İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe 0 -1 Young Boys

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Hakim sanığa sormuş:
-Uluslararası kaçakçılık suçu ile suçlanıyorsun. Tüm deliller aleyhine. Söyleyecek bir şeyin var mı?
Sanık boynunu bükmüş ve,
-Aman hakim bey, demiş.. Ben Fenerbahçeliyim. Uluslararası ne gibi bir faaliyetim olabilir ki biz edirne dışına çıkamadık ki...

not: peep'e gelsin...

not: Fenerbahçe Avrupa’daki mücadelesine UEFA Avrupa Ligi Play-off turundan devam edecek.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
olaya bak yav uefaya düştü fenerbahçe vay be....

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
Zaten adamların hakkıydı, ilk maçta ben nasıl 6 7 gol yemedi diye hayrete düştüm.. Yiğidi öldür, hakkını ver demişler..

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yırtıcı bir forvet eksiğimiz var ne yazık ki ..birde alex denilen zımbırtı, anadolu takımlarına karşı değilde, avrupa takımlarına karşı oynabilse çok harika olacak..

:gül: neyse uefa kupası ile Türkiye kupası bizim bu sene :gül:

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
yırtıcı bir forvet eksiğimiz var ne yazık ki ..birde alex denilen zımbırtı, anadolu takımlarına karşı değilde, avrupa takımlarına karşı oynabilse çok harika olacak..

Dur Galatasaray elenmedi daha..:rolleyes::p

T

trgy

Misafir
Ben hala ümitliyim Fenerbahçe'den bu yıl olmasa bile gelecek yıl ümitliyim. Genç ve kaliteli bir kadroya sahip oluyor yavaş yavaş. Zaman herşeyin ilacıdır ama şu 10 kişi kalma olayı çok sinir bozucu. :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Dur Galatasaray elenmedi daha..:rolleyes::p

:D

Adet yerini bulur merak etmeyin, Beşiktaş ve Galatasaray'da yenilirler. Fenerbahçe'nin elenmesine gerçekten çok üzüldüm.

Peep'e kucak dolusu gülücükler gönderiyorum. Maç sonunda garibim deliye dönmüştür. Mutlu olmaya onun da hakkı var. :gül::gül::gül:

X

Xman

Misafir
İyi bari bu sefer şampiyonluktaki gibi kazandık sanıp kutlama yapmadılar :D

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
adamlar kendi sahasında bir ton gol kaçırdılar şaşırtıcı bir sonuç degil çok iyi top oyuyor adamlar.

Kavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D

Adet yerini bulur merak etmeyin, Beşiktaş ve Galatasaray'da yenilirler. Fenerbahçe'nin elenmesine gerçekten çok üzüldüm.

Peep'e kucak dolusu gülücükler gönderiyorum. Maç sonunda garibim deliye dönmüştür. Mutlu olmaya onun da hakkı var. :gül::gül::gül:

ne alaka burayı anlıyamadım ? adalet fb elendiği zaman diğerlerinin de elenmesi mi

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
ne alaka burayı anlıyamadım ? adalet fb elendiği zaman diğerlerinin de elenmesi mi

Yok kavi ( adalet ) o anlamda söylemedim.

Genelde bir takım yenildiğinde veya elendiğinde diğer büyüklerde elenir ya da yenilir ya. En azından bu sık sık oluyor. O açıdan söylemiştim.

Yoksa tabiki tuttuğu takım olan Galatasaray'ın ve Beşiktaş'ın kazanmasını isterim.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15

Konu ile alakası olmayabilir ve de galatasaray'lı olduğum için de hakkımda kötü düşünebilecek olanlar da olabilir. Ancak bu yazınızı okur okumaz aklıma hagi ile alex'i kıyaslayanlar geldi.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Gerçektende çok iyi bir rakipti ''genç'' ler... Hak ettiler ve turu geçtiler. O takım türkiye de olsun, gerçekten de şampiyon bile olur. 1 maçta yenmek tesadüf olabilirde, feneri parçaladılar resmen.. Teselli gibi olacak ama, ben sevindim elendiğimize.. Hem takıma çok iyi bir ders oldu, hemde en azından uefa da belki başarı gelebilir.. Bu kadro ile şampiyonlar ligi zaten hayalinde hayaliydi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5