İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flexkom 'da Kariyer Yapmak İstermisiniz ? Başvuru Sırasına göre Ekip Dağılımı olacak!

valetr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TALKFUSION NEDİR? TALKFUSION TÜRKİYE 'DE TALKFUSION NETWORK MARKETİNG

TALKFUSION TÜRKİYE 'DE TALKFUSION NETWORK MARKETİNG SİSTEMİ - TALKFUSION TÜRKİYE - TALK FUSION NEDİR ?

Talk Fusion Türkiye - Talk Fusion Network İş Tanıtımı Ürün Analizi
[YOUTUBE]ldDFO9V28F0[/YOUTUBE]
TALKFUSION VISA KART SANAL KART YADA PLASTİK KART OLARAK KULLANILABİLİYOR
DETAYLAR SİTEMİZDE www.talkfusionTR.com
Ekli dosyayı görüntüle 5485
DÜNYADA ANINDA ÖDEME YAPAN TEK NETWORK MARKETİNG ŞİRKETİ VE VİSA KARTI ÖDEME KANITI VİDEOSU
[video=dailymotion;xx5lcw]http://www.dailymotion.com/video/xx5lcw_talkfusion-visa-kart-odeme-kanyty-videosu_tech#.UQxRlmCXtjs[/video]
TALK FUSIION NETWORK MARKETİNG NEDİR? TUM DETAYLAR WEB SİTEMİZDE www.talkfusiontr.com

TalkFusion Türkiye ile Talkfusion 2007 yılından bu yana 136 farklı ülkede faaliyet gösteren, sorunsuz ve size yolladığı talkfusion kartıyla anında paranızı çekebileceğiniz çok güvenli bir firmadır.Talkfusion kazanç elde etmek isteyen ve reklamlarını en etkili şekilde müşterilerine göndermek isteyen şirketlerin kullandığı inanılmaz bir firmadır.Talkfusion kimler için inceleyecek olursak. Birincisi Büyük firmalar, şirketler, dükkan sahipleri reklamlarını yapmak

Talkfusionda 3 farklı paket vardır.Bunlar sırasıyla:

1-Starter 125$

2-Executive 250$

3-Elite 750$

Bilmeniz Gerekenler 100 (SV) Puanı 12.5$ eder.

1-Starter (125$) Paketin Özellikleri

Starter ticari partner organizasyonunuz içerisinde ürün satışlarının tümünden aşağıdaki satış hacmimlerini (SV)elde eder.Yani siz STARTER paket almışsanız.Referanslarınızın alacakları pakete göre aşağıdaki puanları elde edersiniz.
Referansınızın aldığı paket Starter ise (60 SV)

Referansınızın aldığı paket Executive (60SV)

Referansınızın aldığı paket Elite (60 SV) puanlarını kazanırsınız.

Videoemail gönderebilirsiniz.
20 dakika kadar video çekebilirsiniz.
Ücretsiz site sahibi olursunuz.

2-Executive (250$) Paketin Özellikleri

Eksekütif ticari partner organizasyonunuz içerisinde ürün satışlarının tümünden aşağıdaki satış hacimlerini (SV) elde eder.Yani siz EXECUTİVE paket almışsanız.Referanslarınızın alacakları pakete göre aşağıdaki puanları elde edersiniz.

Referansınızın aldığı paket Executive (120 SV)

Referansınızın aldığı paket Elite (120 SV) puanlarını kazanırsınız.

Canlı Sunum ( Konferans ) odası (İnternetten canlı sunum – toplantı yapın ( webinar ) kişi sınırlaması olmadan)
Video Paylaşımı
Video Blogu
Form Aboneliği
Otomotik video email cevaplama
5 kişiye kadar video email kullanıcısı atama
450 taneden fazla profesyonel tasarlanmış çoklu dil seçenekli şablonları kullanabileceksiniz.
500 MB ya kadar video yükleme imkanı.
300 den fazla profesyonel fotoğraf kullanma imkanı.

3-Elite (750$) Paketin Özellikleri

Elite ticari partner organizasyonunuz içerisinde ürün satışlarının tümünden aşağıdaki satış hacimlerini (SV) elde eder.Yani siz ELİTE paket almışsanız.Referanslarınızın alacakları pakete göre aşağıdaki puanları elde edersiniz.

Referansınızın aldığı paket Executive (120 SV)

Referansınızın aldığı paket Elite (320 SV) puanlarını kazanırsınız.

Canlı Sunum ( Konferans ) odası (İnternetten canlı sunum – toplantı yapın ( webinar ) kişi sınırlaması olmadan)
Video Paylaşımı
Video Blogu
Form Aboneliği
Otomotik video email cevaplama
5 kişiye kadar video email kullanıcısı atama
450 taneden fazla profesyonel tasarlanmış çoklu dil seçenekli şablonları kullanabileceksiniz.
500 MB ya kadar video yükleme imkanı.
300 den fazla profesyonel fotoğraf kullanma imkanı.
Executive paketten farklı olarak
Özel video etiketleme imkanı 500$ değerinde
Dünyanın heryerinde sınırsızcanlı sunum ve konferans yapma imkanı.

TALK FUSION HAKKINDA DAHA GENİŞ BİLGİ İÇİN LÜTFEN WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDİN.. www.talkfusiontr.com
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ WEB SİTEMİZDE BİZLE KONTAK KURUN...

john kanır

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Umarım Doğrudur Doğru İse Süper Olur

Ayrıca Reklamınızı Hocam İyi Bir Sitede Yapabilirim Ne Dersiniz Fakat Bunlar Doğru İse Google'de İlk Sıralarda ?

valetr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olabilir neden olmasın benimle iletişime geçermisiniz özelinize mail adresimi yazıyorum eklerseniz görüşelim...

john kanır

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekledim Yarın Konuşuruz yayın Yapıcağım Siteyi özelden Attım Şimdi Uyumam Gerekli Görüşmek Üzere

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyler success team ı araştırdım iyi yorumlar yok. Üyelik ücreti 150 tl imiş. Mesela sende 3 üye kazandır üye başı 40 euro vericem diyor. Her üyeden 150 tl alıyor. 40 eurosunu bize veriyor. Network sistemlerini kötüleyen bi site ama aynı network sistemleri gibi.

Buna benzer birçok yorumlar var bazı sitelerde. Bende katılacaktım 150 tl üyelik ücretini duyunca vazgeçtim.

valetr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150 tl hakkında

Arkadaşlar bu firmaya ödediğimiz 150 tl sadece kendimize bir ürün satın almamız anlamına geliyor yani 150 tl firmanın üyeliğimizi onaylaması için satın aldığımız ürünün bedelidir Ortada olmayan para dönmez zaten Bu ürünler network marketing ürünleridir Çok kaliteli urunler bu ürünü kendimize alıyoruz ve satış yok kendimiz kullanıyoruz.İsteyen satabilir her ürün alan alt üyelerimizden 40 euro ile 60 euro arasında kazanç elde ediyoruz mesela ben ilk ayımda sadece 4 ürün satın alan alt üye edindim ve 350 tl kazanç elde ettim benim arkadaşım ilk ayında 9 üye edindi ve yaklaşık 1000 tl kazanç elde etti Artı Üç alt üye sıranıza kadar yüzde 5 yüzde 25 yüzde 10 komisyon alıyorsunuz olay budur bilginize...

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam üye işini anladım ilk ay 3 üye buldum. ikinci ay 5 üye buldum. üçüncü ay 10 üye buldum. Daha sonra ne olacak. Bu üyeler sadece tanıdığımız kişiler olur tanıdıklarımız bitince ne yapacaz. Ürün satıcaz ama benim tanıdklarımdan kimse internetten alışveriş etmiyor. Bunu nasıl halledecez.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
bırakın Allah aşkına bıkmadınız mı şu titancılardan,saadet zincirlerinden? adını değiştir cicile bicile ve milleti tokatla. çalışmadan para kazanılmaz kardeşim. madem öyle millet niye üç kuruş için saatlerce internet başında oohhh mis gibi sistem... hadisenize ordan!

not: şahsınıza yönelik değildir söylediklerim. genel olarak network sistemlerine karşıyım, tokatlarlar adamı.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
bırakın Allah aşkına bıkmadınız mı şu titancılardan,saadet zincirlerinden? adını değiştir cicile bicile ve milleti tokatla. çalışmadan para kazanılmaz kardeşim. madem öyle millet niye üç kuruş için saatlerce internet başında oohhh mis gibi sistem... hadisenize ordan!

not: şahsınıza yönelik değildir söylediklerim. genel olarak network sistemlerine karşıyım, tokatlarlar adamı.

:D bu çok sevdiğim bir tarife giriyor. "üç kağıt ekonomisi" bu yöntemler için böyle bir tarif de getirebiliriz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
adam tut 10 tane hesaplarına para yolla sonra geri yollasınlar sal forumlara olsun bitsin.Bendemi bi titan zinciri oluştursam:D

valetr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz network marketing yapıyoruz ürün alıp kullanıyoruz ürün alırkende kazanıyoruz olay budur.Biz zaten ihtiyacımız olan ürünleri alıp kullanıyoruz bunu yaparkende para kazanıyoruz titanla mitanla alakamız yok bizim network marketing avrupada çok yaygın Türkiyede fazla yaygın olmasada...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Fasa fiso iyi kılıf ama burdaki insanlar yemez, ayrıca videonuz flash virüs yoktur umarım ...

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz network marketing yapıyoruz ürün alıp kullanıyoruz ürün alırkende kazanıyoruz olay budur.Biz zaten ihtiyacımız olan ürünleri alıp kullanıyoruz bunu yaparkende para kazanıyoruz titanla mitanla alakamız yok bizim network marketing avrupada çok yaygın Türkiyede fazla yaygın olmasada...

ikide bir aynı şeyden bahsediyorsunuz ?
Neymiş bu ihtiyaç olunan 150 TL'lik ürünler.. Bizde bilelim.:)

valetr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle alaycıda sorulmaz ki :( Sadece ek iş olarak düşünenler için yazdım üzerinize alınmak zorunda değilsiniz Forumda yüzlerce insan var isteyen formu doldurur isteyen doldurmaz bu forumdaki insanlar yemez bunları diyor arkadaş bu forumdaki insanların aklı yokmu ki onlar adına konuşabiliyorsun bir akıllı sizmisiniz forumda herkez adına konuşuyorsunuz.bu tavrınız hoş değil

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Böyle alaycıda sorulmaz ki :( Sadece ek iş olarak düşünenler için yazdım üzerinize alınmak zorunda değilsiniz Forumda yüzlerce insan var isteyen formu doldurur isteyen doldurmaz bu forumdaki insanlar yemez bunları diyor arkadaş bu forumdaki insanların aklı yokmu ki onlar adına konuşabiliyorsun bir akıllı sizmisiniz forumda herkez adına konuşuyorsunuz.bu tavrınız hoş değil

Madem öyle diyorsunuz acaba buradan bir bilgi olsun diye o ürünlerin neler olduğunu somut olarak belirtebilir misiniz ?

valetr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150 TL lik ürünler özel seçilmiş ürünlerdir yani yaklaşık ucuz olması için 150 tl ye tekabul eden (Firma girişi için en az gerekli miktar) genel sağlığımıza hitap eden ürünlerdir.Bu ürünleri Pazar günü hariç her an konferans odasına girerek 5 paket halinde hazırlanmış ürünlerden birini seçebilirsiniz.Mesela benim aldığım pakette bir vitamin TVM plus , Çay Ağacı diş macunu ve Protein shake su veya sütle karıştırılıp içilen protein tozuydu bu üç ürün birinci paketteydi ben bunu seçmiştim ...Diğerlerini siz kendiniz konferans odasında Pazar haric her an inceleyebilirsiniz sizi yanlış yada eksik bilgilendirmek istemem.. Konferans giriş linkide bu KONFERANSA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bunların hepsi 150 tl mi yapıyor ?

Hala savunabiliyorsun ya tebrik ediyorum :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Eklenen resim fake.
Şube adının olduğu kısmın üstündeki çizgi gelişi güzel yerleştirilmiş.
Ayrıca LIFE olması gereken yerde tr karakter kullanılmış LİFE yazılmış. Halbuki altında LIFE yazılmış. Bu metni veritabanından çektiğini herkes biliyorsa burada bir hata var demektir :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Hahahaa süper yaa ben bakmamıştım gönderip geri çekiyorlardır diye onu bile akıl edememişler yani :D

Garantiye yollıyım bende maille.Sahte evrak kullanmak büyük suçtur , geçmiş olsun ozaman arkadaşa :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5