İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FB - GS Macçı tahminleriniz

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben GS - FB karsilastirmasi yapmadigim icin bana GS'nin eskiden yaptigi seyleri veri olarak vermen bir anlam ifade etmiyor. Ben de antrenor olsam bu kadar tempo icinde GS macinda takimi saldirtmazdim. Bu sekilde oynatirdim. Bu da bir risktir, iki tane arka arkaya gol bulamazsan ikinci yari isin cok zor olur ama bu da isin kismet tarafi. Ilk yarida da gayet iyi oynadigimizi dusunuyorum. Ilk yarida Fenerbahce gayet karsi kaleye de gitti, ben tek kale oynadik deyince buna karsi ciktim. Hatta mac 2-0'ken Tuncay'in kacirdigi bir pozisyon var ki, o gol olsaydi zaten kale male kalmazdi ortada.

Benim tek komik buldugum ilk yarida 2 gol yeyip daha fazlasini da yiyebilecek potansiyelde bir takimin taraftarinin, ikinci yari oynadi diye, tuh Fener'i elimizden kacirdik tarzi konusmasidir. Yoksa Galatasaray'in veya baska takimlarin ne yaptigi beni irgalamaz ki, ben kendi takimimin basarisi veya basarisizligi uzerine yorum yaparim.

Biz yapamiyorum ne yapalim, hem Besiktas'i yenip hem UEFA'da mac alip gelip Galatasaray'a saldiramiyoruz. Ama kendi evimizde kaybetmiyoruz. Hem de baya bir suredir.

Belki de Galatasaray'a da 150 bin dolar veriyoruzdur mac basina. Bilemiyorum sirrini bu Kadikoy'un. Ne hikmettir ki Fenerbahce sikeci filan denmesine ragmen, gecen sene derbilerde ortaligi catirdatip iki Anadolu takimina puan kaybettigi icin sampiyonluktan olmustur. Bunu da MSN listesindeki anlamsiz sikeci fener, duduk fener, sakiz fener yazan arkadaslara ithafen yaziyorum. Kisisel protesto:)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim bahsettiğim şeylerin çok çok dışına çıktı konu, başkası olsa bana g.tünle mi seyrettin gibi kendisini olduğu kadar karşı tarafıda düşürücü bir şey söylese onu yerin dibine sokardım, seni forum da belli bir yere koyduğum için üstüne gelmek istemiyorum.

Ayrıca klasik fb-gs maçları atışmalarını da sevmiyorum, 100 yıldır çözülemeyen bu heleki forumlarda hiç çözülmez.. Anlaşılan her yazdığıma cevap yazacaksın, o yüzden ben son mesajımı yazıyorum bu başlığa..

Son mesajım: Tebrikler.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yahu ben bundan hoslandigim icin yaziyordum, oyle herkese yazdigim sekilde yazmiyorum ki sana, killik olsun diye atistim, yanlis anlasildiysa ozur dilerim ben de :) Ben 1989'da Monaco'yu yenip yari finale ciktigimizda Galatasaray'liydim, Steau'ya yenilince sinirlenip Fenerli olmustum desem ortam yumusar mi :) Hadi sagol.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5