İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forexle ilgilenin...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sans oyunu degil ki bu, kazanan var mi derken iyi oynarsan kazanirsin kazanmaman icin bir neden yok. Benim var bir miktar yatirimim.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben de onu sordum zaten iyi oynayıp kazanan var mı?

M

marzenbecher

Misafir
paypal da bi 9$ vardı onu yatırıp sabaha kadar uğraşalım bari :)

M

marzenbecher

Misafir
parayı nereden yatıracaz biri onu açıklayabilir mi önce :)

D

dnturkey

Misafir
önce sürücü belgeni ve adına bir faturayı scanlayip adamlara göndermen gerekiyor. ondan sonra ertesi gün hesabın onaylanıyor. ve verified duruma geçiyorsun.

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ,
30 cent zarar ettim ama benim bonus hala 5$,ancak virtual trading 9999,70 $ görünüyor.
Bu 10bin dolar nerden çıktı,ya da borç mu veriyorlar?

Teşekkürler.

D

dnturkey

Misafir
BabaPanter' Alıntı:
Merhaba ,
30 cent zarar ettim ama benim bonus hala 5$,ancak virtual trading 9999,70 $ görünüyor.
Bu 10bin dolar nerden çıktı,ya da borç mu veriyorlar?

Teşekkürler.

onu öğrenme amaçlı veriyorlar virtual oyun parası gibi bir şey. eğlencesine onunla alıp satım yaparak sistemi daha iyi kavrayabilirsin. sende alırken virtual trading yaparsan bu paranı kullanmış olursun. live trading yaparsan gerçek parandan kullanmış olursun.

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler,
Diyelimki Pazartesi işlem yaptık aynı gün işlem sonlanıyor mu yoksa çarşamba günü kaldığım yerden de devam edebiliyor muyum?

D

dnturkey

Misafir
BabaPanter' Alıntı:
Teşekkürler,
Diyelimki Pazartesi işlem yaptık aynı gün işlem sonlanıyor mu yoksa çarşamba günü kaldığım yerden de devam edebiliyor muyum?

istediğin zaman alıp satabilirsin. herhangi bir kısıtlama yok. sen kafana göre al sat. hafta için hergün 24 saat aktiftir piyasa.

C

chemeng

Misafir
ben böyle GBP/JPY nin ulan düşmedi gitti yaa satış aldım düşsün hemen alacam ne diyom ben yaa :D neyse anlayan anladı heheheh bu arada;

virtula: 16000 oldu artık bıraktım onla oynamıyorum
live: 6.5

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar mod.lardan rica edelim de şu sitede bi de forex bölümü açsıb,nlar.bu baya ayrıntılı bi konu.bence hyiplerin artık suyu çıktı.hep beraber bilgilerimizi paylaşarak b,biraz para kazanalım.ne dersiniz?

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birkaç saat içinde tek satışta
Livede max: %80
Virtualde max %125
kar yaptım.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okadar nasıl artırdın ya ben bikere artırmıstım bayaa bi baktım virtual mış :D

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linkine versenize sitenin isimini kaybettimde 5 dolar hediye veren site?

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLaYeR' Alıntı:
okadar nasıl artırdın ya ben bikere artırmıstım bayaa bi baktım virtual mış :D
Aslında biraz tesadüf oldu.
Limit koymayı unutmuşum, birkaç saat sonra bi baktım yüzdeler fırlamış, ben de hemen kapattım.
Planlanmış bişey değil açıkcası.

NaturelGS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu siteye üyelik hakkında bilgi alabilir miyim?
Bir sürücü belgesi lafı geçti ama?

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar www.hedefonline.com u bilen varmı.bir izmir şirketiymiş ve foreks danışmanlığı yapıyormuş.sms servisi vs. de var hemde türkçe.Daha önce burayla çalışan varmı? varsa bilgilerini bizimle paylaşan varsa sevinirim

Y

yasam

Misafir
.

marketiva nin icinde bi türlü paypal ile para yatirilma kismini bulamadim yardimci olursaniz sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi