İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe Şampi....

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vay anasını satayım vaaay ki vay...
Vay be..
Boşuna gitmiş desteklemişiz takımımızı hı..

Boşunamıydı bunlar hep.. Sen git derbileri kazan 2 anadolu takımına hediye kontör gibi punlar dağıt.. Bunlaramı üzüleyim, yoksa futboldan anlamayan aynı takımı tuttuğum 2 gün önce i love you hagi 2 gün sonra hırsız hagi diyen bağıran denyolaramı üzüleyim.

Sanırım (sanırımı fazla) fenerbahçe şampi... oldu..
Tebrikler..

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şampi olduda ama bakalım ..yon da olacakmı? Avantajlı gözüküyor ama gelecek hafta BJK FByi yenerse GS 3 puan alırsa tekrar heyecanlanır.
Bunlar bir yanada dün TRT Stadyum proramında o yalakalı (eski) Hakem Serdar (soyadını hatırlamıyorum) 'Şampiyonlar ligine katılmak için GS Trabzon BJK, bunlardan kim daha avantajlı durumda?' sorusuna 'efem hepsi eşit avantajlara sahipler' cevabına kafa sallamak elde diil. BJK GS arasında 8-9 puan farkı var adam EŞİT ŞANSLARI var diyor, seviyesiz kalitesiz kişileri sokuyorlar TV önünde, halk napsın..

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Trabzon her zaman Galatasaray'a yatar. Şehir efsaneside çürütülmüş oldu.. Bakalım daha ne bulacak mantular.

M

mavidusler

Misafir
Fenerin bu sene beleşten aldıkları puanları (Son dakikalar) düşündükçe şu "büyü" olayına ciddi ciddi inanasım geliyor...
Tanrı takım tutuyor olamaz herhalde...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xmlsr' Alıntı:
Vay anasını satayım vaaay ki vay...
Vay be..
Boşuna gitmiş desteklemişiz takımımızı hı..

Boşunamıydı bunlar hep.. Sen git derbileri kazan 2 anadolu takımına hediye kontör gibi punlar dağıt.. Bunlaramı üzüleyim, yoksa futboldan anlamayan aynı takımı tuttuğum 2 gün önce i love you hagi 2 gün sonra hırsız hagi diyen bağıran denyolaramı üzüleyim.

Sanırım (sanırımı fazla) fenerbahçe şampi... oldu..
Tebrikler..
Bitti ve gitti... Benim için artık öyle bir takım değil hiçbir takım yok,
Gs dışında tutacağım takım yoktu, şimdi gs de yok..... Çoook yazık çook

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aksine takımıma hiç bir zaman desteğimi kesmeyeceğim.. UEFA ve SuperCup'ı alıp beni güldüren arkadaşlarımla dalga geçtiren takıma ne diye desteğimi keseyimki.. O zaman ki Kral halen Kral.. O zamanki Hagi'nin misyonu değişti sadece çıkıpda kendisi atamazki kaleye golü :(

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xmlsr' Alıntı:
Aksine takımıma hiç bir zaman desteğimi kesmeyeceğim.. UEFA ve SuperCup'ı alıp beni güldüren arkadaşlarımla dalga geçtiren takıma ne diye desteğimi keseyimki.. O zaman ki Kral halen Kral.. O zamanki Hagi'nin misyonu değişti sadece çıkıpda kendisi atamazki kaleye golü :(
Bak bu konuda haklısın, desteği kesmedik tamamda artık ilgilenmiyorum takımım var filan diye. Takımım şöyle böyle diyemiyorum bilmem kaç senedir böyle.... Canı sıkılıyor işte insanın... Devam....

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Son dakikada atilan gol beles gol mu oluyor? Besiktas'in bir zamanlar 90lar takimi oldugunu unutmayin, ki o senelerde ust uste sampiyonluklari onlar aliyordu. Her zaman hersey icin birilerinin bahanesi hazir. Stadiyla, alt yapisiyla, amator sporlardaki yukselen basarisiyla,finansal yapisiyla bir Dunya klubu olma standardini yakalamis bir takim olarak Fenerbahce yerel denklerinden cok onde. Isterse gidip Akcabat Sebatspor'a bile yenilebilir ama bu boyle. Galatasaray, Besiktas bu tip islerle ugrasmak yerine Fenerbahce'yi nasil kotuleriz hesaplarini yapmaya basladikca hem sportif hem maddi basaridan cok uzaklasti. Bunun suclusu da Fenerbahce degildir heralde.

Gecen sene rakip takima tekme tokat girip 6 kirmizi karti Fenerbahce gormedi, bu sene TS'ye karsi cok bayagi bir futbolla cok kritik bir macta golleri Fenerbahce yemedi. Futbol bazen kotu oynarken bile galip gelmeyi bilmektir. Buna basari diyoruz, belescilik degil.

Bunlari bir Fenerbahceli olarak tartismayi bile yersiz buluyorum, Turk takimlarinin en kisa surede iclerinde bulunan sikintilardan ve sorunlardan kurtulmalarini umit ediyorum ve GS'nin Avrupa'daki basarilarini butun kluplerin tekrar hedefleyebilecek duruma gelmesini diliyorum.

Sampiyonluk icin de Daum, GS'ye karsi nasil olsa ondeyim mantigiyla ilk yarida yaptigi gibi maca yatarsa kaybeder. Oyuncu kalitesine bakildiginda zaten Fenerbahce'nin 7'de 21 yapmasi cok rahat, Avrupa'da da boyleydi ama takimi manav yonetirse boyle oluyor, o yuzden herkesin sansi hala esit.

P

paradox

Misafir
Bu hafta son dakkada attınız geçen hafta 2 yarının uzatmalarında attınız. Sayarsak 15 puanı (en az) son dakkada attığınız gollerle attınız. Bizim ise bu sezon 1 kere şansımız tutmadı. Direkleri geçemedik bunu kabullenmiyosan fenerliliğine veririm :p

M

mavidusler

Misafir
Angelo' Alıntı:
Son dakikada atilan gol beles gol mu oluyor? Besiktas'in bir zamanlar 90lar takimi oldugunu unutmayin, ki o senelerde ust uste sampiyonluklari onlar aliyordu. Her zaman hersey icin birilerinin bahanesi hazir. Stadiyla, alt yapisiyla, amator sporlardaki yukselen basarisiyla,finansal yapisiyla bir Dunya klubu olma standardini yakalamis bir takim olarak Fenerbahce yerel denklerinden cok onde. Isterse gidip Akcabat Sebatspor'a bile yenilebilir ama bu boyle. Galatasaray, Besiktas bu tip islerle ugrasmak yerine Fenerbahce'yi nasil kotuleriz hesaplarini yapmaya basladikca hem sportif hem maddi basaridan cok uzaklasti. Bunun suclusu da Fenerbahce degildir heralde.

Gecen sene rakip takima tekme tokat girip 6 kirmizi karti Fenerbahce gormedi, bu sene TS'ye karsi cok bayagi bir futbolla cok kritik bir macta golleri Fenerbahce yemedi. Futbol bazen kotu oynarken bile galip gelmeyi bilmektir. Buna basari diyoruz, belescilik degil.

Bunlari bir Fenerbahceli olarak tartismayi bile yersiz buluyorum, Turk takimlarinin en kisa surede iclerinde bulunan sikintilardan ve sorunlardan kurtulmalarini umit ediyorum ve GS'nin Avrupa'daki basarilarini butun kluplerin tekrar hedefleyebilecek duruma gelmesini diliyorum.

Sampiyonluk icin de Daum, GS'ye karsi nasil olsa ondeyim mantigiyla ilk yarida yaptigi gibi maca yatarsa kaybeder. Oyuncu kalitesine bakildiginda zaten Fenerbahce'nin 7'de 21 yapmasi cok rahat, Avrupa'da da boyleydi ama takimi manav yonetirse boyle oluyor, o yuzden herkesin sansi hala esit.
Angelo o kadar şeyi saymış dökmüşsün de boşuna. Ben bu bahanenin arkasına sığınmadım. Sadece son dakikalarda beleşten attıkları gollerden dolayı basın gündemini oldukça fazla işgal eden "büyü" olayına gönderme yaptım.
Ayrıca ben hala daha Galatasaray'ın şampiyonlukta iddialı olduğunu düşünüyorum. Fenerbahçe şampiyon olması için hem Galatasaray'ı hem de Daum'u yenmesi gerekiyor :) Daum takımın başında durduğu müddetçe umudumu koruyacağım.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumlarınıza katılıyorum. ilave ediyorum: Bence bu son dakika gollerinde Daum sayesinde. Alman felsefesi ile oynatıyor SON SANİYEYE kadar mücadele ediyorlar. GS'nin üst üste şampiyon oldukları dönemdede çoğu futbolcularla yapılan reportajlarda '90 dakikanın son saniyesine kadar mücadele ediyoruz inancımızdan ve konsentrasyonumuzdan kopmuyoruz' dediklerini halen iyi hatırlıyorum. BJK'nin son dakikalarda golleride yine Daum'un parmağı ve birazda Gordon Milne.
tekil, adsense.. arasında başka bi konu hakkında yorum yapmaktda arada sırada iyi oluyor :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Paradox, dun 2 topumuz direkten dondu. Sans sizden yana degil diyorsan ben senin neyine verecegim bilemedim. Kor topal bir kadro ile yuzuncu yil gazina bu kadar gelmeniz bile mucize. Sanssiz takim bu sene asikar besiktastir. Ayrica puan cetvelini acip en az gol yiyen ve en cok gol atan takimlara bakmani oneriyorum, acik bir fark soz konusu. Zaten super oynadik demedim mesajimda da, ama sansi da bir insan kendi yaratir her zaman. O da, biz soyle yaptik siz boyle yaptinizlarla yaratilmaz.

S

SempatiX

Misafir
Fenerbahçe Marşı

Kalpleri fetheden renkler
Yaşa Fenerbahçe
Türk'ün kalbi sende atar
Yaşa Fenerbahçe

Mazinde bir tarih yatar
Yaşa Fenerbahçe
Ne mutlu seni sevene
Yaşa Fenerbahçe

Cihatlar, Lefterler, Canlar, Fikretler
Hala sevilen birer abidedirler
Hiçbir kulüpte olmayan bu dostluk
Yıllar yılı hep şampiyon olduk

Yaşa Fenerbahçe
Türk'ün kalbi sende atar
Yaşa Fenerbahçe

Mazinde bir tarih yatar
Yaşa Fenerbahçe
Ne mutlu seni sevene
Yaşa Fenerbahçe

Maç yaparken sahada
Sarı Kanaryalar
Rakip takıma krampon toplatırlar
Sıkı dur karşı defans Fener geliyor
Şut ve gol ağları deliyor

Yaşa Fenerbahçe
Türk'ün kalbi sende atar
Yaşa Fenerbahçe

Mazinde bir tarih yatar
Yaşa Fenerbahçe
Ne mutlu seni sevene
Yaşa Fener, Fener, Fenerbahçe

1907 Marşı

1907'de doğdu aşkımız
Sarı Lacivert renkleri oldu şarkımız
Sporun her dalında bizim şanımız
Hiç bitmedi, bitmeyecek bizim aşkımız

1907'de doğdu aşkımız
Sarı Lacivert renkleri oldu şarkımız
Sporun her dalında bizim şanımız
Hiç bitmedi, bitmeyecek bizim aşkımız

Sarı Lacivert rengimiz
Fenerbahçe herşeyimiz
Hiçbir şeye değişmeyiz
Çünkü Fenerbahçeliyiz

Sarı Lacivert rengimiz
Fenerbahçe herşeyimiz
Hiçbir şeye değişmeyiz
Çünkü Fenerbahçeliyiz

Sarı Lacivert rengimiz
Fenerbahçe herşeyimiz
Hiçbir şeye değişmeyiz
Çünkü Fenerbahçeliyiz

Sarı Lacivert rengimiz
Fenerbahçe herşeyimiz
Hiçbir şeye değişmeyiz
Çünkü Fenerbahçeliyiz

100. yılında 100 karası oldu Galatasaray... :D

S

SempatiX

Misafir
Kardeş bilirsin Fenerbahçe ve Galatasaray bir ekoldür... Fb iyi olursa biz kızdırırız Gs iyi olursa gsliler... Eee bu fırsatıda kaçırır mıyım ben ? Ey gidi günler Ey Eskiden muavinler bagırırdı "Abla çocuğu kucağına alda arkayı CİMBOMLİYALIM" :D :D :D

B

Bedavalar-Net

Misafir
Bu arada ne zamandir 4 büyük lafini unutmustuk.Trabzonspor mükemmel futboluyla bu sezon büyük alkis topluyor.Galatasaray da kadrosu iyi degil benim görüsüm.Suan Türkiye nin en iyi oyunculari

1. Fenerbahce
2.Trabzonspor
3.6alatasaray

diye siralarsam umarim kimse kizmaz.

----------------
Kaf Sin Kaf

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm Türkiye'yi sevince boğmuş Galatasaray'a vefasızlığı zaten rakip takım taraftarlarından başka kimler yapabilirdiki..

UEFA Kupasını kazandığımız sene sn: Azize Yıldırım diyorki..
- Biz 34 Maç ettik durumumuza bakın, rakibimiz bir sezonda 64 maç etti UEFA Super Kupa Lig Şampiyonu..

(Vaaay be )

Kör Topal Kadro:

-Mondragon:(Kolombiya milli takımının başarılı file bekçisi, ligde en az gol yiyen kaleci (5 Penaltıyı ve Song'un 2 maçda olmadığı 4 golü saymassak rekor herhalde)
-Tomas (Avrupa düzeyinde oyuncu olduğunu herkes kabul ediyor.)
-Song (Kamerun kaptanı. Dünya karmasında 90dk oynayan tek futbolcu)
-Orhan Ak(Milli Takım Oyuncusu)
-Cihan Haspolatlı (Milli Takım Oyuncusu)
-Ribery (Bonus, bonus evet evet bonus :) )
-Hasan Şaş (Takımını her sene sırtlamış dinamo, dünya kupasında brezilyayı maymun etmesiyle meşhurdur..
Sene 2002 Roberto Carlos derki.." Hasan.. Maradona o ya marodona!"
-Ayhan Akman (4.5 Sene sonra kutsal formayı Ersun Yalan'a rağmen tekrar kazanmış futbolcu)
-Ergün Penbe (Yıllardır Milli Takımın oyuncusu, buz adam, efendiliği ile bilinir.. 35-40 metreden frikik golleri meşhurdur. )
-Necati Ateş (Basit gol atmayı sevmiyor sanırım, g.birliğine 30 metreden 90'a ufak bi gönderme, schalke'yede minik bir rövöşatacık, konyayada bir yarım vole kadar.. )
-Hakan Şükür (Kral, Türkiye'yi bu duruma getiren adam. Son dakikada maç kurtmarma ve 60 milyonu kırmızı beyaz'a bürümesiyle meşhurdur..)

İşte kör topal kadromuz.. Bunca olumsuzluğa rağmen hiç bir zaman Sigma'dan 7 gol yememiştir. Tavşan yapmayıda bilir ama 62 den değil..

İstifa etmesi gereken başkan (80 Milyon $ borca kefil olmuştur. Helal olsun. )
Hagi (Tartışmaya gerek yok herhalde gigayı.)

Ama şanssızlık yakamızı bırakmıyor işte. Her sene uefa kupasını kazanacak her zaman yüzbaşı olacak her 4 sene üstüste şampiyon olacak değil ya.

Daum'a laf atanlar ise herhalde kendileri daha iyi biliyor teknik traktörlüğü gitsin kendileri kursuna geçsin takımın başına..

İşte ben buna karşıyım, bir şeyden anlamayan insanların magandalaşmasına, denyoluğa karşıyım.. 6alatasaray demesi güzelde.. Tavşan demesi kötü..
Mevlana Celaleddin Rooney demesi kötü . Fenerbahçe bala mala öyle böyle şampiyon olmuştur. Güdülmüş eşşeğin davası olmadığını herhalde hepimiz biliyoruz. Ama federasyondan isteğim lütfen F.Bahçe'yi Türkiyenin en büyük kulübü yapsınlar, bıktım artık.. Ama Türkiye'nin olsun.. Edirneden ötesine karışmasın..Bu kadar bir ülkenin puanı düşebilir. Seneye bir CL kupası almamız gerekiyorki sebatıda uefaya yollıyalım :)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gelismesinden urkulen ulkelere sokulan en populer olusumlar:) Futbol, Tv'yi izlettirme, Populer Yasam adi altinda muzik ve kultur esliginde yozlasma. Beyinlerin uyusmasina yeterli. Galatasaray Ahiret kupasini alsa , Fenerbahce 100 kere sampiyon olsa size ne faydasi var? Surda oturup teknik makale yazin denilse bir üstteki yazi uzunlugunda kac kisi yazabilir? 11 kisinin ayakkabi numarasini dahi bilirken baska insanlara ne katabilirizi sordunuz mu?

Japonyada profesyonel futbol ligi bile yoktu. Meshur oyunculari yok. Ama adamlar dunyayi teknolojileri ile titretiyorlar. Ne oldu simdi ? ego tatmini oldumu? Galatasarayin alamadigi sampiyonlugun ezikligini mi unutturdu yaziklariniz yoksa Super kupa alamasakta sampiyon oluruzun hazzi mi buyuledi ?

Erkekleri futbola kadinlari semranim zihniyetine teslim ettik. Ekonomidede buyume var. Dunya kupasinada katilacagiz. oh ne mutlu bize.. degil mi? ne mutlu turkum diyene?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5