İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum İyinet Olarak Counter Strike Takımı

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlız iyinet serverı olduğu için deli gibide ddos yer o makina...
Sponsor olabilirim diyenler bunu düşünmeli bence 2 kere.
Yani eksiksiz olarak güvenliği sağlayabileceklerinden emin olmalılar.
Zaten güncelleme + yönetimi iyinet yapar eminim ufak bir araştırmadan sonra...
Gerekirse ortak bir hesapta herkezden ufak meblalar toplanır daha sağlıklı işlerde yapılabilir...
Alternatif çok gibi şu durumda yani...
Ve kapasitede önemli en az 20-30 kişi olur sanırım anlık olarak.

Ama o zamanda forumda kimse aktif olmaz:D
Bir bakmışsın iyinet off iyinet cs server on=D

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında İyinet Cs 1.6 Public Serveri Forumdaki Cs 1.6 Severlerle birleşip Açılabilir.
Bu kısmı detaylıca anlatabilirmisiniz?

İyinet Cs 1.6 Public server;
Eğer bu konu olursa, alınacak olan serverın ismide haliyle iyinet olacak. Oyunun ismi Cs ve versiyonda 1.6 olarak istenmiş.

Public serverdan kasıtta zaten anlaşıldığı karşılığı ile halk serverı anlamına geliyor.
Yani herkez istediği an girip oynayıp çıkabilir.

Arkadaşta bu projeyi forumdaki cs 1.6 seven arkadaşlarla ortaklaşa yapabiliriz ve halkada açabiliriz demiş.

Ama ben katılmıyorum.

O zaman seviye oldukça düşer + neden halka açık olsun ki.
İyinet'e özel olması taraftarıyım. Halka açık olursak o zaman biz oyuna giremeyiz + hem girsek bile kötü şeylerler karşılaşırız. (Düşünsenize şimdi aramızdan olmayan biri gelecek yenildi diye bize (nasıl olsa bir daha görüşmeyeceğiz onlarlada diyerek) küfür edip gidecek ne oyun zevki kalacak ne de keyifli bir eğlence ortamı...)

Şifreli olması daha iyi olur diye düşünüyorum.
(Yani publicten ziyada userlara özel.)

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Meğer ne çok cskolik varmış ya forumda bastırılmış olarak cskolizm duyguları yaşayan=D
Pazartesi ve Salı geceleri sabaha kadar boşum ben vallahi... Siteyede habire trojan giriyor zaten ondanda umudu kestim şuanlık. En azından alırım önüme bi jack + 20 tanede soda sabaha kadar cs kasarım=D

Beni yoldan çıkartın ihtiyacım var=D

OyunHost|Hasan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Sadece bir Öneri Sundum Tabi Sunduğum Öneri Tartışılır Ekleri Olur.İlla Public Olacak diye birşey yok.Üyelik sistemli yaparız.İyinet forumuna üye olan kişiler Cs Serverina da girebilirler.Üye olmayan giremez.Sanırım Böyle olursa Daha Makul Olacaktır.Makinamız Tr Lokasyonludur.Cs Yurtdışı Lokasyonlu Olmaz.Olur Ama Ping Seviyesi yüksek olur oyun takılmalı olarak oynanır.!!!

OyunHost|Hasan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi Mesela Benim Kendi Public Serverim Var
32 kişilik Counter Strike 1.6 Server

212.175.42.130:27015

buradan bakabilirsiniz!!!!

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Girip bakıyım bi cs1.6 ya hiç sevmem ama

edit: ++ töbe bi daha oynamam cs 1.6 acayip kötü zoom 2 saniyeye zor acılıyo :S
6 kere vurdum 4 kere vuruldum kactım.

tRn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1.5 acında girelim ama pass felan koyyun lamerler girmesin.
r10'ununkinde her dakka lamer temizliği yapiyorduk :p

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Meğer ne çok cskolik varmış ya forumda bastırılmış olarak cskolizm duyguları yaşayan=D
Pazartesi ve Salı geceleri sabaha kadar boşum ben vallahi... Siteyede habire trojan giriyor zaten ondanda umudu kestim şuanlık. En azından alırım önüme bi jack + 20 tanede soda sabaha kadar cs kasarım=D

Beni yoldan çıkartın ihtiyacım var=D

aynen katılıyorum :) bende ilk msjımda kimse ilgilenmez filan dedim ama meğerr böyle bir başlık bekliyormuşuz uzun zamandır :)))))

internetten online oyun oynamak nasip olmadı nasıl oynanır bilmem belki bu sayede oda olur :p

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
cs 1.5 her bakımdan iyi.
kurulsa server biraz oynarızda oyunhost yok :)

OyunHost|Hasan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buradayım Benim İçin Farketmez Cs 1.5 Cs 1.6 Olduğu ama aynı zamanda Cs 1.6 Oyuncusu Olduğum İçin Ondan 1.6 Önerdim. :):p

Aysahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.6 olsun bizdede 1.5 yok herbakımdan 1.6 daha iyi.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Şimdi oyunu bilenler ve oynamış olanlar haliyle bu oyun hakkında konuşabiliyorlar.

Ben burada yazılanlardan pek bişey anlamadım, ilk sitesini yapmaya çalışan birisinin SEO forumlarını okuması gibi oldum.

Öncelikle detaylıca bu oyun nasıl oynanır, ne gereklidir bir anlatırmısınız.

Örneğin benim bilgisayarımda da bir yazılım olması lazımmı yoksa bu da ogame gibi tarayıcıdan oynanan bir oyunmudur.

Program lazımsa nasıl temin edilir hangi versiyonu lazımdır.

Çoklu oynamak için server gerekiyor anladığım kadarı ile, öyleyse server nedir nasıl olmalıdır.

Şöyle 6 yaşında bir çocuğun okuduğu zaman anlayabileceği şekilde yazarsanız çok sevirimi.

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben anlatayım.
CS - Hilf Life isimli oyunun bir üst versiyonu olarak daha rahat online bir ortamda oynamaya imkan veren ve normal olarak kullanılan tüm kaliteli askeri silah ve tabancaların olduğu bir tür oyun. Sierra yapımı.
Gayet keyifli ve hayli zaman öldüren ve kafa dağıtan bir oyun.
Oyunda iki amaç var.
1- Terörist oluyorsun ve rehineleri kaçırarak onları counterlerin kurtarmasına engel olarak iyi adamları öldürüyorsun.
2- İyi adamlara katılıyorsun ve teröristleri etkisiz hale getirerek rehineleri kurtarıyorsun.

Bunun karşılığında daha iyi silahlar alabilmen için para alıyorsun.
Oyun bir grup çalışması şeklinde ilerliyor ve oldukça zevkli.

+13 uyarısı olması gereken bir oyun.

Grafiklerde bu şekilde;
counter_strike_1,6.JPG

Counter-Strike:%20Condition%20Zero.jpg

OyunHost|Hasan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi İyinet Geçen Gün Yukarıda Oyunu Açıkladım Şimdide Ne Lazımdır.Nasıl Oynanır Onu ANlatim :):)

Şimdi Bu oyun Ogame gibi tarayıcadan oynanan oyunlar gibi web tabanlı değildir.Bu Oyun Nasıl Örneğin FIFA ve SİLKROAD ONLİNe - veya KNIGHT ONLİNE var .Bunlar gibi dosya isteyen bir oyundur.Ama cs de bu online oyunlar gibi update olayı yoktur.Tabi Steam Değilse.Steam ne diye sorarsan Steam Cs 1.6 Nin cracksiz Orjinal olarak alınabilen Versiyonudur.Bizim Oynadığımız NoNSteam.Tabi Şimdi Dosya Linklerinide verirdim Ama sanırım forum kararsız ne olacağına :). 1.5 mi olacak 1.6 mı olacak server belli değil.Onun iiçin Dosya linklerini vermedim.Diyellim İndirdik yükledik Dosyaları.Nasıl oynanır a gelince geçen dediğim gibi 2 Team var .Counter-Terrorist & Terrorist .Oyuna girildiğinde CT(Counter Terrorist) veya T(Terrorist) ne olacağını seçersin.Sonra Bölümün Özelliğine göre oyun başlar.Sonra karşındaki kişileri teker Öldürmeye çalışırsın.3 vs 3 veya daha fazla 1 den fazla ise iki takımda sen karşındakini öldüremedin o seni öldürdü.Sen hangi takımdaysan CT veya T .Takımında diğer arkadaşların hepsi ölesiye yada onları karşı takımdakileri öldüresiye kadar ölü olarak arkadaşlarını ve karşı takımı izlersin.Daha sonra Round Tekrar başlar .Bu Oyun Bundan süre gelen birşeydir.
Server a gelince Server kurulacak sanırım onunla pek ilginiz olmayacak ona gerek yok.Hım ama server özelliklerini sorarsan TR Lokasyonlu olmasının çok çok yararı var.Ping seviyen düşük bir şekilde oynarsın rahat edersin.Serverin kaç kişilik olacağı ise Talep Arz Meselesine Göre Ayarlanır.

Sanırım AÇıklayıcı Olmuşumdur!!
Varsa Anlatamadığım veya Anlamadığın Bir yer Tekrar Anlatabilrim iyinet.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5