İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe - B36 Torshavn

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ucl_fenerbahce-b36.jpg

26 temmuz Saat: 21.00

Torshavn i yeneriz umarım.

Bu arada kulübün web sitesi http://www.fcb36.org/

İstatistik olarak bakarsanız bizle eşleştikten sonra site ziyaretçileri epey artmış. Birde son 10 ziyaretçi listesinde genelde Türkiye var :)

http://www.webstats4u.com/s?tab=1&link=1&id=998028

U

umurcan

Misafir
trextra' Alıntı:

Torshavn i yeneriz umarım.

[/QUOTE]

yeneriz umarım deyip dalga mı geçiyosun abi yedek takımla çıksak bile yürüyerek yeneriz.:) Adamlar haftanın 3 günü çalışıyolar 4 günü antreman yapıyolar.1 tane suni çim sahaları var.bu takımın bizi yeniceğine ihtimal vermiyosunuz heralde.en az 6-0 yeneriz:D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umurcan' Alıntı:
yeneriz umarım deyip dalga mı geçiyosun abi yedek takımla çıksak bile yürüyerek yeneriz. Adamlar haftanın 3 günü çalışıyolar 4 günü antreman yapıyolar.1 tane suni çim sahaları var.bu takımın bizi yeniceğine ihtimal vermiyosunuz heralde.en az 6-0 yeneriz:D
GS bir yönetici Trömsö ye 5 gol atamazsak Türkiye yi terkederim demişti. Nitekim iki maçta da yenemediler. Top bu yuvarlaktır. Yuvarlak hiçbirşeye güvenmemem. Temkinli olmak lazım :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
B36 Istanbul'da herhangi bir antrenman yapmamis, sultanahmeti filan gezmisler gelmisken. (Kaynak: milliyet)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo' Alıntı:
B36 Istanbul'da herhangi bir antrenman yapmamis, sultanahmeti filan gezmisler gelmisken. (Kaynak: milliyet)
Şortla gezmişler. Fotoğraflar var çok güzeldi. Camiye girerken havludan peştemal yapmışlar. Hoşuma gitti gerçekten görünce.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
saygılı adamlar helal olsun :)

gerçi gerekeni yapmışlar, tr ye gezmeye geldikleri için idman yapıp ne yapacaklar turmu atlayacaklar:D

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umurcan' Alıntı:
yeneriz umarım deyip dalga mı geçiyosun abi yedek takımla çıksak bile yürüyerek yeneriz.:) Adamlar haftanın 3 günü çalışıyolar 4 günü antreman yapıyolar.1 tane suni çim sahaları var.bu takımın bizi yeniceğine ihtimal vermiyosunuz heralde.en az 6-0 yeneriz:D

maclardan önce böyle konusmalar bana hep ugursuzluk getirmistir insallah yine aynı sey olmaz..

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet arkadaşlar umarım Fenerbahçe elemeleri geçer bizde trömsö küçümsemiştik sonra baktım 2 maçtada yeniliyoruz hani öyle bir duyguya kapıldım ki üzüntüden ağlayayım yoksa acınacak halimize ağlayayım mı?Onun için rakibi sakın küçümsemeyin...

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tromso maçında bizim yaptığımız mallığı yaparsa fener yandı. Ama en azından ahır gibi bi stad da oynamayacağınız için şanslısınız ilk maçın burda olması da avantaj, 5 atarsınız deplasmanada paf'ı gönderirsiniz bitti..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim en büyük isteğim GS-FB nin gruplara beraber katılması. Salı-Çarşamba günleri güzel heyecan yaşarız.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya aslında hepimiz istememez miyiz ?Türk takımları kupalarda finallere oynasa,10 takımla avrupaya katılsak keşke keşke...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KraListe' Alıntı:
Ya aslında hepimiz istememez miyiz ?Türk takımları kupalarda finallere oynasa,10 takımla avrupaya katılsak keşke keşke...

bencillik bittiği zaman o günleride görücez inşallah...

Fenerbahçe'me ve avrupada bizi temsil eden diğer takımlarımıza başarılar diliyorum...

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk maçın kadıköyde olması avantaj inşallah farklı kazanır deplasmanda ise yedek ağırlıklı bir takımla vitesi boşa atıp rahatlar

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Galatasaray - Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Finali.
Camp nou'da .. Hayali bile güzel..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5