İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FM 2007 Geliyor..

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Efsane oyun 1 Ekim'de demo 20 ekim'de de tam sürümünü çıkartıyor.
Çok fazla yenilik ve özellik olacakmış. Ben fazla oynamadım ama 2007 ile ciddi olarak başlamayı düşünüyorum kısmetse..

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış cevap.
Fifa 2007 değil FM 2007.
Kusura bakma kardeş.Oyunlarla pek ilgim yok ama yazılanların bir kaçını okudum birden görünce aynı sandım tekrar kusura bakma :(

Bu Fifa manager'i herkes seviyor bir ben sevemedim herhalde :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fifa manager de değil . football manager :) (championship manager'in gelişmişi :) )

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fifa manager de değil . football manager :) (championship manager'in gelişmişi :)
Oyunlarla ne kadar alakalı olduğum bir kez daha ispatlanmış oldu.
Benim aklımda hep fifa manager diye kalmış :(
Fakat internet cafelerde felan görüyorum herkes bu oyunu oynuyor.Bu oyunun bu kadar sevilmesinin nedeni ney acaba?

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok gerçekçi de ondan. Yani 3.ligden tanıdık birisi vardı mesela. Adamın özellikleri neredeyse aynı. Çok kırmızı kart gören birisi agresifliği 19 du. diğerleri de 1. ligdekilere göre düşük tabi ama yine de kendisine benziyordu. Sonuç olarak oyun gerçekçi ve kendini bir teknik direktör gibi hissedebiliyorsun..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oyunda artık pilot takım uygulaması olacak. yani galatasaray'ın beylerbeyi ile olan durumu gibi. oyuncularımızı pişmesi için pilot takımımıza verebileceğiz.

gözlemcilerin özellikleri de genişletilmiş. mesela her gözlemcinin yetenekli olduğu ülkeler var. yetenekli olduğu ülkeye yollarsak çok iyi yetenekler keşfedecek.(miş)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Acaba Türkçe yamaları ne zaman hazırlanır bu fm veya cm nin. uğur senin sayfa 404 verdi.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cm 2007 çıktıda fm de çıkması gerek artık

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
FM 2007 çıktı vvarez sitelere düştü, en kısa zamanda türkçe packlerini beklicez bakalım ilgili arkadaşlar çalışmaları hızlatsınlar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5