İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe Şampi....

E

erotikbul

Misafir
lazyo dan bi mok olmaz bu da net. Heveslenmeyin 6 gün sonra göreceğiz lazyo'yu :)

Bu arada forumdaki tüm renkdaşlarıma avatarları benimkinden yapmalarını rica ediyorum. Yada heryerdeyiz arkadaşınki de olabilir.

Zaman destek zamanı :)

H

Heryerdeyiz

Misafir
Angelo' Alıntı:
Sukru Saracoglu ile bir turlu ne idugu belirlenemeyen Ali Sami Yen'i karsilastirmak buyuk bir zihinsel basaridir, saygi duyuyorum.
Evet büyük bir zihinsel başarıdır...
Hem ALİ SAMİ YEN le şütçü saraçoğlunun aynı kefeye koyulması bile insanı rahatsız ediyor...

2004-09-23_161445_pislik2.gif

Fenerbahçenin Başkanlarındanmış Kendileri !!!
FAZLA SÖZE GEREK YOK!!!

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alex tabiiki takımın futbolcusudur, lakin biliyoruzki futbol bir takım oyunudur. Ama fenerbahçe bir takım değil, kişisel becerileri olan futbolculardan kurulmuş bir takım görüntüsünde.. Bunu ben değil otorite kabul edilen bir çok fenerli spor adamıda söylüyor. Alex 1 hafta ceza aldı veya sakatlandı diyelim? -3 Puan.

Bir diğeri ise maalesef televizyondan duyduğumuz safsatalara inanmaktayız. Galatasaray'ın idari yapısnı ölçme gibi bir muhasabe bizim görevimiz değildir. Her takımın maddi zorlukları olmuştur. Ne olduğu belli olmayan stadda 4 kere üst üste şampiyonluk yaşamış bir takımdır. Tadilat her zaman olabilir. Stad ile finansal yapı ile ne yazıkki kulup olunmuyor.. Amsterdam Arena stadının sahibi nerede, san siro'daki rezillik nerede, old trafford sahibi manu 3.lüğü zora soktu. Ve bu takımların yapacaksınız finans muhasebesini yapın. 30 tane f.b etmektedir. Ama durum şekil a, resim 1 dir.

Dünya'da en çok başarıyı yakalamış kulüp şüphesiz Real Madrid arkadaşlar, CL'de elendi. Lig'de ise fb & gs pozisyonunda. Ve real madrid'in yıllardır süre gelen felsefesi bellidir; Yıldızlar Topluluğu.. Yani kişisel becerileri ile takımı kurtarabilecek adamlar.. Ama bu terimi değiştiriyorlar artık.. Chelsea felsefesini benimsediler artık onlar takım gibi takım çalışkan oyuncular istiyorlar.. İsmi duyulmayan Ribery şimdi Sinan Engin tarafından paylaşılamıyor.. 1 aylık kopan Anelka yaygarası yerini Ribery bombardımına bıraktı.

Dediğim gibi, sonucu belli olmayan bir lig ile gelip de Dünya kulubü olduğunuzu ima etmeyin, dil uzattığınız takımlar ile aranızda başarı katsayılarını bulun, farkı anlayın..

Üzgünüm ama arkadaşlar, bir gerçek var.. Türkiye'de en çok başarı yakalamış takım Galatasaray'dır. Siz önce 5 sene üst üste şampiyon olun, sıra konuşma sırası size gelsin.. Siz önce bir uefa kupası veya kupa 1 i alın, konuşma sırası size gelsin..

2.sınıf bir ispanyol takımına orda burda maç verip, ülke puanını düşürüp dünya kulubü olunmuyor.

H

Heryerdeyiz

Misafir
xmlsr' Alıntı:
2.sınıf bir ispanyol takımına orda burda maç verip, ülke puanını düşürüp dünya kulubü olunmuyor.
Hele hele konuşmakla hiç olmuyor...
PARA yla hiç olmuyor...
RUH lazım...
İCRAAT lazım...
BİRLİK BERABERLİK lazım...

T

Turkyurdu.org

Misafir
xmlsr' Alıntı:

2. sinif bir ispanyol takimina dahi yenilen bir takimin 7 puan arkasinda kalmakta ayni bir bakis acisidir. CL'ye katilacaginiz bile muallakta. Zaragozaya yenilen fenerbahceden bahsediyorsunuz degil mi?

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkyurdu.org' Alıntı:
2. sinif bir ispanyol takimina dahi yenilen bir takimin 7 puan arkasinda kalmakta ayni bir bakis acisidir. CL'ye katilacaginiz bile muallakta. Zaragozaya yenilen fenerbahceden bahsediyorsunuz degil mi?
Anlık konuşacaksak o zaman herkes mesajını editlesin arkadaşlar, lig sonunda görüşelim isterseniz. Ve yine anlık konuşacaksak o 6-0 muhabbetlerini bir silin isterseniz.. Zira biz andan bahsettik ilk mesajımızda ve şu anki durumdaki takımı tebrik ettik.. Ama geçmişten bahsedenlere geçmişten yanıt verdik güzel dostum, lütfen tüm mesajları oku ve ona göre mesaj yaz.

E

erotikbul

Misafir
evet evet, pfdk, fenerasyon, ve diğer tüm organlarınızın avrupada olmadığı da muhakkaktır.

Bu da fenerbahçe iskeletinden kurulan milli takımın rezilliğini, ve !fb nin sıfır çekmelerini, 2 maçta on gol yemelerini, tavşan çizmelerini, zaragoza nın geçirmelerini açıklıyor.

T

Turkyurdu.org

Misafir
Lig sonu derken bu sezonu kastediyorsaniz goruselecek birsey kalmadi saniyorum. Ve tebrikle baslayan yazilara baktiginizda , tebriki hakedenden cok, tebrik'in baskisi altinda kalan galatasarayli arkadaslar yazmis. Buda baska ilginc bir durum. Tebrikse, basarilarin devami dilenir susulur. Ama bu tebrik ne kadar samimi onu bilemiyorum. Mesaj sayisi ve uzunluklarina bakinca insan net dusunemiyor.

T

Turkyurdu.org

Misafir
eg-zotikbul' Alıntı:
zaragoza nın geçirmelerini açıklıyor.
Bkz, 6 Kasim 2002. Gecirmek gibi bir lugat yapacaksaniz bu kelimenin turk lugatina girdigi anida hatirlayin.
Ayrica Bkz-> Tavsan yapmak icin 2'yi bulamamak..

E

erotikbul

Misafir
hımm mevdiven ler vardı bide.

Alisen'in Fenerbadze 'si.
Azize'nin Feneğbağçe 'si.

Çok acıyorum sizlere, çok acıyorum, Türk futboluna. Şikeden başka bir tek 6 Kasım'ınız olduğu için dönüp dolaşıp aynı yerdesiniz. Çok yazık..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Alinmamasi gerekenler ustune alinacak, siliyorum mesajimi.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkyurdu.org' Alıntı:
Bkz, 6 Kasim 2002. Gecirmek gibi bir lugat yapacaksaniz bu kelimenin turk lugatina girdigi anida hatirlayin.
Ayrica Bkz-> Tavsan yapmak icin 2'yi bulamamak..
Dostum bu kelimeleri nerden buluyorsun, çok fazla ek$isözlük seyretmişsin sen.
O yüzden böyle sözlük jargonu ile konuşuyorsun.

T

Turkyurdu.org

Misafir
xmlsr' Alıntı:
Dostum bu kelimeleri nerden buluyorsun, çok fazla ek$isözlük seyretmişsin sen.
O yüzden böyle sözlük jargonu ile konuşuyorsun.

Eksi sozlukten oldugumu anlaman bile guzel. Bundan da gocunmadim. Aliskanliktir. Iyinet forumdayim dize "Bkz" eklerinden vazgecemem. Ayrica Bkz'lerin amaci konuya vakif olabilmeni hizlandirmaktir. Seyretme fiiline seninde katilman iyi olurdu. En azindan jargon bazinda esit sartlarda olurduk. Soylemlerimden cok yazdigim kelimelerin yapisini cozmekle ugrasmazdin.

Bkz: eksisozluk.com

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E o zaman nickini ilet pm ilede sözlükten bir selam atayım bakalım..

T

Turkyurdu.org

Misafir
Konu :> Fb Sampi..
Nasihat :> Biraz daha "seyret" sozlugu.
Sonuc :> Eksi sozluk faydali bir kaynaktir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5