İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Sitemize Moderatör ( Uploaderlar ) Aranıyor..!

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Sevgili Arkadaşlar Site İsmi PM veya ÖM olarak Gönderilecektir.!

Bir Çok İnsan Gibi Kalabalık Sözler Etmeyeceğim..!

O yüzden Bana Şimdilik 5 Güvenilir Arkadaş Lazım.!

Yani Ya hep beraber Gideceğiz . Yada Hep Beraber Çökeceğiz Yani bir Ömür Dost Olacak Arkadaşları İstiyorum Açıkcası .!

Kategoriler :

Film Download için 1 Arkadaş.!

Türkçe Music için 1 Arkadaş.!

Yabancı Music için 1 Arkadaş.!

Games için 1 Arkadaş.!

Gelen Arkadaşlar ile İlgilenecek 1 Arkadaş.!

Sevgili Arkadaşlar Moderatör ve Super Moderatör Olabilmek İçin Tek Şartım Var.!

==> * " TEK YAPMANIZ GEREKEN REFİMDEN ÜYE OLMAK " * <==

Sadece Bu Kadar..!

Hoş Forumlar..!

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Gelecek olan moderatörlerinize ne vaat ediyorsunuz? Ücret verecekmisiniz? Yada servermı vereceksiniz upload için? Sitenizin üye sayısı kaç? Hiti ne? Bunları söylerseniz en azından başvuru yapmayı düşünen arkadaşlar için daha açıklayıcı olur.Bu şekilde sanmıyorum bulabileceğinizi.Yinede bol şanslar...

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon Doğru ..!

Öncelikle Sitemizin Eski Ortalaması 3 ay açık kaldı 1 K olmuştu ve üyemiz 500 - 700 Üyemiz vardı Ama ne Yazık ki Hostcu Arkadaş yedeklerimizi Vermedi :( kapadı direk Şuanda Yeni Bir arkadaş ile Çalışıyorum Şuanda Üye sayımız 54 Ayriyetten Günlük Tekil Hit : 350 - 500 Arası Değişmektedir 1 ay oldu açalı daha ;)

Bu arada Vaadim Hep Birlikte Gittiğimiz yere Kadar Gideceğiz .! Birde Zaten Tek Şartım Var Refimden Üye olan Arkadaşlara Moderatör ve Super Moderatör verilecektir Zaten Belirttiğim Gibi..! Herkez Kendine Verilen Bölümün Yöneticisi olacak ..!

Ya Hep Birlikte Çıkacaz Yada Hep Birlikte Batacaz..! Biz Dost Arıyoruz..!

MSN adresinizi Yazarsanız Daha kolay Görüşe biliriz..!

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür Ederim Güzel Kardeşim :) Ne yapaLım Bekliyoruz Eğer ki Olursa Memnun Kalacaz Olmazsada Ne yapalım :) Şansımıza Küsecez..!

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Türkçe müzik için olabilir upload olarak :)

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Shu Kardeşim neden Olmasın MSN adresini Verirsen Akşam 7 de görüşe biliriz Şuanda Dairedeyim ;) Kesinlikle Dönüş Yapılacaktır..! Anlaşırsak Türkçe Müzik Kısmı İle Sen ilgileneceksin Gün Geçtikçe Tabiki Senin Altına Kişiler vereceğiz .! Daha İyi yerlere Vardığımız da ;) Bekliyorum..! MSN adresini akşam 7 kesin girerim..!

Ekleme: Shu Kardeş MSN ekledim Ama sen Yoksun ?

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Erendil Arkadaşımız İle Anlaşılmıştır Hayırlısı olun İnşallah Bir ömür Devamlılık olur ;)

CaRPeDieMoNuR Kardeşim Sanada PM Atılmıştır...!

Alımlar Devam Etmektedir..!

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu Günceldir..! Sizleri bekliyoruz arkadaşlar :) 1 kişi alındı..!

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Konu Günceldir.! Erendil arkadaşımız ile Anlaşılamamıştır Yeni Dostlarımızı Beklemekteyiz..!

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bulana dek Pes Etmiyoruz Uploadcılar arıyoruz :) Sitemiz Açıktır arkadaşlar Buyrun Gelin :) Hepimiz Büyüyelim Gelen Arkadaşlar Moderatör ve Süper moderatörlük verilecektir..!

akva54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alımlar devam ediyorsa site adı pm alabilir miyim?

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hocam oyun bölümü için gelmeyi düşünebilirim ancak 1-2 hafta sonra olsa olabilirmi acaba? Tabi bu zamana kadar kimseyi bulmazsanız

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece Kardeşim senin İçin Oyun Bölümüde Açarım Oraya Bakarsın İstedin Tarz tabikide Sana Kalmış bişi ;) Tabikide Alımlar Devam Etmektedir.! HoffnungTR Kardeşimizle anlaşılmıştır oda bir kaç hafta sonra bizimle Çalışacakmış Kısmetse Arkadaşlar Alımlar Devam Etmektedir..! İsteyenler ÖM veya Buradan Bildirsinler Yada

MSN : [email protected] Adresimden yada www.musicfilmindir.com adresinden EmirCan Adlı Üyeye ÖM atarak ulaşabilirsiniz.!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5