İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum'da Aktiflik Sağlanacak Birşeyler Yapılmalı

TLG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kişileri daha çok aktif edebilecek birşeyler yapılmalı düşüncesindeyim. Açılan konulara cevap yazma zamanı çok uzun geliyor üyelere ve konu açmak insanları biraz uzaklaştırıyor gibime geliyor.

Yarışmalar gibi birşeyler düzenlenerek forumda daha çok aktiflik sağlanabilir. Yarışma sadece maddi yönden değil başka yönlerden de olabilir. Tabi benim ki sadece bir fikir. Olumlu veya olumsuz karşılayabilirsiniz. Saygı duyarım.

İyi forumlar herkese.
Saygılarımla..

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Kastırma mesajlardan bir şey olmaz, organik bir çözüm varsa ben kendi forumumda da yaparım.

Ha, bana sorarsanız böyle iyi be. R10'da hiçbir şeyi takip edemiyoruz. Az olsun, öz olsun. Fazla aktiflik olup da boş mesajlar olacaksa bir şeye benzemez.

Hocam, sen yeni üyesin ama eskiler de bu durumu sendne önce düşünmüş ve böyle kalmasına karar vermişler sanırsam galiba zannedersem muhtemelen bence diye düşünüyorum.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Ben iyinetin çok harika olacağına inanıyorum ki şu an harika zaten. Ama böyle şeyler olursa da kötü olmaz.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Kastırma mesajlardan bir şey olmaz, organik bir çözüm varsa ben kendi forumumda da yaparım.

Ha, bana sorarsanız böyle iyi be. R10'da hiçbir şeyi takip edemiyoruz. Az olsun, öz olsun. Fazla aktiflik olup da boş mesajlar olacaksa bir şeye benzemez.

Hocam, sen yeni üyesin ama eskiler de bu durumu sendne önce düşünmüş ve böyle kalmasına karar vermişler sanırsam galiba zannedersem muhtemelen bence diye düşünüyorum.
Bilerek mi yazdin bilmiorum ama, kalın tonla gösterdiğim yerlerde kulladiğin kelimeler, birbirleriyle aynı anlami taşiyor zaten:)

Aktiflik konusuna gelince ne yapılacağina bağli..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bence aktiflik olmasın,
bknz: r10 1 saniye içinde yazdığım mesaj 2 3. sayfalara gidiyor
iyinet böyle çok iyi ilerliyor

T

trgy

Misafir
Boş mesaj olduktan sonra anlamı olmaz. teşekkürler eline sağlık dofollow a gel, link değişecek 5 kişi, adsense çok para kazandırcam, alexa artıralım hadi hep birlikte, bu adam çok komik gibi konular olacağına olmasın.

Diğer bir yönden 1 üye günde 1 makale yazsa bile bize 15 bin gün yeter. Ben elimden geldiğince yapıyorum birşeyler ama bir yere kadar gidiyor biraz da üyelerin araştırıp konu açması gerekli.

Örnek vereyim;

En beğendiğiniz en faydalı bulduğunuz 10 site ile ilgili bir konu açabilirsiniz altına 10larca cevap gelecektir ve insanlar o siteleri ziyaret edecektir.

Başka bir örnek ise 10 tane çok güzel wordpress teması araştırıp üyelere sunabilirisiniz.
Kısacası herşeye benim yetişmem mümkün değil. Yapılacak brişey varsa gayret edilecek birşey olay üyelerde bitiyor.

Paylaşan ise konuma cevap gelmiyor diye düşünüyor ama iyinet'in google'daki gücü sayesinde binlerce kişi okuyor onu ve üye kazandırıyor iyinete. o üye ise gelip aramızda başka bir konu açıyor ve böyle bir zincir oluşuyor.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24

Düşüncelerimi dökmüş arkadaş zaten ortaya. Diğer forumlarda soru sorana cevap veriyorum altıma mesaj gönderenler yine aynı cevabı yazmış oluyorlar. Kalabalıklar ama boş insanlar tarafından oluşturulan bir kalabalık.

İyinet'in diğer forumlardan farkı ; burada yazılan bir soru veya sorunda sadece tek bir cevap alırsınız ama o cevap soru/sorununuzun yanıtı olan cevap olur. Cevaplar tahmin yürütülerek verilmez.

Ayrıca buranın en sevdiğim yanı , eski veya yeni üye olsun kimseyi tanımasam dahi bana çok samimi geliyorlar. Hakarete varan tartışmalar yaşanmıyor. Bir konuda kanlı bıçaklı görünen üyeler diğer bir konuda birbirlerinin sorunlarına , sıkıntılarına çözüm arıyor. Demem o ki İyinet bu hali ile gerçekten çok iyi.

Aklı başında , olgun insanların birlikte olduğu bir platform iyinet.

ilyasbat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Boş beleş, geyikçi adamlar gelip kalabalık yapacaksa hiç gelmesin daha iyi. Ama şöyle bir durum da var. İyinet'te piyasa biraz zayıf. Hani netten ekmeğini kazananlar için iç açıcı değil bu durum. Ticaret açısından biraz aktiflik gelmesi lazım. Paylaşım zaten nette milyonlarca var. Hepsi birbirinin kopyası, bir postçu tutulsa hepsini ekler. Kaliteli paylaşım yapacak adamlar artık forumlarda ya takılmıyor ya da sessiz sessiz işlerini halledip çıkıyorlar.

TLG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar zaten dofollow gibi yerlere demiyorum, ticaret açısından biraz ağır işliyor. İyinetin kalitesi tabiki gidip bi r10la falan karşılaştırılamaz.

Asıl demek istediğim konu ticaret biraz ağır işliyor. Ama bir yöneticinin gelip açtığın konuya mesaj yazması olayı bitiriyor ve tamam bu yeter diyosun :)

Bazı yerlerde cumhurbaşkanı gibi yav ölsen iletişime geçemezsin :)

X

Xman

Misafir
Hadi ticaret yapalım o zaman, 5 usd den vip üyelik satiyim size, 8 tl yapıyor :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bence ticaret olmalı ama r10 kadar aktif olmamalı
yoksa hergün dolandırıldım konuları açılır

{Üstat}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet daha iyi şeylere layık, umarım hakettiği seviyeye kısa sürede ulaşır

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
r10 daki akfifliği görebiliyoruz =) az ama öz dimi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5