İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Uygulaması Yapılır

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10

pcp1rates

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
auto like kodu zaten internette free olarak yok mu? ayrıca yasal değil sayfanızın kapanmasına neden olabilir.

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10

pcp1rates

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sayfa kapanabilir bu doğru ama örneğin a sayfası açtın büyüttün autolike ile sonra kendi istediğin orjinal sayfanın reklamını orda yapabilirsin bu şekilde kullanmak daha mantıklı

+ internette ücretsiz olarak var. Alış verişinize baltalamak istemem, uygulamalar yazarım demişssiniz bu konuda da başarılar dilerim ama kendi emeğiniz olmayan kodları parayla satmanız etik değil.

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
+ internette ücretsiz olarak var. Alış verişinize baltalamak istemem, uygulamalar yazarım demişssiniz bu konuda da başarılar dilerim ama kendi emeğiniz olmayan kodları parayla satmanız etik değil.
kodları parayla satmıyorum zaten bu konuda görüştüğüm arkadaşlar bilir ben hostingimde hazır autolike kurulu site yapıp kullanmaları için link veriyorum.bu şekilde başka türlü al kodları yap şukadar ücreti demiyorum

pcp1rates

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kodları parayla satmıyorum zaten bu konuda görüştüğüm arkadaşlar bilir ben hostingimde hazır autolike kurulu site yapıp kullanmaları için link veriyorum.bu şekilde başka türlü al kodları yap şukadar ücreti demiyorum

o zaman sorun yok, kolay gelsin.

Marble55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yaptırmak istiyorum lütfen msn adresini eklermısınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5