İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum İyinet Olarak Counter Strike Takımı

OyunHost|Hasan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm İyigünler
Forumda Gezerken Bir konu okudum ama pek ilgi görmemiş sanırım.Bende Tekrar gündeme getirmek istedim.

Aslında İyinet Cs 1.6 Public Serveri Forumdaki Cs 1.6 Severlerle birleşip Açılabilir.Bizde İyinet Serverinda Takılırz.Hemde Forumdaki Cs Severler başka serverlarda sürünmemiş olur.

www.oyunhost.com olarak Sponsor Olabiliriz.

Düşünüp Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi Yazın Bekliyorum !!!

Site Yönetimine ve Cs Severlere Duyurulur......

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında forumlar arası counter turnuvası olsa çok süper olur r10 counter takımı ile iyinet counter takımı süper çekişme olur:D

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olumsuzluk yaratmak istemem ama, insanlar okadar yoğunki heleki bu yer webmaster forumu ise çok zor :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
cs 1.5 kurulursa iyi olur + awp de cok iyiyim.
varmı awp de yencek ?
i[y]iNET | ivan* :D

Respect

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ivan* :s
oyunburada serverlarında oynayan sen misin :D
1.6 server olursa ben takımda yer alabilirim, bu sıralar boş vakit çok.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
cs ye bende varım... linkleri tam sildim artık gerekmez diye gündeme geliyo oyun:D varsa ölmek istiyen gelsin:D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ivan* :s
oyunburada serverlarında oynayan sen misin :D
1.6 server olursa ben takımda yer alabilirim, bu sıralar boş vakit çok.
cıx 1.6 girmem ben.

ne 1.6 sı ya 1.6 cok dandik 1.5 kadar güzel olabilirmi

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
oyun. online olarak oynanan silahlı bir oyun

OyunHost|Hasan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 1.5 - 1.6 Olması farketmez Sadece Bir Öneri Sundum Foruma Kabul Görürse Site Yönetimi Açabiliriz.Ama ben Cs 1.6 Tavsiye Ederim 1.5 oyuncusu çok az var artık millet 1.6 oynarken CSS e geçti.
Ama Hala Cs 1.6 Kullanıcı Fazla 1.5 Den daha Fazla

İyinet Counter Strike yi Anlatmaya gelince

Counter Strike Kısaca 2 Grup Team dan Oluşan Bunlar Counter-Terrorist ve Terrorist Grubu olarak iki grup.Maplerin(Bölümlerin) özelliklerine göre Bazı bölümlerde örneğin de_dust2 haritasında Terroristler A ve B denilen Yerlere C4 Yerleştirir.Counter-Terrorist lerde C4 ü Defuse(İmha) etmeye çalışırlar.Bu Mapde Terroristler C4 kurmakla görevlidir.Başka bir mapde ise örneğin cs_italy haritasında ise Terroristlerin elinde bulunan rehineleri COunter-Terrorist ler kurtarıp doğdukları yere götürmeleri gerekli.Bu Harita da Counter-Terrorist lerin görevi budur.Böyle Bir Oyun Yani Silahlarla Güzel ve Son yılların ve Hiç popülerliği Geçmeyecek Bir Oyun.Sanırım Yeterli Olur İyinet Açıklamam.Pek Kısa Olmasada :):)

Evt Arkadaşlar İyinet Adına Counter Strike Server i açma hakkındaki Yorumlarınızı ve Görüşlerinizi Bekliyorum!!!

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
cs 1.5 oynayan sayısı az değil r10 serverındada çoktu oyuncu sayısı.
server acılmasına sevinirim boş zamanlarında millet girip eglenir adminlerde seviyeyi korudugu zaman keyifli zaman geçirilir.
cs 1.5 olmasını tavsiye ederim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bi serverların kötü yanı herkez öğrenince hile yapılmaya başlanıyo tadı kaçıyor

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benide alırmısınız aranıza:p
Bende severdim...
Patır kütür ve silahlı şeylerden pek hoşlanmam + tasvip etmem ama arada yaramazlık yapmada fayda var ya=)
Valla vaktim oldukça girerim...
Ama server lokasyonu büyük sorun yaratabilir eğer TR olursa.
Forumdaki aktif userların tamamı Dünya'ya yayılmış durumda gördüğüm kadarıyla ortak bir noktadan alınmalı server=D

Mesala Almanya yada Hollanda falan olabilir ortak nokta olarak.
Böylece kimsede lag sorunu olmaz yada olsa bile eşit oranda olur.

Hatta size kötü örnek olayım gerekirse yasakpara bile oynayabiliris oyun başına el altından:p
Paypal hesabımda uzun süredir yasakpara kazancı görmemişti zaten=D

(işin şakası tabiki... Eskiyi hatırladım biran için yazmak istedim öyle... Rusların çok canını yakıyorduk...)

Edit: Eğer server alınırsa zaten hile korumalarıda yüklenir.
Hile tespitlerindede kurallar katı olur böylece önüne geçilir diye düşünüyorum...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
sxe 4.4 kuruldumu kolay kolay hile pro acamazlar fark ederse adminde basar banı olay tamamdir :D
lokasyon tr olmalı aksi takdirde pingler ucar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5