İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fenerbahçe ye 3 maç seyircisiz oynama cezası

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ceza almaya yeni bir boyut taşımış arkadaş TD kafası yarılırsa ceza hak edilmiş oluyor. O kadar attıgınız Koltuk Pet şişe Macın durmasını saglamak edilen kufurlerin bir onemi yok.. Biz TD kafası yarmadık diyerek ceza almamanızı haklı gostermek gercekten bizim ceza almamızdan bile komik...

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Antu bile neden ceza verildiğini bilmiyor

Gs maçından dolayı 2, Bjk maçından dolayı 1.
2+1 = 3

Yani sadece Gs maçından dolayı 3 maç ceza almadı Fb.

Yesinler sizin haberciliğinizi

Aynen öyle.

Sırf milleti galeyana getirmek için..

2 maç ceza verildi Fenerbahçe'ye üstelik fenerbahçe bu cezasını inegelspor gibi köklü bi ekibe karşı ödeyecek. 2 maç da fortis kupasında çekilecek cezanın. Diğer ceza'da beşiktaş maçı nedeniyle verildi.

Yani fenerin 2 maç sahası kapatıldı Galatasarayın 1.
Galatasaray bu maçtan 100 milyar ceza + Yıkılan dökülen her koltuğun 0 dan yapılması. Diğer tüm zarar gören tesislerin tekrar düzenlenmesi gibi cezalarda var.

Yani maddi kayıp bakımından bu ceza ile birlikte cezalar fifty fifty gibi oldu. 100 milyar zaten ali samiyen kapatılınca elde edilen gelir demek.

Ne yani beşiktaş-fener maçı yüzünden galatasaray'a 1 maç fazlamı ceza verilecekti :)

Ayrıca geçen maçta daha fazla olay olduğunu söyleyen tüm medya mensuplarına da öpücük gönderiyorum :D

Nescafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ceza almaya yeni bir boyut taşımış arkadaş TD kafası yarılırsa ceza hak edilmiş oluyor. O kadar attıgınız Koltuk Pet şişe Macın durmasını saglamak edilen kufurlerin bir onemi yok.. Biz TD kafası yarmadık diyerek ceza almamanızı haklı gostermek gercekten bizim ceza almamızdan bile komik...

Ben Gs'li değilim önce bunu söyleyeyim.
Konuya gelirsek, FB hakkında şike iddiaları ortaya atılır, FB'liler, GS'de zamanında yaptı der. Savunmanız bu olur.
Fb taraftarı, öyle yada böyle sahaya yabancı maddeler atar, Gs taraftarıda zamanında attı dersiniz. Savunmanız bu olur.

Kardeşim, önce bırakın Gs ile didişmeye çalışmayı, kendinizi, taraftarınızı düzeltmeye bakın.

Ben T. Direktör'ün kafası yarılmış diye ceza verilmesi doğal demiyorum. Amma velakin, b.k attıgınız Gs taraftarı sizin kadar nişancı olamamıştır. Bunu diyorum. Bunda çok sevdiğiniz medyanında payı çoktur. Fb 2 maç ceza almasaydı, bu sefer Gs taraftarı yerinde durmayacaktı.

Sence, 2 maç ceza almış çok mu? Bence değil. Az bile.

Günü konuşuyoruz diyen Fb'li arkadaşlarında, yalnızca bir kaç saat önceki mesajlarında geçen yıl da X takım taraftarı bize bunu yaptı demesi ne anlama gelir ? Yada sen bundan bi anlam çıkartabilirmisin ?

Isiniz gücünüz saga sola çamur atmaya kalkmak. Başka becerebildiğiniz birşey yok. Bir de, avrupa kupalarında ülkemizi rezil edersiniz.

(Istisnalar kaideyi bozmaz. - Avrupa kupaları konusunda)

Size başarılar akşamki maçınızda.

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu cezayı Fenerbahce haketmiştir.. Önceki macta Galatasaray'da bu tür bir ceza alabilirdi ama verilmedi.. Bencede "o da böyle yapmıştı, 10 kat daha fazla yabancı madde atılmıştı" vs diyerek cezayı eleştirene kadar taraftarlar kendilerine çeki düzen versin.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya da bizim yazmamız sorunu çözecekse ben fenerbahçenin cezası tamamen kaldırılırsa + üstüne prim verilsin diyorum :p

Ayrıca ben seyircisiz her maça kar-şı-yım. Bunuda söyliyim.

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seyircisiz maça herkes karşıdır.. Bu tür olayların bir daha yaşanmaması için bu ceza verilmiştir..

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnsan okumaktan aciz olunca...
2. sayfaya bakarsanız ne demişiz. Biz Cezaya itiraz etmiyoruz Hatta 5 maç ceza versinler ki Bunlaarı sahalarımızda hic gormeyelim..

AMA bu sadece bize karşı uygulanırsa biz itiraz ederiz. Bu tarz cocukca inkarlarınızda bişi ifade etmez...

Nescafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnsan okumaktan aciz olunca...
2. sayfaya bakarsanız ne demişiz. Biz Cezaya itiraz etmiyoruz Hatta 5 maç ceza versinler ki Bunlaarı sahalarımızda hic gormeyelim..

AMA bu sadece bize karşı uygulanırsa biz itiraz ederiz. Bu tarz cocukca inkarlarınızda bişi ifade etmez...

Neden laf gereği duyuyorsun arkadaşım o zaman ? 3 maç ceza aldınız, otur köşene bundan sonra olacakları düşün.

Madem günü konuşuyoruz, GS geçmişte kaldı. Neden halen GS'e laf atmak zorunda hissediyorsunuz kendinizi ?

Bu arada, şahsım adına söylemek gerekirse, kesinlikle okumaktan aciz değilim. Keza yazmaktan da öyle. Fakat senin yazı stiline bakılırsa, kimin kültürden (Okuma yazma kültürü) aciz olduguna karar vermek hiçte zor değil.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Demek ki neymiş okumak yeterli degilmiş birde okudugunu anlamak gerekiyormuş.
Size ceza verilmesi gerekiyordu ve verildi /// bu dogru...
Fakat
neden
GS'ye de ceza verilmesi gerekiyordu ama verilmedi demekten bu kadar korkuyorsunuz?
Çifte standartlara alışkın bir takım olarak biz bunuda atlatırız. Gelecekte diger takımlar icin emsal teşkil etmesi dilegiyle. Bu arada arkadaşın dedigi gibi Saha kapatmaları kupa macları ile atlatmıyoruz Sadece inegol kupa macı. Diger GB ve Sakarya macları lig macı...

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ayrıca kendi yazımı bir daha okudum, cezayla ilgili değil antunun haberi ile ilgili yazı yazmışım.. Sakın ola gaza gelip bi daha yok aciz yok bilmem ne deme tamammı küçük arkadaşım.Kimse sana acizsin bilmem nesin demedi, muhatap alıp sohbet ediyoruz germe kendini ve beni.

Bu arada arkadaşın dedigi gibi Saha kapatmaları kupa macları ile atlatmıyoruz Sadece inegol kupa macı. Diger GB ve Sakarya macları lig macı...

Bunu öğrendiğin yer fenerbahçenin gruptan çıkamayacağını tahmin ederek böyle demiş, fortis grubundan çıkarsa eğer çeyrek final kupa maçında seyircisiz oynayacak fenerbahçe.Ayrıca bu gs-fb maçından dolayı değil gs-fb-bjk maçlarından dolayı 3 maçlık ceza. GS-FB maçı 2 maç ceza.

Anlaştık mı dostum.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
blink senin yazdıklarını gormedim bile seni muhattap alan hic bir yazı yazmadım.
ve yaşca senden buyuk oldugumada eminim konusmalarına dikkat et lutfen.

Nescafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demek ki neymiş okumak yeterli degilmiş birde okudugunu anlamak gerekiyormuş.
Size ceza verilmesi gerekiyordu ve verildi /// bu dogru...
Fakat
neden
GS'ye de ceza verilmesi gerekiyordu ama verilmedi demekten bu kadar korkuyorsunuz?
Çifte standartlara alışkın bir takım olarak biz bunuda atlatırız. Gelecekte diger takımlar icin emsal teşkil etmesi dilegiyle. Bu arada arkadaşın dedigi gibi Saha kapatmaları kupa macları ile atlatmıyoruz Sadece inegol kupa macı. Diger GB ve Sakarya macları lig macı...

Birde, anlatabilecek kadar aciz olmayan birisi olsa karşımda.

Ben diyorum ki, Fb'e karşı yapılan her sözde haksızlıga karşı, Gs'i öne sürüyorsunuz. Bırakında kendi taraftarınıza terbiye verin. Ayrıca, benim neden bir korkum olsun ki ? Isterseler Gs'e 10 maç versinler. Siz önce kendi problemlerinizi halledin. Gs ile uğraşana kadar, adam olmayan taraftarlarınızın yarısını adam ederdiniz. -ki, o kadar fazla ki bu sayı. Buna ragmen yarısını halletmiş olurdunuz.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çifte standarta karşı sessiz kalalım. Sessiz kaldıkçada vursunlar semeri. Bu sizin işinize geliyor olabilir bunu istemekte de haklı olabilirsin kendince.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ulusoy Adsense'e sarmış diyolar neden olmasın :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Kimsenin baska bir insana hakaret etme, ona biseyler atmaya, canini yakmaya hakki yoktur. Bilet alip maca gitmek kimseye bu hakki vermez.
Fenerbahce kulubune verilen cezayi kiniyorum.
Bu olaylarda suclu Fenerbahce kulubu degil, maca gelen seyircilerdedir.
Meclisten geri donen kanun tasarisini kiniyorum, kanun gecseydi, stadlara kameralar konulup seyirciler izlenecekti ve bunu yapanlar cezalandirilacakti.
Bu gosteriyorki GS, FB, BJK formasi altina burunen her rakip diger takimin sahasini kolayca kapattirabilir.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinet'in yazdığı bir mesaja ilk kez imzamı atıyorum, çok ilginç :)
tebrikler, güzel bi yorum..

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 Ayrıcalıklı Klübe Ne Kadar Ceza Verilsede Onları Etkilemez Bence!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5