İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FB - GS Macçı tahminleriniz

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pazar günü yapılacak Derbi hakkındaki tahminlerinizi alabilirmiyiz :)

Ben 3-1 GS alır diyorum

Note : baslik yanlis olmus idare edin :)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
2-1 Galatsaray diyorum .. yada gönlümden öyle geçiyo şuan bilemiyorum :D

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gönlümden tabikide cimbom geçiyor.
ama son 6 senedir 3 puan alamadık orada. daha doğrusu son 6 senede sadece 1 kere 3 puan aldık daha yok. gerçi samiyendede biz aynı durumdayız ama fenerbahçe klasik kötü zamanlarında cimbomu yener teorisi bu sefer umarım tersine döner.

moronlardan uzak futbol dolu bi gece olur umarım her iki takım taraftarlarına da.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde icimde 2:1 geciyor ama kime bilmiyorum :) gerci herzaman belli fener gs yeniyor hele fenerin kötu zamanina denk geliyorsa hic affetmez abii adi fener avrupada yok turkiyede sadece isi senede 2 kere gs yenmekdir :)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
iyi oynayıp yenilsek bişey değil, bizimkiler oraya gitti mi niye böyle kötü oynuyolar anlamıyorum.

içimden cimbom kazansın geçiyor benim de, ama fb alır gibi

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ah güzel türkiyemin saf insanları ah ah hala

Aziz Yıldırımın 3 - Türkiyemin 0 olduğunu göremiyorsunuz değil mi? Bol Pembe hayaller diliyorum hepinize.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6 kasımın tekrarını 3 aralıkta yaşamak dileğiyle :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Adi Fener?
Fenerbahce kotu zamanda Galatasaray'i yeniyor da, isin kotusu Fenerbahce'nin iyi zamani. O yuzden Galatasaray daha sansli gibi. Fenerbahce Avrupa'da yok diyen arkadas Newcastle, Palermo ve Celta Vigo maclarini izlememis, izlemeden yorum yaptigi icin de komik olmus yorumu.

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu aksam Nazilli'den maç için otobüse biniyorum. Hayırlı olur umarım.

Fenerbahçe : X - Galatasaray : 0

Benim tribünde olduğum maçların hiçbirisinde Galatasaray gol atamadı henüz. Bizim kaç atacağımızı ise tahmin edemiyorum doğal olarak ;)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Topic'i görünce 3-1 FB yazacaktım, ama şimdi içime doğdu, 5-1 FB diyorum :p Ve hâlâ bilet arıyorum :(

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bilet karaborsa da bile çok zordur.. olsun digiturk den seyret o da güzel :)
hatta yarın yağmurlu olacakmış stad hiç gitmeyin derim :)

(ne kadar az seyirci olursa o kadar iyidir mantığı :p)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İnşallah Galatasaray yenicek ama içimden bi ses fener alıcak dio :(

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ah güzel türkiyemin saf insanları ah ah hala

Aziz Yıldırımın 3 - Türkiyemin 0 olduğunu göremiyorsunuz değil mi? Bol Pembe hayaller diliyorum hepinize.

en sonavrupa maçında aziz yıldırım yine parayı konuşturdu bastık parayı aldık hakemi.. karşı takımın çok üstün olmasına rağmen hakemin hızlı koşulara bile düdük çalması sonucu golümüzü bulduk.. karşı takımda gayet şanssızdı penaltı kaçırdı 2 tane topları direkde patladı.. ama aziz abi sağolsun yendik..

güzel ülkemin kendisinden başka herkesi saf zanneden insanları ahh ahh

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adi Fener?
Fenerbahce kotu zamanda Galatasaray'i yeniyor da, isin kotusu Fenerbahce'nin iyi zamani. O yuzden Galatasaray daha sansli gibi. Fenerbahce Avrupa'da yok diyen arkadas Newcastle, Palermo ve Celta Vigo maclarini izlememis, izlemeden yorum yaptigi icin de komik olmus yorumu.

ben tum maclari seyrettim bu bizim dogamizda var hep iyi oynariz tum takimlar olarak ama gol atamiyoruz beceriksiziz ve 0x0 elde var 0 la eve dönuyoruz ve ne garipki nezaman fener avrupada yenilse karsisina yada imdadina galatasaray cikiyor :) ispatlari ortada ben olanlari söyledim kendi dusuncemi yada söyle böyle sacmalamadim. Ben suan fenerbahce iyi gunde oldugu dusunmuyorum önce o sike olayi sonra celta vigo yenilgisi en azindan gs dan yaralidir. Hic bir olay olmasada fener - gs yener adi cikmis nedense hepde yeniyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5