İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

File upload: 1000 download başı 2 USD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
I

Illumina

Misafir
Arkadaşlar,

Yeni açmış olduğumuz dosya paylaşım sitesinin bir özelliğini paylaşmak istiyorum. Yüklemiş olduğunuz tüm dosyalarınız için toplam her bir 1000 download edilmeleri başına 2 dolar ortaklık hesabınıza yansıyacaktır. Dosyaların her birinin 1000 kere download edilmesine gerek yoktur, tüm hesabınızın genel toplamı alınmaktadır.

Başvuru: Ayrıca başvurmaya gerek yoktur, sitemize ücretsiz olarak üye olduğunuzda, login olmuş durumdayken yüklediğiniz bütün dosyalar hesabınıza geçmekte ve ortaklık sistemine katılmış durumda olacaktır.

Ödeme yaptığımız ülke trafikleri: Amerika, Kanada, Avusturalya, İngiltere, Almanya, İtalya, Fransa, Hollanda, İspanya ve Türkiye'dir. Ödemeler sadece PayPal kullanılarak, her bir ayın kazanç hakları gelecek ayın 2. ve 3. haftası yapılacaktır.

---
Beta halinde olan sistemimiz hakkında kullanım sorularınız, görüş ve önerileriniz için sitede belirtilen e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

http://www.sharepilot.com

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
lütfen düzgün okuyunuz:) 1 upload yapiyorsun eger 1000 kez download edilirse 2$ kazaniyorsun.

yada 2 dosya upload ediyorsun 500 er kere down edilirse 2$ kazaniyorsun.

yada 1000 dosya upload ediyorsun hepsi 1 erkez down edilirse 2$ kazanıyorsun.

ReGuaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon yukarida download diyecegime upload demisim. Özür diliyorum

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
rapidshare 10 bin download a bir premium hediye ediyor oda 18 ytl ye felan geliyor. arkadaşta 2 dolar veriyor 2*10 = 20 usd buda 30 ytl gibi bir para yapıyor.. güzel rakam... Başarılar...

I

Illumina

Misafir
Premium'da satış garantisi de yok. O açıdan iyi olduğunu düşünüyorum

I

Illumina

Misafir
Ortaklik hizmetini kapatmak icin henuz bir tarih koymadik, site acik kaldigi surece bu da olacaktir.

Tesekkur ederiz.

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
müzik yükleme işi sorun çıkartabilir... güzel bi sistem ama 2 dolar bana da az geldi ya...

I

Illumina

Misafir
Bu konseptte verenler ile kıyaslama yapılabilir. Bir arkadaşımız rapid ile yaptı. Benim bildiğim biraz daha fazla veren bir yer var, bizim piyasada rakip olarak gördüğümüz yerlerden biri. Ama sadece Amerika hitine ödüyor mesela. Bu bağlamda bakarsak zaten fiyatın normal olduğunu düşünüyorum. En azından başlangıç için.

H

hengame

Misafir
üye oldum forum sitem var rapid yerine deniyebilirim hem forum kullanıcıları takılır indirir istediğini hemde ucret alırız dewniyorum

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam fiyat iyi ama ben hizmeti para için değil oraya şimdi bir sürü dosya yükliyecem onun için sordum.2 gün sona diğer download siteleri gibi kapanmaz inşallah.Birde kaç mb lık doya yükleyebiliyoruz.

dip not: birde dosya yüklerken büyük dosyalarda 5mb falan zaman hatası veriyo.Bağlantımdan kaynaklı sanırım.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel bir sistem tebrıkler akıllıc adüşünülmüş :)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
flood gıbı olmasında her şey ıyı guzelde uye oldum paypal hesabı gıreyım dıyorum
kayıt olmuşsunzu daha onceden dıyor istemınızde bır sorun var sanırım acaba bendemı dedıde 2 paypal hesabımda işlmedığınegore sorun bende değil...

I

Illumina

Misafir
Nasıl ziyaretçiler dosya yükleyecekleri için endişelilerse biz de özel yazılım yaptık, sunucular kurduk, dolayısıyla bizim de kaybetmek istemeyeceğimiz yatırımımız var. Kapatmamız için herhangi bir neden göremiyorum şu an için.

Ödeme kanalının sadece paypal olmasının nedeni, sitenin ortaklık payı arasında yabancıların da bulunması, dolayısıyla bütün girdi ve çıktı orada toplanıyor. Kullanıp çok özel bir durum olarak havale almak isteyenler için, paypaldan biraz daha geç olur ama çalışırız. Gelir, gider sadece ülke içinde dağılsaydı paypal tabiki anlamsız.

mithrandil, bizim tarafımızda bir sorun var sanırım, tekrar denersen sevinirim.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tamamdır sorun duzeldı :)
başlıyorum yuklemelere bayağı dosya oalcak ancak bır sorun daha var ekledığım dosyalara turkce yazıyorum download sayfasındakı açıklamalr karmkarışık oluyor turkce karakter kullanmıcaz sanırım dımı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5