İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook İstedigin kadar abone sifre istemiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

efsann226

Misafir
Meraba arkadaslar bugfün size süper bi facebook hilesi vercem hicbir yerde yok

arkadaslar istediginiz kadar abone ve durum begenisi istediginiz kadar arkadas ama +5000 den fazla :D

olmuyor ve asla sifre istemıyor sadece verecegim siteye girip facebook unuza ne kadar arkadas

abone durum begenisi isterseniz yapıyorusun veee bam 1 saat icinde en az 1 saat icinde abonelerınız

+5000 ve durumlarınızıda +3000 kisi begenmis olcak

İSTE LİNKK

yalnız birlestirin yeniyim o yüzden :D :zıpla:zıpla:zıpla:zıpla:zıpla:zıpla:tili

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Link'in Vürüs Programından Gecilmiş Ve Sonuclarını Lütfen atarmısınız ?
Daha Bgun Üye Olmussunuz Hemen Konu Acmışsını '

Aklıma Direkmen,Keylogur Geliyor Dikkat Edin Sonradan Faceleriniz Gitmesin Beyler Bayanlar

populerdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç güvenesim gelmedi :) bu konuyla alakalı bir haber okumuştum siteneye form oluşturup bilgilerin girilmesi isteniyor şifre v.s ve sonra kaç arkadaş istiyorsunuz :) daha sonrası malum

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
http://www.formbuddy.com bu siteye yönlendiriyo kısaca anlatsana ne yapıcamızı daha öncede girmiştim bu siteyi ama pek fazla uğraşmamıştım ?

Ekleme: galiba yanılmıyorsam bu sitede forma girilen bilgileri size yolluyor şifre vb sana gelmiş olyor galiba !

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
http://www.formbuddy.com bu siteye yönlendiriyo kısaca anlatsana ne yapıcamızı daha öncede girmiştim bu siteyi ama pek fazla uğraşmamıştım ?

Ekleme: galiba yanılmıyorsam bu sitede forma girilen bilgileri size yolluyor şifre vb sana gelmiş olyor galiba !
arkadaşım keyloger var icinde o zaman... iyinette kontrol edenmi kaldıki in cin top oynuyo ... daha konuyu gören moderatör kalmamıs

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Link kaldırıldı ve üye uzaklaştırıldı, uygulamayı kullanarak şifresini girenler değiştirsinler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5