı kaptırmayın bu kadar fırsatçılık olmaz...

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@cınaroğlu Bencede ciddi ciddi hesap satmaya çalışanlar var ama alacak kadar çaresiz arkadaşlara her türlü yardımcı olunur.

emredem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dünyanın en populer sayacı ve bizim en sık kullandığımız sayac olan extreme trackerin ücretsiz bölümü türküyeye kapatıldı sadece ücretli kayıtlar turklere açık

az once register e tıkladığımda karşıma gelen yazı aynen şöyle idi : Unfortunately we closed down our sales in Turkey. Türkcesi : Ne yazık ki biz, Türkiye'de satışımızdan aşağısını kapadık. Yani türküyeye sadece ücretli uyelik kabul ediyolar

en sonunda exremeyide pes ettirdik bakalım sırada nereler var

bir düzeltme yapmak istiyorum. o metinin türkçesi "Türkiye'ye satışlarımızı(hizmetimizi) kapattık" dır. Yani parasıylanda üye olunamaz.

SREKLAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YURT DISI IPİ İLE YAHUT PROXY KULLANARAK ÜYE OLABİLİYORSUNUZ KANIMCA:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5