İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

File upload: 1000 download başı 2 USD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ftp yüklemesi açmışlar aktif ettim ama ftp sistemine nasıl ulaşacağız

ftp.sharepilot.com yada hangi adres.

sitede ftp kullanamadan sharepilot.com deniyor ama yine bilidik sayfa açılıyor

yoksa ben mi bu ftp işini yanlış anladım

-----------------

edit : tamam hallettim pardon

--------------------

2 edit : ya yine sorun var

şimdi ben ftp sistemini kullanamya başladım ama yüklediğim dosyaların linki nasıl onu anlamadım

yada bu ftp hizmeti sadece kişisel kullanım içinmi

ya ben yine bişi anlamadım

HoGGeT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün akşam 2 parça attım ftpye halen geçmedi hesabıma
web sayfası üzerinden eklemek daha mantıklı sanırım

I

Illumina

Misafir
FTP'ye yükledikten sonra , hesabınıza giriş yapıp FTP Account kısmına girin. Aşağıda "move ftp files to my account" buttonuna tıkladığınızda sistem otomatik olarak dosyaları hesabınıza atacaktır. My Files kısmından linkleri görebilirsiniz.

Kasım haber mailinde geçen hafta belirtmiştim ama bu mesajları yeni okuyanlar için artık Türkiye trafiğini saymadığımızı belirtmek isterim. Yeni okuyacak arkadaşlarda yanılsama olmasın. Değişikliğin nedeni Türk trafiğinin %80'den fazlasının absürt içerik etrafında dönmesi ve bize kalıcı kullanıcı yerine sadece bandwidth tüketimi olarak geri dönmesidir. Aranızda bir çok faydalı dosya bulunduran arkadaşlar vardır mutlaka ama tek tek ayıklamak imkansız olacağı için bu şekilde bir değişime gittik.

Bugüne kadar kazanılmış krediler ayın 25'ine kadar PayPal'larını güncellemiş kişilere PayPal ile, daha sonraki tarihlerden başlamak üzere banka hesaplarını göndermiş kişilere EFT ile gönderilecektir.

Self servis EFT özelliği ile dosyalarınızı daha hızlı ve sorunsuz yükleyebileceğinizi düşünüyorum, yeni geliştirmeler için de çalışıyoruz. Sitemiz ve dosyalarınızda problem olmayacak, silinmeden kalacaklardır.

Bilginize.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya hocam geçın bu ayakları,
resmen burda ınsanları dolandırdınız işte bunun e si f si fılan olmaz bunun adı ınsanları kandırmaktır nasıl bır mantıkdır bu burdan bırşeylerı vaat ettınız bugun gelıp dıyorsunuzkı bız saymıyoruz bw tuketıyor UPLOAD sitesi kurdunuz sız oyun sıtesı değil normal olarak bw harcayacaksınız zaten,
absürt la alakasını çözemedım bırılerı sızın serverlarınıza absürt yukluyorsa bunun suçlusu neden butun turk kullanıcısına maal edılıyor ama her zamankı kalıcı taktıkdır bu :)
Once sıte lanse edilir
sonra free hızmetler verılır
sonra ıyı ımkanlar sağlanır
sonra bır bakmışsınız sıte park a geçmış yada boyle kullanıcıları engellemış madem saymıyacaktınız neden 1000 tıka 2 usd vereceğiz dıyorsunuz :) sitenızın ısmını tanıttınız bızden bu kadar dıyorsunuz, ayda 60.000 down yollattım sıze sadece 1 ayda, bu lınkler kalıcıydı her ay sayemde 60 bın tık daha alacaksınız, her ay gıtgıde duşsede onbınlerce zıyaretçiyı benı kullanarak sağladınız zaten,
bu yapmış olduğunuz forum kurallarınada aykırıdır kullanıcıyı kandırıyorsunuz hiç bu kadar sınırlendığımı hatırlamıyorum resmen bızı kekledınız sızı tebrık edıyorum yazılarınızla ınsanları çok ıyı etkılıyorsunuz :)
Bu dunyada kımseye guvenmeyeceksın ya...

I

Illumina

Misafir
Dolandırmak ve kandırmak ? Biz, sizin birçok siteden para ile alabileceğiniz bir servisi size ücretsiz olarak sunmaktayız. Bir de yanında size para ödemeyi bile sunduk. Kazandıklarınızın da ne üstüne yatacağız, ne de sistemi parka alacağız, ya da downloadu kapatacağız. Böyle birşey yok ki.

Download sistemi açtık diye, sadece absürt sunan, bizim hiçbir şey kazanamayacağımız bir ortamda size nasıl ödeme yapabililriz. Bunu da düşündünüz mü? O zaman batalım, sunucular da kapansın. Diyebilirsin ki, bunu önceden hesap etmediniz mi, buna hakkın vardır. Ama dolandırıcı ve kandırmak garip kaçmış, herşey açık, hatta daha rahat kullanılsın diye bir çok yenilik koyuyoruz.

Daha önceden hesap edemedik bu da doğrudur, belki de suçluyuz. Ama gerçekten Türk trafiğinden bize geri dönüş o kadar az ki, buna katlanmamız çok zor..

Hem söylediğin güzel bir taktik olsa da, bu site zaten yabancı ortaklı ve yurtdışına yönelik yapılmış bir site, zaten herşey ingilizceye yönelik, burada ismimizi büyüttük, şimdi de semeresini yiyoruz diyebileceğimiz bir semere de kazanmıyoruz, bunu da samimiyetimle söylüyorum. Ben ilk mesajı yazarken de söylemiştim, Türkiye'yi listeye de ben almıştım, ama göz göre göre bu kadar zarar sen de etmezdin emin ol.

Bu şekilde düşünüyorsanız da dosyalarınızı silebilirsiniz, eğer kullanmaya devam ederseniz, her türlü soru ve sorunlarınızla ilgilenmeye devam edeceğiz. Belirtildiği gibi dosyalar silinmeyecek veya limitlenmeyecek.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pek bir şey anlamadım. Türkiye ye ödeme yapmıyor musunuz? kafam karıştı açıkçası.

HoGGeT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pek bir şey anlamadım. Türkiye ye ödeme yapmıyor musunuz? kafam karıştı açıkçası.

Türkiyeye ödeme var..
sadece Türkiyeden download yapanların indirmeleri sayılmıyor artık..

sadece bu ay yüklediğim dosyalardan geçerli sayılan 24082 download yapılmış.. bir tanesi bile absürt içerik değil.. Türkiyenin kaldırılması gerçekten kötü oldu..

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir anlamı yok o zaman. bir açıklama yapar insan. Yaptılarda ben mi göremedim bilmem ki?

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dolandırmak ve kandırmak ? Biz, sizin birçok siteden para ile alabileceğiniz bir servisi size ücretsiz olarak sunmaktayız. Bir de yanında size para ödemeyi bile sunduk. Kazandıklarınızın da ne üstüne yatacağız, ne de sistemi parka alacağız, ya da downloadu kapatacağız. Böyle birşey yok ki.

zaten sızı tercıh etmemızdekı nedende buydu :) yoksa bızde rapıdshare yuklerdık, extremenıze bakıyorum turk kullanıcıda %42 yı oluşturmuş bile

Turkey 87208
United States 34729
Germany 9759
Netherlands 8682

eğer burdan gelıp bız para vermıyoruz bızı destekleyın deseydınzı yıne dosya koyar desteklerdık zaten ancak oalylar boyle gelışmıyor malesef, neyse bundanda bır ders çıkardık ..

I

Illumina

Misafir
Dediğim gibi zaten Kasım'dakiler sayıldı. şu an sayılmıyor olsa da, eğer Google'ın problem etmeyeceği türde şeyler upload ediyorsanız, sistem saymıyor gözükse de ay sonundaki kesimde sizin de bütün hitlerinizi saydırabilirim. Bu forumda reklam yaptığımız için size özel olarak ancak bunu yapabilirim. E-mail ile kullanıcı email adreslerinizi yollayabilirseniz, sizleri ayrı olarak kaydedeceğim.

Bu arada ben hala Rapidshare'den daha iyi olacağımızı söylüyorum, çünkü limitimiz yok, çok yeni bir site arada problemler olabilir, bazen hat tıkanıyor biz de görüyoruz, ama bunları aşmak için şeyler yapıyoruz. Dolayısıyla biraz zaman lazım, bir de en azından şu aşamada masrafları çıkartabiliyor olmamız lazım.

Ciddiyetsiz bir iş yapsaydık, kendimize özel bu kadar geniş bir sistem de programlamazdık zaten, kimseyi kırıp üzmeyelim, dediğim şekilde bir çözüm uyguluyabiliriz.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizi derken kimler ikastediyorsunuz:) bir de dosyanın yanında ne kadar indirildiği yazıyor, bunlar geçerli olanlar mı?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl ziyaretçiler dosya yükleyecekleri için endişelilerse biz de özel yazılım yaptık, sunucular kurduk, dolayısıyla bizim de kaybetmek istemeyeceğimiz yatırımımız var. Kapatmamız için herhangi bir neden göremiyorum şu an için.
eğer Google'ın problem etmeyeceği türde şeyler upload ediyorsanız,
Son yazdigin mesaja Gore zaten sitenin omrunun Google a bagli oldugunu kendi agzin ile soylemissin
Bu sekilde yazilanlara gore insanlar nasil guvenipte dosya upload edebiliyorlar sasirmamak elde degil

I

Illumina

Misafir
Neden? Kullandığım reklam şirketiyle problem yaratacak şeyleri istemiyor olmam, tek planımı ona bağladığımı mı ifade ediyor? Zihniyetinize asıl ben şaşırdım. Size iş planlarımı açıklamak durumundayım da haberim mi yok?

Ayrıca bu servisi kullanan lütuf gosteriyormuşcasına havaya da şaşırıyorum. Yurt içinden gelen maillere bakıyorum da hep bir hayıflanma, kötüleme, şikayet. Oysa yurt dışından atanlar problemleri olsa bile, onu anlatmadan öncelikle ücretsiz bir servis sağladığınız için teşekkürler diye giriyorlar. Zihniyet ve mentalite farklılığından dolayı üzülüyorum açıkçası.

Bu tarz siteler profesyonel paralı backup sistemleri değil zaten. Dikkat ederseniz limitsiz ve ücretsiz bir servis vermeye çalışıyoruz. Bunu takdir etmeye çalışacağınıza güven duyulmaz vs, diyorsunuz. Güvenen kullanır, güvenmeyen kullanmaz. Kullananlar bize lütuf göstermedikleri gibi, kimseye zorla birşey yaptırmıyoruz. Yaptığım yatırımı da burada boş ve kısır tartışmalara girmek için yapmadım.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden? Kullandığım reklam şirketiyle problem yaratacak şeyleri istemiyor olmam, tek planımı ona bağladığımı mı ifade ediyor? Zihniyetinize asıl ben şaşırdım. Size iş planlarımı açıklamak durumundayım da haberim mi yok?

Ayrıca bu servisi kullanan lütuf gosteriyormuşcasına havaya da şaşırıyorum. Yurt içinden gelen maillere bakıyorum da hep bir hayıflanma, kötüleme, şikayet. Oysa yurt dışından atanlar problemleri olsa bile, onu anlatmadan öncelikle ücretsiz bir servis sağladığınız için teşekkürler diye giriyorlar. Zihniyet ve mentalite farklılığından dolayı üzülüyorum açıkçası.

Bu tarz siteler profesyonel paralı backup sistemleri değil zaten. Dikkat ederseniz limitsiz ve ücretsiz bir servis vermeye çalışıyoruz. Bunu takdir etmeye çalışacağınıza güven duyulmaz vs, diyorsunuz. Güvenen kullanır, güvenmeyen kullanmaz. Kullananlar bize lütuf göstermedikleri gibi, kimseye zorla birşey yaptırmıyoruz. Yaptığım yatırımı da burada boş ve kısır tartışmalara girmek için yapmadım.
Yukaridaki mesajinda kullandim reklamlar degil Google olarak bir ifade kullanmissin
Sisteme yuklenen Dosyalari Google mu kontrol ediyor Yoksa Sizmi
Sitenin yonetimi Sizdemi Google dami ??
Fazla bir soze Gerek yok Bu yazdigin sen herseyi acikliyor bana Gore
eğer Google'ın problem etmeyeceği türde şeyler upload ediyorsanız,
Google devam ederse bizde devam ederiz google devam etmez ise bizde devam etmeyiz

Zihniyet ve mentalite farklılığından dolayı üzülüyorum açıkçası.

.
Bu mesajin dada kendinden bahsediyorsun elbetteki kullanicilar gordukleri hatalari yada aksakliklari belirtecek oyle yada boyle ama site yoneticisi Kalkip yukaridaki sozleri yaziyorsa Google ile ilgili
aksine ben sistemi kullanan upload eden kisilerin emeklerine uzuluyorum diyebilirim

I

Illumina

Misafir
Ben seninle tartışmayı bırakıyorum. Kullandığım reklamlar = Google'a ait değil mi? Bu adamlar bana kural dışı bir içerikte uyarı gönderecek mi? Bu durumda ben sitemin geleceğini düşünerek bu tarzda bir içeriğe izin vermeme hakkımı saklı tutuyor muyum (TERMS OF SERVICE de yazıyor mu?)

Yazdığım kurallar çok basit ve ilkokul düzeyinde bir öğrencinin anlayabileceği kadar açık, uygulamazsan sunucu masraflarını, teknik masrafları ödediğim bir sistemi kullanmazsın. Onlar olmazsa da devam ederim, ama hangi yolla olduğu herşeyden önce bir kullanıcı olmadığın için seni alakadar etmiyor.

Kullanıcı aksaklıkları bildirmeyecek demiyorum, mesajı tekrar oku. USLUP benim bahsettiğim şey.

Neyi tartışıyoruz ayrıca anlamadım ki ben açıkça yazdım, sistemi kullanan upload edenlerin emekleri için üzülmene gerek yok, dosyalarını iki aydır 200.000 üzerinde kişiye dağıttılar, tek kuruş vermeden, üstüne paralarını da alacak biçimde.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben seninle kurallarini yada sitende verdigin bedava hizmeti tartismiyorum
ben sistemini hic kullanmadim zaten kullanmamda
bana sacma gelen Site sahibinin burda sitesinin omrunu google reklamlarina baglamasi (ki senin siten normal bir site degil insanlar o kadar zaman ve emek vererek upload ediyorlar)
zaten burdaki 8 sayfa yaziyi ozellikle son 3 sayfa yaziyi okuyan insanlar neyin ne oldugunu ve sitenizin isleme mantigini daha iyi anlamistir fazlqa sozede yazmayada gerek yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5