İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumun sevilen üyesi geri döndü

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
olmaz :) nabza göre şerbet. ilk sen bi "yeni konu" ya tıkla. sonra bıraktığımı açıklarım :D değilse memnunum yerimden. ohh mis

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
:))) hımm... bende onların ne oldugunu mrk edyordum şimdi senın sayende ögrdm :)))

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Themaniac kardeşim eskiyim veya yeniyim kim olduğum önemlimi ? Bak ben ilk seo kelimesini Eif den duydum bu forumda Eif'in bütün
seo yazılarını okuyup bitirmişimdir. Gerçekten çok güzel bilgiler paylaşıyor insanlarla. Bugüne kadar paylaştığı bütün bilgileri burada paylaşmak yerine sürekli ücretli ve ingilizce kitaplar çıkarıp
cb , plimus gibi sitelere koysa belki trilyonlar kazanırdı ama hayat sadece paradan ibaret değil. Üstelik amerikan halkı bizim gibi değil çok şeye para vermeye meraklılar. Ben daha sonradan ingilizcemi geliştirip yabancı forumlardaki yazıları da okumaya başladım ama seoyu ve daha birçok şeyi ilk olarak burada öğrendiğim için bende artık buranın bir paylaşımcısı olmak istedim. Bütün vaktimizi sadece kendimiz için ayırmamalıyız bu hayatta :)

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Xman seni görmek çok güzel. Buralardasın sanırdım ama gidip gelme olayı olmuş neyse hoş geldin diyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5