İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flat monitör? hangi marka?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Flat monitör alacağım ama kararsız kaldım hangi markayı önerirsiniz???

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok arastirman lazim...

arkadasim yaklasik 10 gun aradi fln hangi model olsun diye dpileri tepki sureleri titresimiydi vs di bi suru ozelli var omur sureleri fln varsonunda sony aldi 19 inc cok guzel cidden monitor... yani ben arastirmadim ama o kadar para bayilacagi icin en iyisini secmistir diye dusunuyorum...

kendisi zaten biglsiayar programcisi yani isin icinden biri...

M

mavidusler

Misafir
Philips monitörler daha sağlam
Samsung monitörlerin görüntü kalitesi iyi
LG Monitörler daha yakışıklı
Seçim senin

A

aSKIN

Misafir
PHILIPS'den şaşma flatlarda genellikle PHILIPS tercih edilio bizde haftada en az 3 PHILIPS satıyoz.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hyundai Q770 aldım. en sağlamı bu olduğunu söylediler. bide tarama hızı yüksek diğerlerine göre. şimdilik gayet güzel görünüyor bakalım ilerleyen günlerde fikrim nasıl olacak. gözleride yormuyor.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk başlarda hiç içime sinmedi ama tanıdık biri çalışıyordu vatan computer da bu monitör için çok ısrar etti. lg lerin çoğu 2 gün sonra geri getiriliyormuş. LG de dış görüntü güzel. ama ona aldanmamı söyledi. bakalım işallah iyi çıkar.

T

tahtakale

Misafir
Samsung 710 çok iyi bir monitör.Monitör alırken ölü noktalara dikkat etmen lazım.
Oyun oynamak için ise CRT monitör kullanmalısın.Flat monitörlerde oyun oynarken sorun yaşayabilirsin.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
ilk başlarda hiç içime sinmedi ama tanıdık biri çalışıyordu vatan computer da bu monitör için çok ısrar etti. lg lerin çoğu 2 gün sonra geri getiriliyormuş. LG de dış görüntü güzel. ama ona aldanmamı söyledi. bakalım işallah iyi çıkar.

bende bir 710b bir de 710s var, biri 1 digeri 1,5 yıllık. 710b'nin gördüğü darbenin haddi hesabı yok ama gayet iyi çalışıyor, ama çok yüksek çözünürlük hedefliyorsan 1280'de 85+ hz hedefliyosan (ki bunu yapan montiör var mı bilmem :) ) lg yaramaz. ama 1024'de oyunumu oynar, işime bakarım diyosan lg güzel.

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gözünüzü seviyorsanız şu brightview seçimi olan bir monütor alın derim

( bilmeyenler için işıkla, kontrasla her seferinde uğraşmıyorsunuz 4 seçenek var 1 kere ayarlayıp duruma göre ordan tek dokunuşla ani geçişler yapıyorsunuz. benim için çok kullanışlı hele monitor başında uzun süre kalıyorsanız çok işe yarıyor. en azından beyaza rahat bakabiliyorum aynı LCD gibi gözü yormuyor güzel bir img varsa hemen img görmek için ayarladıgım moda geçiş yapıyorum)

ben LG nin FLATRON ez T710BH modelini almıştım gayet güzel. 1,5 senedir

ilerde burayı okuyan olursa fikir versin diye yazdım arkadaş zaten almıştır monütörünü :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
LG nin renk kalitesi son çıkan sürümlerinde Philips den daha iyi hale geldi... Ama küçük şehirde yaşıyorsanız bence Philips i seçin en azından teknik sorunlarda izmir ankara falan filanla uğraşmazsınız elinizin altında olur. Birçok şehirde LG servisi maalesef bulunmamakta. Kendi Monütörüm philips ama son topladığım makinelerde derseniz LG ve Cengizzz in dediği gibi şu zamana kadar sorun yaşamadım herkes memnun gerçi philips için o kadar makine kurdum 1 tane sorun çıktı onu da servis halleti.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes marka önermiş. Dizayn falan yapıyorsan 19" al derim bende. Marka olarak hemen hepsi aynı sayılır aslında. Gözüne hangisi hoş geliyorsa onu alabilirsin.

D

dnturkey

Misafir
19" philips kullanıyorum çok memnunum

190X5 modeli.

tavsiye ederim.

D

doLob

Misafir
brightview gercekten cok onemli

gunun 10-12 saati bilgisayar basinda geciriyorum. daha once kullandigim monitor ile bu sure sonunda gozum oldukca yoruluyor ve surekli ovusturuyordum. su an brightview ozellikli bir makina kullaniyorum ve eskisi gibi gozlerimden bir problem yasamiyorum. kesinlikle dikkate alin derim.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doLob' Alıntı:
brightview gercekten cok onemli

gunun 10-12 saati bilgisayar basinda geciriyorum. daha once kullandigim monitor ile bu sure sonunda gozum oldukca yoruluyor ve surekli ovusturuyordum. su an brightview ozellikli bir makina kullaniyorum ve eskisi gibi gozlerimden bir problem yasamiyorum. kesinlikle dikkate alin derim.
Şu an kullandığınız monitör marka ve modeli nedir?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5