İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fizy.com Turkcell'e mi Satılıyor?

knightx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fizy.com telif hakları nedeniyle kapatılmıştı.Tekrar yayın hayatına dönmesi için telif haklarını ödemesi gereken Fizy’ye maddi destek Turkcell’den geldi.Turkcell ile el sıkışılırsa Fizy.com tekrar yayına devam edecek.

fizy_550x400.jpg

Online müzik dinleme servisi olan Fizy.com telif hakları nedeni ile BT tarafından kısa bir süre önce kapatılmıştı.Müyap ile telif hakları hakkında anlaşamayan Fizy.com telif haklarının ödenmesi ve servisin yeniden hayata dönmesi için Turkcell ile konuştuğu öğrenildi.Telif hakları için finansı bulunmayan Fizy’nin Turkcell ile yapacağı ortaklıktan sonra Turkcell’in yapacağı milyon dolarları aşan yatırımla sitenin tekrar aktif olacağı düşünülüyor.

Müyapla yaşanan finans durumunu çözecek olan Turkcell,Fizy’ye ortakmı olacak?,satın mı almış olacak? kesin bilgiler yok fakat Turkcell’in artık Fizy.com’da söz sahibi olacağı kesin.Zaten halihazırda Turkcell’inde müzik servisi olan Gncplay‘in bulunması Fizy’i nasıl etkileyecek ve Turkcell nasıl bir yol izleyecek hep beraber basın açıklamasını bekleyip göreceğiz.

Kaynak:Teknotime.net

Alpagu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilmiyorum arkadaşlar sizin fikriniz ne ama. Bence Fizy'e çok büyük haksızlık yapılıyor. Sonuçta ücretsiz bir hizmet ve diğer ücretli siteler kadar telif ödeyemez. Yok sen illaki telif alacağım diyorsan diğer video sitelerine niçin birşey yapamıyorsun. Sonuçta bir Türk sitesi Fizy. Keşke taraflar bir şekilde anlaşsa da orta yol bulunsa. Yazık oluyor bence.

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
hersey bi yana bi sekilde en azindan eski haline donmeli suanki hali bence icler acisi

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
sevinsin muyap fizy tekrardan kapanmis

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
telif haklarını turkcell öderse eğer çok sevinirim, gitmesin güzelim Türk projesi

Zebur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben fizy'i satacaklarını zannetmem.Fizy para bulamadığı için değil ödemek istemediği için ödemiyor..

Zebur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:eek:ha: Rezil oldum :utan:

:alkış: :uyku:

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
hayırlısı olsun bakalım neler olacak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5