İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe - Galatasaray

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haftaya inş. bu oyunumuzu ankaraspor karşısında da devam ettirebiliriz.

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fener galatasarayi kadiköyde yener..
Galatasaray ise feneri ali sami yende yener...

ve herzamanki gibi sampiyon CIMBOM olur. :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Galatasaraylılar nerede !
Fenerbahçeliler buradaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Burdayım peep'ciğim, kaçtığımız falan yok merak etme :D her zamanki gibi yine, yeniden, olması gerektiği gibi şampiyon olacağız da keşke yenseydik... Ama olmadı ne yapalım. Daimi şampiyonlar yenildiği takımı tebrik ederlerse onure olurlarmış...

Dünkü maçı aldığınız için tebrikler...

Senden de, benden de legalparacı olmaz (senden mod da olmaz ayrıca :p)!
0-0 bitcekti maç, kardeşçe ayrılacaklardı...
Kazanan kaybedeble uğraşacak unutuncaya kadar...

-Nasıl yendik ama(!)
-Banane!

:D olmaz bilgicim, haklısın valla...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu "her zaman", hani gavurun "always" dediği olay nasıl bir zaman kavramıdır sizin gözünüzde arkadaşlar. "Her zaman" 2-3 senede bir tekrarlanan bir zaman kavramımıdır? Hani çünkü son 8-10 senede Galatasaray'ın 8-10 şampiyonluğu yok? Her zaman benim için şöyle bir şey, yani 8-10 sezondur Galatasaray Kadıköy'de Fener'i yenememiş Türkiye Ligi'nde. Bu mesela her zamandır benim için. Herkesin her zamanı farklı demek ki.

X

Xman

Misafir
Ben galatasaraylıyım ve dost acı söylermiş bu sene ne galatasaray nede fenerbahçe şampiyon olamaz 3. ve 4. olurlarsa büyük başarı olur. Birbirlerini isterlerse 10-0 yensinler bu sene ikiside birbirinden berbat.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Antu.com'da Tarihi Bir Topic Var Arkadaşlar!

Antu Haber' Alıntı:
Avea‚ Türkcell ve Vodafonenun Galatasaraylı cep telefonu kullanıcılarına ulaşılamıyor. 4 çektiğimiz maç sonrası hiç bir Galatasaraylı taraftarlara ulaşamamamızın sebebi genel bir arızadan mı kaynaklanmaktadır yoksa kullanıcı alışkanlığımıdır? Bu konuda bir cevap bekliyoruz. Bu da en doğal hakkımızdır :)

tota99' Alıntı:
Yerin dibinde çekmiyordur herhalde :D

itele.gif

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
okulda çok güzel eglence vardı :D

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Tarih: 13 Mayıs 2007
Yer: İzmir
Fenerbahçe Trabzonspor'la 1-1 berabere kalarak şampiyonluğunu İzmir'de ilan etti.
Tarih: 19 Mayıs 2007
Yer: İstanbul - Ali Samiyen Stadyumu
Fenerbahçe - Galatasaray Derbisi
Fenerbahçe 1 hafta boyunca hiç bir idman yapmayıp Galatasaray'ın karşısına çıktı.
Sonuç: 2-1 Fenerbahçe Galibiyeti.

Sanırım bu herşeyi anlatıyor. Görende şampiyonluklarda 10-15 fazlasınız sanacak. 2 sene hediye ettik üstümüze çıktınız 1 tane şimdide onunla övünüyorsunuz. :D

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12

Bırak bu işleri. Daha bu topicte bize neler dediğini sen başta olmak üzere hepimiz biliyoruz.

Bu kadar havalara girmeyin, yenilince gözlerimiz sizi arayacak falan demiştin. Şimdi nedir bu kıvırma?

...

Ayrıca; yahu kardeşim biz bu gs'yi sürekli yenmek zorunda mıyız? Vallahi bıktım açıkçası. Böyle rakip olmaz ki! Arada sırada gs'nin de bizi yenmesi lazım. Nasıl ezeli rekabet anlamış değilim!

Hepiniz öpüldünüz ;)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Bırak bu işleri. Daha bu topicte bize neler dediğini sen başta olmak üzere hepimiz biliyoruz.

Bu kadar havalara girmeyin, yenilince gözlerimiz sizi arayacak falan demiştin. Şimdi nedir bu kıvırma?

...

Ayrıca; yahu kardeşim biz bu gs'yi sürekli yenmek zorunda mıyız? Vallahi bıktım açıkçası. Böyle rakip olmaz ki! Arada sırada gs'nin de bizi yenmesi lazım. Nasıl ezeli rekabet anlamış değilim!

Hepiniz öpüldünüz ;)

hislerime dil oldun resmen :D :D:D:D
boş muhabbet onlardaki

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görende şampiyonluklarda 10-15 fazlasınız sanacak. 2 sene hediye ettik üstümüze çıktınız 1 tane şimdide onunla övünüyorsunuz. :D

şampiyonlukta bizim üstümüze falan çıktıkları yok 17şer şampiyonluğu var iki takımın da :)

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
4. yıldızı GS'den önce takmalıyız mutlaka :D
8. sınıfa giderken kızın biriyle legalparaya girmiştim 3. yıldızı bizden önce takmışlardı.

4. yıldızı sizden önce takarsak o gün gazetelere bak reklam verecem demiştim. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi