İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FB - GS Macçı tahminleriniz

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerbahçemizin canı sağolsun, fark 2. devredeki maça inşallah

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tarih 3 aralik 3 gol var yine ayni olay gs oynuyor fener kazaniyor abi ne olcak bu fenerin hali ya :) korkak korkak futbol korkak korkak bir antröner var herzaman gs guzel oynuyor fener sansla gol atiyor gs kaybediyor :) Böyle derbi olcana hic olmasin ya vallah bursaspor tarafatarina haran kaldim cuma gunu trabzonspor karsina super destek verdi. Fenerbahce stadinda 50 bin kisi vardi ama ses yok bide sahaya biseyler attilar yazik kesin saha kapanacak. Gs yazik oldu 7 puan geriye dustu naya saglik olsun bir derby daha böyle bitti bidahaki derby de görusmek dileyle... :)

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tarih 3 aralik 3 gol var yine ayni olay gs oynuyor fener kazaniyor abi ne olcak bu fenerin hali ya :) korkak korkak futbol korkak korkak bir antröner var herzaman gs guzel oynuyor fener sansla gol atiyor gs kaybediyor :) Böyle derbi olcana hic olmasin ya vallah bursaspor tarafatarina haran kaldim cuma gunu trabzonspor karsina super destek verdi. Fenerbahce stadinda 50 bin kisi vardi ama ses yok bide sahaya biseyler attilar yazik kesin saha kapanacak. Gs yazik oldu 7 puan geriye dustu naya saglik olsun bir derby daha böyle bitti bidahaki derby de görusmek dileyle... :)

haticeye degil neticeye bakıcaksın :)

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neticesi belliydi ya dun söyledim 2:1 suan legalpara da oynamadima yaniyorum ya bu ucuncu olayim tahminleri tutuyorum ama oynamiyorum :) zaten kötu oynuyan öyle der önemli olan puan almak. Gs da sunu diycek guzel oynadik sansli degildik volkan fenmeri kurtardi diycek :)

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tüm fenerbahceliler sizi kutlarim ;)

Galatasaray Yönetimi bosuna o koltuklarda oturmayin çıkın dısari taraftar sizi bekliyor :mad:

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gs tek kale oynuyo maçı fener alıyo..
brezilya mili takımı ile özel maç yapıp 5 atsak öbür hafta fenere yeniliriz..

böyle bi şey işte bu maç..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gene yırttık oh be..

Sen onu bir de bana sor. Maçı 10 kişi mi ne izledik tam hatırlamıyorum. 2 devre öldük öldük dirildik desem yeridir. Bi biz küfürü basıyoruz, bi GS'li arkadaşlar. 2-0'dan sonra fark gelir dedim, 2-1 olursa maç 2-2 ya da 2-3 biter dedik. 2-1'de kaldılar. Kısacası senin de dediğin gibi, oh be :p

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2-1 gs alır diyodum fb aldı.. iki golde arka arkaya gelince 6-0 lık hezimet aklıma geldi bir anda.. şükür öyle olmadı.. yenildik ama gercekten güzel top oynadı gs.. özellikle ikinci yarıda..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Galatasaray tek kale oynadi, daha iyi oynadi diyen arkadaslar maci gozleriyle izlediklerine eminler mi? Ilk yariyi ozellikle?

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galatasaray tek kale oynadi, daha iyi oynadi diyen arkadaslar maci gozleriyle izlediklerine eminler mi? Ilk yariyi ozellikle?

Bir de hakem faktörüne girecem hiç girmiyorum. Adam bir sürü pozisyonumuzu yedi. Ancak TıRT yi açtım evde. adamlar yok neymiş galatasarayın penaltısı verilmemiş cart curt. böyle taraflı medyamı olur kardeşim.
kızdım dedim en saplam kanal NTV. birde ne göreyim. galatasaraylı bülent. yok neymiş penaltıymış. ne diyeyimki. ben hakemin bize karşı yaptıklarını görmek isterken önümüze uyduruk bir pozisyon sürüyolar. . sonra hakem Fenerbahçeyi korudu. deli olcam bu medya varken ya. gözünü seveyim FBTV nin gözünü seveyim antunun :)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Galatasaray'ın tek kale oynamadığını söyleyen
(sadece 2 kaleyi bulan ve gol olan şutu var fenerbahçenin, galatasarayın ise 7 kaleyi bulan toplam 14 şutu var.. )
arkadaşlar maçı gözleriyle değili bırakın, maçı seyrettiklerine eminler mi? Özellikle 2.yarıyı..

yahu yuh artık.. harbiden pes.. rıdvan bile çıkmış Galatasaray tek kale oynadı diyo ya.. hadi tek kaleyi olmasa bile
fenerbahçe bu maçta 10 üzerinden 2 oynadıysa galatasaray 8 oynamıştır be kardeşim..

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zekan gerçekten büyüleyici visitistanbul.
sana +rep veriyorum.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ben senin en önemli detayı atlamakla yaptığın zeka showunu süslemek istedim.. Olay budur.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Farkındayım yahu, fenerbahçenin kazandığı bilmiyorduk öğrendik işte ne güzel..

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdiki tesellileride bu heralde gese lilerin. . Farka gitmediği için dua etmeleri gereken yerde neyle övünüyorlar.
demek ki o halde biz sizi kötü oynayarakta yeniyoruz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ridvan kim ki, kimin tek kale oynadiginin son kararini verecek merci Ridvan midir? :) Ilk yari Fenerbahce oynadi , ikinci yari Galatasaray. Zaten soru su sekilde olmaliydi, Besiktas, Palermo, Celta Vigo gibi 3 tane cok onemli mac sonrasi en buyuk derbide Fenerbahce'nin saldirin abi 5 cekecez tarzi agzindan salya akitarak Galatasaray'a hucum edecegini kim bekliyordu? Fenerbahce akilli oynadi, 2 tane gol bulup ikinci yari rolantide oynadi. Galatasaray'in XX sut atmasinin nedeni de budur.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kimin tek kale oynadığının son kararını verecek merci diye bir şey yoktur diyosan. Her izleyen kendine göre yorum yapar o zaman başkasının yorumuna yorum katamassın çünkü son mercii kimdir? Angelo mudur ? :) Herkes bekliyordu, ya da en azından Fenerbahçeliler kendilerini en az Galatasaray kadar büyük görmüyorlar mı? Nitekim Galatasaray bırakın Palermo & Celtavigo'yu Hafta içi uefa'da deplasmanda maç alıp, haftasonu Beşiktaşı lig'de yenip 2 gün sonra Real madrid den 2-0 dan 2-3 yapmıyor muydu?. Tüm spor adamlarına göre hazır takım 2 gün de bir maç oynayabilir, (bkz; brezilya,ingiltere,italya v.s).. He eğer oynayamıyacaksak hiç avrupaya gitmeyelim ozaman.. Ya da her maça aynı konsantre ile çıkalım. Kaldı ki bir çok fener maçına Galatasaray çok tempolu maçlardan sonra gelmiştir, o zaman fenerin tüm galibiyetleri tırt mıdır yani, galatasaray çok tempolu oynadığı için mi fark yemiştir :)..

Angelo, lüt-fen :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5