İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forex nedir ne değildir

merveoyunlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forex nedir, Forex Nasıl Oynanır

evet arkadaşlar bende bu paylaşım üzerine birkaç kelime kullanmak istiyorum. Çünkü reklama aldanıp zengin olma hırsına kapılan birisi olarak bilmenizi istediğim ufak tiyolarım var. Paylaşmak istedim sadece

spk onaylı bir forex firmasında işlem yapmalı ve eğitimi çok sıkı bir şekilde almalısınız. Bu piyasada çok para kaybedenler var, ben de para kaybettim. Eğitimimi tam olarak almadan yarım yamalak bilgi ile girdim bu işe.

Size önerim arkadaşlar, ben şu kadar kazandım bunu aldım, 1 tl iken 1000 tl yaptım diyenler olursa inanmayın lütfen. Gerçek bile olsa 100 kişiden 5 kişisi ancak yapabilir böyle kazançları. %5 geneli yansıtmaz. Reklamlarda ise sanki herkes böyle kazançları elde eder gibi gösteriyorlar. Yanlış bir reklam sizi iflas ettirebilir.

Eğitimleriniz sürerken önce sanal hesap açıp kendinizi denemelisiniz. Bu sayede risklerden ve benim gibi para kaybından kurtulursunuz. Elbette tamamen mi, hayır. Forex herşeyi ile kurtlar sofrası. Kurt olmadan ekmek yok bu piyasada. Kendinizi hazır hissetmeden gerçek hesap kesinlikle açmayın.

100.000 dolarlık demo hesabını açıp kendinizi deneyiniz. Kendinizi hazır hissettiğinizde de gerçek hesap açabilirsiniz. En iyisi bu şekilde çalışmak.

Herkese bol kazançlar arkadaşlar.

Gcm forex firmasını öneriyorum arkadaşlar. Bu linkten demo hesabı açabilirsiniz:
http://www.xticaret.com/xticaret/?2033_972

Ansere

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forex işlemlerinde para yatırma ve para almayı artık banka hesaplarınızın dışında WebMoney ile de yapabiliyoruz. 7/24 ödeme yapabiliyoruz ve haftasonundan ya da gece olmasından dolayı kurlarda bir değişme yaşamıyoruz. Sayfalarını ziyaret edebilirsiniz ayrıca skype adreslerini de bildiriyorum.
www.webmoneyalsat.com

adnan_ta

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşım merhaba;

forex gerçekten ilk bakışta karmaşık gibi gelsede içerisine girildikçe gayet basit bir yatırım piyasasıdır. Eğer kenarda köşede dursun ihtiyacım yok dediğin paran varsa kesinlikle denemelisin ancak bundan önce ilk olarak bir demo hesap açmalısın.

Forex nedir soruna detaylı bilgileri buradan alabilirsin; http://forexbilgi.net/forex-nedir/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5