İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe - Galatasaray

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fb_acilis_v2.jpg

Ağlatmayın be kardeşim şu çocuğu :(

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrikler gençler.

Siz de olmasanız Gs adam olmaz. Bu ne disiplinsizlik anlamadım. Neyse haftaya gider 3 yersiniz ligin en son takımından :) Ayrıcaaaaaaa çok iyi oynadğınızı sanmayın. Çağırırım bak Arsenal 'i :)

Ahhh Yenerbahçe, sen olmasan......

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
galatasaraycılar neden yokki :D:D

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ağlama çiko, seneye tekrar denersiniz :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Valla maçı izleyemedim ama geniş özetinde TRT1 de Fenerin pekte üstün olduğu bir maç olduğunu söyleyemem sadece bizim 5 tane attığımızdaki gibi her vurdukları gol olmuş :) . İnşallah iki takımda daha iyi olurda aralarındaki rekabet sadece Türkiye liginde sınırlı kalmaz ve biz avrupada 10 puan aldık biz bunu yendik biz avrupada şu kupaları aldık sohbetleri geçer. İnşallah ölmeden 3 takımla şampiyonlar ligine gittiğimizi görürüm (Galatasaray - Fenerbahçe - Beşiktaş ) aslında gönül ister 4 olsun aralarında Trabzonda olsun ama daha 2 takımla gruplara kalamıyoruz haydi hayırlısı.

Sözün kısası şans Fenerbahçeden yanaydı. Hekem çok kötü maç yönetmemiş gibi gözüksede bir çok sarı kartlık pozisyonda elini cebine sokmamış heralde gazetelerin son 22 maçta 17 kırmızı 124 sarı kart gösterildi istatistiği etkili oluş.

X

Xman

Misafir
Galatasaraylılar nerede !
Fenerbahçeliler buradaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Buradayız ve özeleştirimizi yaptık, hakettik ve kaybettik sizde hakederek kazandınız, tebrikler ;) hakemin maça etkisi olmadı temiz bir maçtı ve biz beş kuruşluk bile top oynayamadık maalesef.

Galtasaray taraftarı olarak fenerlilere laf yetiştirmek yerine skibbenin gönderilmesi için taraftar guruplarını harekete geçirmeye çalışmalıyız.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nerede Galatasaraylılar deyip duruyorsunuz yahuu... Aha burdayım söylen bakiim :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hekem çok kötü maç yönetmemiş gibi gözüksede bir çok sarı kartlık pozisyonda elini cebine sokmamış heralde gazetelerin son 22 maçta 17 kırmızı 124 sarı kart gösterildi istatistiği etkili oluş.

10 sarı kart gösterdi (3 fenere 7 cincona) daha ne göstersin :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
:D gerçi diğer konuda da söyledim.

Az elinizi vicdanınıza koyun ve ona göre tahminde bulunun bari... Fener ancak büyük bir mucize gerçekleştirmeliki bu akşam galip gelebilsin. Eğer beraberlik alırsa bu onlar için bir başarı olarak da görülebilir. :D

Bu yorum, her iki takımın oynadıkları oyuna, sergiledikleri performansalara ve aldıkları sonuçlara göre bir değerlendirme sonucu elde edilmiştir...

Senden de, benden de legalparacı olmaz (senden mod da olmaz ayrıca :p)!
0-0 bitcekti maç, kardeşçe ayrılacaklardı...
Kazanan kaybedeble uğraşacak unutuncaya kadar...

-Nasıl yendik ama(!)
-Banane!

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Galatasaray formda, kadro olarak üstünken, Fenerbahçe en büyük silahından yoksunken, teknik direktörü baskı altında ve takım moralsizken Fenerbahçe'yi yenemeyecekse, yenmeyi bırak 4 tane yiyorsa, ne zaman yenecek? Dalga geçmek için yazmıyorum, eskiden GS maçında bir heyecan olurdu Fenerbahçeli olarak bende. Şimdi izlemiyorum takip etmiyorum bile. Kayserispor ve Denizlispor maçları daha büyük korku benim için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi