İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

File upload: 1000 download başı 2 USD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
I

Illumina

Misafir
Türkçe karakterleri eklettim, şimdi bir problem çıkmaması lazım. Çıkarsa bana bildirirsen sevinirim.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem güzel ama mp3 dosyalarının forum sahipleri tarafından yüklenmesi sonucunda başınıza işler gelecek ve kapatmak zorunda kalacaksınız.İnşallah olmaz güzelbirsistem yapmışsınız çünkü.Başarılar

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herkes kapanacak diyor ama eğer yurdışı kaynaklı bir site ise en fazla erişim engellenir. onunda çaresi biliyorsunuz host dosyasında hallediliyor. ama yerel serverlarda barındırılıyorsa sorun çıkar tabi. O halde kapanmadan yükleyelim dosyaları

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunundışında download sayfasına en azından sanıye veya bı yazı konulmalı,
adam tıklamı şsayayı nerde dıyor dosya goremıyorum :)

ortada uyarı fılan yok 5 sanıy sonra çıkıyor kendılığındn sanıye fıla nsayma olursa en azındn defalarca anlatmak zorunda kalmayız mıllete :D

I

Illumina

Misafir
Beklemenin sebebi diğer sitelerde ki gibi kullanıcıyı oyalayarak premium üyelik aldırmak değil. Sadece sayaç, ortaklık ve sunucudan dosyanın konumlandırılması gibi hazırlık işlemleri sırasında bekleme doğal yollardan oluşuyor sitede. O yüzden belirli bir süresi olmadığı için de geriye saydıramıyoruz. Yine de bu konuda bir not veya başka bir çalışma yapabiliriz.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kusura akma sıstemı kullnamaya başladıkca çıkan şeylerı yazıyorum ancak bır soru ndaha var,
turkce karakterlı bir dosya eklendığınde scriptiniz bırz karışıyor verdığı lınk çalışmıyor,

orneğın aşkım baksana bana eklıyorum :

w.sharepilot.com/d517430584714/Aşkım Baksana Bana

ama elle duzeltıyorum

Askim_Baksana_Bana_-_Nazan_Oncel.zip.html

o zmaan çalışıyor bırde boşluklara _ işareti turkce karakterlere normla harf gıbı uydurma olayını yaparsan ıyı olabılır yuklerken devamlı uğraşmak gerekıcek yoksa bu şekılde :)

I

Illumina

Misafir
Sorunları yazmanız daha iyi. Biz de daha iyi servis verme imkanı buluruz.

Öncelikle Türkçe olarak tasarlanmadığı için bu tarz şeylere dikkat edilmediği doğrudur. Mesajı okuduktan sonra test ettiğimiz bir kaç yenilik ile bu soruna geçici bir çözüm getirebildik. Boşluk kısmını anlamadım ama türkçe karakterli dosya upload edildiğinde şu anda problem olmadan çalışması gerekiyor. Problemlileri silip tekrar yükleyebilir ve düzeltme için bize mesaj atabilirsin.

Tek sorun ŞANS.doc dosyası yüklendiğinde sitede ve urlde bu şekilde gözükecek, download edildiğinde SANS.doc olarak kullanıcının bilgisayarına gidecektir.

I

Illumina

Misafir
Hayır şu anda web üzerinden tekli veya remote upload ile başka sunuculardan direk download yaptırabilirsiniz. Remote özelliği betada olduğu için özel başvuru sonucu sadece limitli sayıda kullanıcıya açıyoruz şu anda. Masaüstü programımız şu an için yok.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bir sistem için büyük bir eksik bence...

zamanla oturucaktır gerçi..

iyi günler..

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
5 Mb dosya yuklemeye çalışıyorum devamlı oalrka

upload timed out.. please click here

hatası alıyorum şu remote olayını bana açsanız çok super olacak :D

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu dosyaları yüklerken kategorilere ayrılması güzel olmuş hemenpaylas.com a yapıldığı gibi yapıldığında dosyaları kaldırma olayı daha basit olur site erişimi engellenmez güzel

iyi çalışmalar.

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
paylas.com hemenpaylas.com hep hüsrana uğrattı bizi.Emeklerimiz boşa gitti.İnşallah sizlerde benzer durumlara düşmezsiniz.Allah utandırmasın.Başarılar.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Selamlar,
yenı dosyalar yukledım ve bu dosyalar ındırılıyor ama nedense panelde yuklemeler sayılmıyor !!!
14 Kb lık bır dosya ekledım, (kısacası bır dokuman) ziplı şekılde ancak son 1 saattır hiç nbir istatistik oynamıyor, nedne tıklamalar sayılmıyor acaba

I

Illumina

Misafir
IP listeleri 2-3 gunde bir temizleniyor, onun disinda ayni ip den coklu download sayilmiyor (dosya icin). Yine de problem varsa accounta ozel bir durum olusmussa bunla ilgilenirim. Bugun buradan bir arkadas daha PM atmis. Bugunun istatistiklerini yeniden inceleyip gerekli duzenlemeyi yapariz.

Dosya ismini verirsen bir hata varsa ek kredi saglarim. Cunku hata varsa sistemden olusmustur, artniyetle saymama soz konusu bile olamaz.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mesajı attıkdan sonrakı 1,5 saat sornasında saymaya başladı tekrardan ...

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet panele baktımda downloadlar 0 lanmış kazandığım tutarda 3 unda odeme oalcakdı sanırım beklıyoruz paypala gelmedı henuz :)

I

Illumina

Misafir
Kasim ayi gelirleri belirli bir tutarin uzerinde olan hesaplari sifirladik ve Kasim ayi gelirlerini kaydettik. Bir mail olarak size gelmis olmasi lazim. Gelmediyse ben sistemde bakabilirim. Sitede yazdigi gibi 15-23. gunu odeme gunudur. Paypal hesaplarina otomatik yapilacaktir. (Hesaplari sifirlanan arkadaslarin)

Hesaplar belirli bir tutarin ustunde degilse, yani 1-2 dolarin altinda birikmisse paypal'dan atamiyoruz, o arkadaslarin hesaplari kaldigi yerden sayacaktir. Sizinkiler Aralik icin sifirdan tekrar saymaya basladi.

Herhangi bir minimum odeme koymadigimiz icin hesaplari kestik, eger bu ay gondermeyin biriktirin diyorsaniz ya da baska bir oneriniz varsa bize ulasabilirsiniz. EFT isteyenlerde hesap numaralarini bize gonderebilirler, bunun icin kayit oldugunuz mailden bizlere mail atmaniz gereklidir. Guvenlik icin size bu mail baglantisindan onay gonderebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5