İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Feed Burner ile blog konularınız Twitter'da

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Feed Burner aracılığı ile blog yazılarınızın otomatik olarak Twitter'da paylaşılmasını ister misiniz?

Öncelikle bir Twitter hesabınız olmalı.

Twitter hesabınızı aldıktan sonra, Feed Burner'aa kayıt olmalısınız.

Kayıt tamamlandıktan sonra, Feed Burner hesabınıza giriniz ve Publicize butonuna tıklayınız.

Açılan sayfada sol menüde Socialize linkine tıkladığınızda Add a Twitter account butonunu göreceksiniz.

Butona tıkladığınızda açılan sayfa kısa sürede bulunduğunuz sayfaya geri döncektir. Yönlendirilecektir.

Sayfanın altında bulunan Save butonu ile de yaptığınız işlemleri kaydetmelisiniz.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
orjinal yazdığınız yazıları twittere face göndermek akıl işi değil.o siteler güçlü olduğu için senden önce indexlenecektir ve bloğun kopyacı durumuna düşecektir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
blogun google dostu ise robotlar bunu anlayacaktır, ilk kim indezlenirse o kazanır

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ama işde o siteler örnek ben facede yaptım bunu.siteme açılan konu otomatik face sayfasında yayınlandı 400 oırtalma hiti olan blog 30 -40 hite düştü.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bir arkadaş istemişti bunu benden, bende anlattım, iyimi yapıyoruz bilmyorum, ama yaptık bi kere

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
orjinal yazdığınız yazıları twittere face göndermek akıl işi değil.o siteler güçlü olduğu için senden önce indexlenecektir ve bloğun kopyacı durumuna düşecektir.

Zaten twittere linki gönderiyor sadece niye kopyacı durumuna düşelim?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Zaten twittere linki gönderiyor sadece niye kopyacı durumuna düşelim?

ayrıca rss grafitinin ayarlarından anlıyorsan zaten içeriği değil, sadece konu başlığını yayınlatabilirsin

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
@ilker23 konu ile alakasız spam niteliğinde mesaj atmak kurallara aykırıdır. Daha dikkatli olunuz.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
eğer yazdığınız yazı anında index alıyorsa sorun yok ollmaz. ama eğer almıyorsa yazılarınızı faceye oraya buraya göndermenin bir mantığı yok.dediğim gibi onlar daha önce indexlendiği için sen kopyacı durumuna düşüyorun.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yaşlı ve çabuk index alan sitelerinizi sadece çabuk indexlnsin diye facebooka otomatik göndermek bence de akıl işi değil, zaten 1 2 dakika içinde index alıyor konu, manuel olarak daha sonra kendiniz ekleyebilirsiniz, eğer takipçiniz varsa gelir okur bu da hite yarar sağlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5