İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe - Galatasaray

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
yarınki geyikimizde buldum :D
"Efkar sarmış 4-1 Yanımızı :D"

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz ilk Türkiye kupasini alin.. öyle devam konusuruz skor farki ile övünmekle olmuyor bu isler

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Madem olay kupaya geldi, bir resim de ben paylaşim bari :D

Tamam iyi güzel resim koyda, slogan gerçeği yansıtsın. Bizim kupamız oldu, şampiyonluk kupamız sizin kadar var. Türkiye Kupası'na da sahibiz. Bizim hiç kupamız olmadı Fenerbahçe'yi yansıtamaz dolayısıyla. :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ben 1983 doğumluyum, 1982-1983 Fenerbahçe - Mersin İdman Yurdu 2-1 / 2-0 Fenerbahçenin aldığı en son Türkiye kupasının tarihi ve sonucu. Ne yazıkki ben bunu göremedim :( 28 aralık doğum tarihim...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
siz ilk Türkiye kupasini alin.. öyle devam konusuruz skor farki ile övünmekle olmuyor bu isler

Pöffff... Yahu yenilince neden böyle dönüyorsunuz birden? Daha iki gün önce tüm tartışmalara girdiniz, biz sizi yenicez dediniz. Şimdi ne diye yok bilmem Türkiye kupasıydı bilmem skor farkıydı. Ne saçmaladığının farkında mısın? Konumuz aldığımız kupalar mı? Daha 2 gün önce bizimle dalga geçiyordun sizi arayacak gözlerimiz diye, yenilince birden döndün Türkiye Kupasına. Hey Allah'ım ya!

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla yenilgi psikolojisi hemen eskiyi açarlar eskiyi açarsak 6-0 lık yenilginiz de var ben adam akıllı gs nin fb'yi yendiğini hatırlamam

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben 1983 doğumluyum, 1982-1983 Fenerbahçe - Mersin İdman Yurdu 2-1 / 2-0 Fenerbahçenin aldığı en son Türkiye kupasının tarihi ve sonucu. Ne yazıkki ben bunu göremedim :( 28 aralık doğum tarihim...

Tamam doğru.
Ama verdiğin resimdeki slogan gerçeği yansıtıyor mu?
Biz hiç alamadık mı kupa?
Hadi Türkiye Kupası'nı kastediyorsun diyelim, onu da aldık.
Son aldığımız Türkiye Kupası'nı bende görmedim, ama "Bizim Hiç Kupamız Olmadı" sloganı gerçekle bağdaşmıyor maalesef. :) Şevkini kırmak istemezdim :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Tamam doğru.
Ama verdiğin resimdeki slogan gerçeği yansıtıyor mu?
Biz hiç alamadık mı kupa?
Hadi Türkiye Kupası'nı kastediyorsun diyelim, onu da aldık.
Son aldığımız Türkiye Kupası'nı bende görmedim, ama "Bizim Hiç Kupamız Olmadı" sloganı gerçekle bağdaşmıyor maalesef. :) Şevkini kırmak istemezdim :)

:D Photoshop'tan da anlamıyorum ki...

Artık ligde alınan kupalar pek fazla değerli değil. Hele ki 100 yılı geçmiş bir tarihe sahip bir takımın, kendi liginde üst üste 3 defa dahi kupa alamamış olmuş ise.

BU istatistiklerden sonra avrupa geçmişine dahi bakma gereği duymuyorum :)

Tüm fenerlileri yanaklarından öpüyorum...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
:D Photoshop'tan da anlamıyorum ki...

Artık ligde alınan kupalar pek fazla değerli değil. Hele ki 100 yılı geçmiş bir tarihe sahip bir takımın, kendi liginde üst üste 3 defa dahi kupa alamamış olmuş ise.

BU istatistiklerden sonra avrupa geçmişine dahi bakma gereği duymuyorum :)

Tüm fenerlileri yanaklarından öpüyorum...

6-0'lık tarihi es geçmemizi istiyorsunuz, Birinci Dünya Savaşı dönemindeki maçı (7-0) hatırlatmaya çalışıyorsunuz. UEFA kupasına falan gidiyorsunuz. Bizim 1982'de en son aldığımız Türkiye Kupası'na falan gidiyorsunuz.

Tarihi açarsak siz zararlı çıkarsınız. Tarihi konuşalım mı konuşmayalım mı? Bir karar verin artık.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birinci dünya savaşında (1918) gs nin oyuncu bulamayıp alman askerlerini oynattığı maç bile var, hükmen fb galip sayılıyor :D

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz hala neyi tarşıyorsunuz yanımdaki arkadaşın maçtan sonra söylediğini söyleyimde susun :)

- "Olsun ilk golü attık ve öne geçtik" dedi...
Sustum.. Susuyorum... ve Saygı duyuyorum.. Galatasatay öndeydi 1-0 o şeref bile yetmiş :D

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eskiye dönen biz değiliz sizsiniz :D bir maçta yenildiniz mi eskiden şöyle olmuştu diyorsunu geçmişle mazi derler geçmiş geçmişte kaldı geleceğe bakmak lazım

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu fener hep ayni fener ve hep ayni fener kalacaktir.

sadece skor farki ile övünecektir.

ne Türkiye kupasini nede sampiyon olamicaktir. ve rüyasinda bile avrupada kupa alamicaktir.

fenerliler sadece skor farki ile övünüp dururlar. aynen böyle devam edin. :)

herzaman heryerde sampiyon CIMBOM :)

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya bırakın bu işleri bunlar övüne dursun biz işimize bakalım daha alacağımız kupalar var :)
bu arada fenerlileri tebrik edelim

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu fener hep ayni fener ve hep ayni fener kalacaktir.

sadece skor farki ile övünecektir.

ne Türkiye kupasini nede sampiyon olamicaktir. ve rüyasinda bile avrupada kupa alamicaktir.

fenerliler sadece skor farki ile övünüp dururlar. aynen böyle devam edin. :)

herzaman heryerde sampiyon CIMBOM :)

Senin bu dediğini çok duydum ben cimbomlulardan,

2 malübiyetle şampiyon olduğunuz lig, keşke feneri yenseydikte şampiyon olmasaydık diyenleri çok duydum... Alışırsen sende sıkma canını :) bağımlılık yapıyoruz o ayrı :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi