İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

fenerbahçelilere allah sabır versin

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Fenerbahçe zaten o kadar dandik bir takım ki 2-3 senedir Kadıköy'de full time yeniliyor berabere kalıyor. Şimdi de iki tane düşük pozisyonlu takıma 4 puan kaybetmesi gerçekten normal. Hayır ilk yarı, geçen sene ağız burun tıkalı bazı takımın taraftarları çıkıp iki hafta için çok eğlendiklerini söylüyor, biz 2 senedir sürekli zevkten dört köşe olsaydık bari bu kadar olunacaksa.

evet o takımın taraftarıyım bende geçen sene 1 ayda 5 tane elle gol atıpda okadar puanı biz alsaydık şampiyon olurduk. Bak biz gene edeplice ağzımızı tıkamışız sizde yapabilseniz güzel olur :)

Haftalarca şampiyonluğumuzu çaldılar diye ağlayan, hem de sahada tekme tokat girdiler diye 3-4 kırmızı kartı çok doğal olarak görmüşlerdi, aynı takım gelip bugün Fenerbahçe'nin itirazlarını komik bulup dalga geçiyor, herşeyi hakeme atıyorsunuz diyor.

anlamadığın aradaki fark. Şöyle bir düşün komik değilmi karar ver.

- Siz geçen sene şampiyonluğu verirken son maçta denizli iyi oynadı neden iyi oynadı bunlar diye bile itiraz ettiniz. itirazlık pozisyon yok son maç bu adamların legalparası yok neden iyi oynadı diye itiraz var.

- Başka istifa eder sırf galatasaray şampiyonluğun keyfini yaşamasın gündem değişsin diye adam gider istifa ettim dediği zaman yurtdışında transfer görüşmesi yapar. sonrada eee şaka yaptım der gibi geri döner.

- 25 sene kupa alamazlar faturasını lig tv ye çıkartırsınız. Lig tv stadımıza bundan sonra giremez dersiniz adamları zoraki olarak maça 1 saat kala içeri almak zorunda kaldığınızı farkedip içeri alırsınız. Bu sefer biri çıkar özellikle birsürü elektrik vb. kablonun olduğu yerde tv kablolarını bilir ve keser + ne hikmetse yönetimle ilgili olmayan bu adam herkesin aranarak stada alındığı yere 45 cm uzunluğunda bir demir makasınıda içeri sokabilmiştir cırt cırt 2 farklı tip kamera kablosunu bilir ve çözer. Elektrik kablolarını bilir ve çarpılmamak için kesmez.

- 25 sene kupa alamazsınız ligden çekilmeyi düşünüyoruz diye açıklama yapar gündem değiştirirler.

- geçen sene elle atılan goller kesinlikle görülmez geçen seneki diğer fener lehine hatalar görülmez bu seneye bugün diyerek dünü görmeden kafalarına göre 1 maç yüzünden bugün bize geliyorsa yarın size gelebilir derler.

- kedi ulaşamadığı ciğere pis dermiş misali seneye paf takımla kupaya çıkıcaz bu kupa zaten önemli birşey değil derler.

bunları uzatmak mümkün sencede komik değilmi ?

geçen sene ağız burun tıkalı dediğin takım neler gördü vanspor maçı var bir defa adam barajdan zıplayıp elini yukarı kaldırıp kafasının yarım metre üzerinden giden topu kar bembeyaz havada simsiyah eldivenle çeldide penaltı verilmedi o maçta şampiyonluk gitti ama ne yönetimimiz istifa etti ne ligden çekildik ne televizyona kabahat bulduk (bunuda nasıl yaptılar bilmiyorum ayrı bir yetenek ister tv yüzünden yeniliyoruz :D)

biraz fenerbahçeli gözlüğüyle bakma sende eğlen.

zaten fenerbahçenin hakkı avrupadada yeniliyor yoksa her kupa onların avrupayıda tehdit ederler 3. oldukları sezon sonunda seneye şampiyonlar ligine gitmeme kararı aldık ordaki hakemler kötü vs. diye

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ulusoy fenerbahçe için yeni bir turnuva düzenliyomuş arkadaşlar
"Gazoz Kupası"

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bazı arkadaşlar iyi güzel Fenerbahçe'ye lâf atıyorlar ama kendi takımlarının yaptıklarını unutuyorlar. Fenerbahçe 6 tane gol attı diye koltuklarımızı kıran kimdi? Takımının gidişatı kötü diye teknik direktörüne ve tüm camiasına küfür eden kimdi?
Şimdi kendi takımınızı kahraman ilân edip Fenerbahçe'yi kötülemeyin. Her takımın inişleri çıkışları olabilir. Eleştirin, ama depreştirmeyin tamam mı? :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
WhiteKey üzgünüm ama sen olayın özünü kapamamışsın. Her takım kendi yaptığından mesul. İnan bana bu yaptığın listenin bir benzerini Türkiye'deki bütün büyük takımlar için yapabilirim. Herkes her türlü dandikliği dümbüklüğü daha önce yaptı, bundan sonra da yapacak. Hakem hakem diye de ağladı, çeşitli spekülasyonlara da girdi. MÖ 1452 yılında şike var iptal edilsin de dendi, hakem bizden çaldı da dendi her türlü şey dendi. Aramızdaki fark ben taraftar forması giyip senin takımın bla bla yapmıyorum, onun yerine bütün takımların bu hataları yaptığını ve Türk futbolunun ne kadar iğrenç bir dönemde olduğunu söylüyorum. Benim taraftar olarak tek savunduğum şey zaten, Türk futbolunun kalitesizliğinin ortasında Fenerbahçe'nin her türlü iyi futbol oynayarak sıyrıldığını söylemektir. Siz ister inanın ister görün ister görmeyin, Fenerbahçe bu sene Avrupa'da kötü futbol oynamadı, Türk futbolunu kötü temsil etmedi, içerde dışarda her oynadığı takımla mücadele etti. Sizin yaptığınız bu tartışmanın adı taraftarlar arası birşey yarıştırmaktır. Ben tribün çocuğu da değilim evimde lig tv'de yok o yüzden futbolla yatıp kalkmadığım için hiçbir dönemde takımım iyi ya da kötü olsun karşı takımla dalga geçme cürretini ve haddini kendimde görmedim, sen de görmesen iyi edersin. Bu ülkede 3-4 şey için insanlar birbirlerini kesiyor, ideolojileri, tuttukları futbol takımları ve inançları. O yüzden çok sorgulamaya böyle listeleler yapmaya gerek yok. Eğer sen geçen sene bizde elle gol atsaydık şampiyon olurduk dersen Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu buna bağlarsan e çok doğal bir sonuç olarak bu sene de Fenerbahçeliler çıkıp, eğer siz şampiyon olursanız bunun sebebini hakeme bağlarlar. Yarın biri çıkar nedeni başka şeye bağlar. Anlatabildim mi, sizin vizyonunuz da bugün ağlayan Fenerbahçeliler'den öyle çok ötede değil, o yüzden dalga geçmeniz komik.

Seviyeyi bu kadar düşürürmeyin artık, Ulusoy gazoz kupası yapacak evet Fenerbahçe kazandığı gazozun şişesini ne yapacak bence bunu düşün sen. Saçmalıklara ve terbiyesizliklere lüzum yok hepiniz aynısınız. Şimdi Beşiktaş şampiyon olsa Fenerliler hakem abidik gubidik diye ağlayacak, Beşiktaşılar şampiyon olamazsa bahaneleri Fener ağladı onlara bıraktık hebele hübele olacak. Bu hebele hübeleler ile kendi yağınızda tavanın dibine tuttunuz, saçmalıktan öteye birşey değil

Nedense herşeyle dalga geçme, herşeyin içine etmeye çalışma, ilkokul seviyesinde esprilerle karşındakini incitmeye çalışma bizde gelenek oldu. Konuşmayı düşünmeyi tartışmayı bilmeyen bir toplum var. Bu kadar önemseme iki dakika dalga geçtik diyorsanız sizin görüşünüzdür, ben kimse için böyle şeyler yazmayacağım için benim için de yazılmasından rahatsızım.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
WhiteKey üzgünüm ama sen olayın özünü kapamamışsın. Her takım kendi yaptığından mesul. İnan bana bu yaptığın listenin bir benzerini Türkiye'deki bütün büyük takımlar için yapabilirim. Herkes her türlü dandikliği dümbüklüğü daha önce yaptı, bundan sonra da yapacak. Hakem hakem diye de ağladı, çeşitli spekülasyonlara da girdi. MÖ 1452 yılında şike var iptal edilsin de dendi, hakem bizden çaldı da dendi her türlü şey dendi. Aramızdaki fark ben taraftar forması giyip senin takımın bla bla yapmıyorum, onun yerine bütün takımların bu hataları yaptığını ve Türk futbolunun ne kadar iğrenç bir dönemde olduğunu söylüyorum. Benim taraftar olarak tek savunduğum şey zaten, Türk futbolunun kalitesizliğinin ortasında Fenerbahçe'nin her türlü iyi futbol oynayarak sıyrıldığını söylemektir. Siz ister inanın ister görün ister görmeyin, Fenerbahçe bu sene Avrupa'da kötü futbol oynamadı, Türk futbolunu kötü temsil etmedi, içerde dışarda her oynadığı takımla mücadele etti. Sizin yaptığınız bu tartışmanın adı taraftarlar arası birşey yarıştırmaktır. Ben tribün çocuğu da değilim evimde lig tv'de yok o yüzden futbolla yatıp kalkmadığım için hiçbir dönemde takımım iyi ya da kötü olsun karşı takımla dalga geçme cürretini ve haddini kendimde görmedim, sen de görmesen iyi edersin. Bu ülkede 3-4 şey için insanlar birbirlerini kesiyor, ideolojileri, tuttukları futbol takımları ve inançları. O yüzden çok sorgulamaya böyle listeleler yapmaya gerek yok. Eğer sen geçen sene bizde elle gol atsaydık şampiyon olurduk dersen Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu buna bağlarsan e çok doğal bir sonuç olarak bu sene de Fenerbahçeliler çıkıp, eğer siz şampiyon olursanız bunun sebebini hakeme bağlarlar. Yarın biri çıkar nedeni başka şeye bağlar. Anlatabildim mi, sizin vizyonunuz da bugün ağlayan Fenerbahçeliler'den öyle çok ötede değil, o yüzden dalga geçmeniz komik.

Seviyeyi bu kadar düşürürmeyin artık, Ulusoy gazoz kupası yapacak evet Fenerbahçe kazandığı gazozun şişesini ne yapacak bence bunu düşün sen. Saçmalıklara ve terbiyesizliklere lüzum yok hepiniz aynısınız. Şimdi Beşiktaş şampiyon olsa Fenerliler hakem diye ağlayacak, Beşiktaşılar şampiyon olamazsa bahaneleri Fener ağladı onlara bıraktık hebele hübele olacak. Bu hebele hübeleler ile kendi yağınızda tavanın dibine tuttunuz, saçmalıktan öteye birşey değil.

yaw hocam coluk cocuğa cevap vermek zorundamısın sende bi alemsin :)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ploop !! Provoke etme forumu hain çocuk !
inşallah askerde birasız kalırsın emi.

baylar oynanan oyunlar ortada. herkes fenerbahçeye yükleniyor. En iyisi lig sonunda konuşalım. Bırakın da konuşabilecek lafınız olsun:)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu ben baslığı ciddiyete dökülsün diye açmadım sakin olun. sadece komik geliyor fb yönetiminin davranısları. taraftarları asıl çıldırtan fb yönetimidir. maçın yayınlanamamasının ne kadar ciddi sorunlar doğurabileceğinin bile farkında olmadan sözüm ona "kafa" tutuyorlar. keske izin vermeselerdi de hükmen mağlup sayılsaydı da bana yine bir eğlence çıksaydı :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ankaragücü 8-0 olayını biz nasıl unutmuyorsak(şaibeli şampiyonluk olayı), bize yapılanlarında göz ardı edilmemesini istiyoruz. çok şey istemiyoruz. sadece adil düzen. evet şimdi çıkıp birileri bi yerlere el girdi dicek tamam işte onlarda görülsün adam akıllı yönetim şekliyle futbolumuz düzene sokulsun istiyoruz.

haftaya düğüm çözülür kim haketmiş şampiyonluğu belli olur.

+ gazoz kupası diyen arkadaşım takımınız mı bizim karşımızda oynayacak. unutmamak gerekir ki tek takım ile maç yapılamıyor komik olmayın 0-6 yaş gurubu sohbetlerde etmiyelim daha düzeyli daha akıllıca sohbetlerle hoş vakit geçirebiliriz. yoksa böyle boş vakit geçiriyoruz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yahu ben baslığı ciddiyete dökülsün diye açmadım sakin olun. sadece komik geliyor fb yönetiminin davranısları. taraftarları asıl çıldırtan fb yönetimidir. maçın yayınlanamamasının ne kadar ciddi sorunlar doğurabileceğinin bile farkında olmadan sözüm ona "kafa" tutuyorlar. keske izin vermeselerdi de hükmen mağlup sayılsaydı da bana yine bir eğlence çıksaydı :)

hem ortalığı karıştırdın hemde milleti birbirine düşürdün düşman bu adam inanmayın buna :p

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
+ gazoz kupası diyen arkadaşım takımınız mı bizim karşımızda oynayacak. unutmamak gerekir ki tek takım ile maç yapılamıyor komik olmayın 0-6 yaş gurubu sohbetlerde etmiyelim daha düzeyli daha akıllıca sohbetlerle hoş vakit geçirebiliriz. yoksa böyle boş vakit geçiriyoruz.

Arkadaş demiş ya çekemeyince hep böyle yapıyosunuz Fener'e gülüyorum falan. Bende tek çekemeyen biz değiliz, GS'de 6-0 yenilince koltuklarımızı kırdı dedim. Beşiktaş'ta gidişat kötü olunca tüm camiyaya sövdü... Demek istediğim bunu yapan sadece Fenerbahçe değil, her takım yapıyo. Ama nedense sadece Fenerbahçe'ye mal ediliyor.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ankaragücü 8-0 olayını biz nasıl unutmuyorsak(şaibeli şampiyonluk olayı), bize yapılanlarında göz ardı edilmemesini istiyoruz. çok şey istemiyoruz. sadece adil düzen.

Orda durcaksın.
O sezon Beşiktaşta Ankaragücünü,Ankarada 6-0 yenmiştir.
Ayriyetten,
92-93 Sezonunun sezon sonu tablosuna bakarsak
1. Galatasaray+53 averaj 66 puan
2. Beşiktaş +45 averaj 66 puan

Son hafta Galatasarayın 8 averajını çekersek , Beşiktaşın 2 averajını çekersek.
Son haftaya böyle giriliyor,
Galatasaray 45 averaj, 66 puan.
Beşiktaş 43 Averaj, 66 puan.

Yani durum ortada. 3-0 'da yense Galatasaray şampiyon oluyormuş.Kulaktan dolma hareket etmesek iyi olur.Sizin Ankarada 6 attığınız takıma, o sezon Karşıyakanın 5 attığı takıma bizde zaten en az 5 atmasak anormal olurdu şampiyonluk yolunda.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Orda durcaksın.
O sezon Beşiktaşta Ankaragücünü,Ankarada 6-0 yenmiştir.
Ayriyetten,
92-93 Sezonunun sezon sonu tablosuna bakarsak
1. Galatasaray+53 averaj 66 puan
2. Beşiktaş +45 averaj 66 puan

Son hafta Galatasarayın 8 averajını çekersek , Beşiktaşın 2 averajını çekersek.
Son haftaya böyle giriliyor,
Galatasaray 45 averaj, 66 puan.
Beşiktaş 43 Averaj, 66 puan.

Yani durum ortada. 3-0 'da yense Galatasaray şampiyon oluyormuş.Kulaktan dolma hareket etmesek iyi olur.Sizin Ankarada 6 attığınız takıma, o sezon Karşıyakanın 5 attığı takıma bizde zaten en az 5 atmasak anormal olurdu şampiyonluk yolunda.

Peki bu bilgileri nereden aldın?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuya gelince. Şahsen artık sıkıldım herşeyden.

10 senede 10 Lig kupası, 9 Türkiye kupasına katıldık. 19 kupa yani.
Ve sadece 3 kupa alabildik. Hala suçluyu göremiyorsak, suçlu biziz..

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 büyük takımın taraftarlarıda kendi yönetimlerden şikayetçi hepimiz haklıyız. Hiç bir takımımız bunları haketmiyor.

Suçlu bence yönetimdir, sadece tesislerle taraftarını kandırdı. Sportif başarı istiyor fenerbahçeliler. Adamlar gitmiş Lig Tv kablolarını kesiyor. O kadar insan Digitürk aboneliğine para veriyor takımını seyretmek için, sen git aranda çöz Lig tv ile sorununu. Tazminat davası aç, gerekirse önümüzdeki sezon takımı sokma havuza. Ama bu milyonlarca taraftara verilen sözlerini tutamıyorsun ayıptır. Bu sadece Aziz Yıldırım için geçerli değil, en başta bizim başkan Canaydın içinde geçerli. Beşiktaşı bilmiyorum ama beşiktaş taraftarıda Demirören den fazla umutlu değil gibiler. 3 takımıda batırdılar, gerek hocalar, gerekse yönetim.

Gerets Tomas ve Mehmet Topal'ı sağ bek oynatır.
Zico gider Deividi sağ açık oynatır, Tuncayı sol açık oynatır.
Tigana desen Ricardinho gibi sol ile bütünleşmiş oyuncuyu sağ açık oynatır.

Bunların yaptığı ihanettir başka bişey değil. Biz de anca tv'ler de ŞL ve UEFA da milan'ı barca'yı seyreder dururuz. Bütün bir sezon yönetimler yüzünden bir sürü taraftar birbirini yer, boş boş muhabbetler, kısır bi döngü.

Türkiye'de futbol olayı bitmiştir artık. Aziz yıldırım boşuna uğraşıyor hakem makem diye, aynı futbolcularla uefa'da başarılı olacaksın o zaman derler adama. O kadar kişiye CL finali diye söz verip ilk turdan elenmiceksin.

Özhan Canaydın denen adam da gelmiş bize 4 yıldız sözü verdi, gitti İnamatomudur ne zıkkımdır onu aldı.

Demirören iyi transferler yaptı ama onunda başı tiganayla dertte.

Olan taraftara oluyor başka bişey değil..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ve sadece 3 kupa alabildik. Hala suçluyu göremiyorsak, suçlu biziz..

Evet suçlu Fenerbahçe.
Ama diğer takımlarında sütten çıkmış ak kaşık gibi davranıp, sadece Fenerbahçe'ye yüklenmesi yanlış. Benim bu başlık altında savunduğum tek şey bu.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet suçlu Fenerbahçe.
Ama diğer takımlarında sütten çıkmış ak kaşık gibi davranıp, sadece Fenerbahçe'ye yüklenmesi yanlış. Benim bu başlık altında savunduğum tek şey bu.

Suçlu Fenerbahçe değil. 10 senedir takım kuramayan ve üstüne Zico gibi teknik bilgisi sıfırın altında olan kişiyi mükemmel bir zekayla başımıza getiren yönetim. Tıpkı Lorant ı almanyada kahvede otururken keşfettikleri gibi.

Yönetimi kutlamak lazım..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Yönetim mönetim, sonuçta isim Fenerbahçe.
100. yılın bilincine vararak ve gaza gelerek bu sene en azından şampiyonluğu kurtarmalıyız. Haftaya Beşiktaş'ı yenebilirsek eğer taraftar bütün olanları unutur diye düşünüyorum.

Herşeyin hayırlısı olsun :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5