İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ft.ntvspor.net Çok güzel :)

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iki hesabımla da kazanmışım
4-2
3-1

yalnız ilk kez her iki hesabımla da hem çok sakat vermişim, hem de kırmızı kart görmüşüm :) olacak iş değil.

iBiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan 1. sıradayım.

3 maçta 10 gol atıp, 1 gol yedim. :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
yine 2-0 dan yenildim şike var kesin var

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
4 hesabın 3 ü kazandı biri yenildi, yenilende en iyi kodroya sahip takımım
birde transfer yaptım
Yeni Giriş Kansu KARAKUŞ (23 Yaş) Bonservis ücreti 111.500 YTL.
ama adam piyasada yok iyimi, kampa ne zaman katılacak acep :D

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yine 2-0 dan yenildim şike var kesin var

ya takım içinde takımı satan birileri var, ya da kalecinin adını zalad koymuşsun :))

ya şundan olabilir mi:
maça başlamadan önce "takım detayları" yazan yerden bakınca soldaki "güç" durumları full yeşil olması lazım. eğer tüm güçlerini antrenmanda harcamışlarsa kesin yeniliyorlar, çünkü kondisyonları yetmiyor.

ben de ilk maçlarımda deli gibi antrenman yaptırırdım ve ilk 4 maçımı hep aynı senin kaybettiğin gibi kaybettim. ikinci yarı benim takım dökülüyordu.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
iki hesabım galip iki si berabere en önemli hesabımda oynatacak futbolcu kalmadı 2 sakatım var oyuncu arıycam td puanım yok, nasıl iştir anlamadım

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk defa benimde 2 hesabım aynı anda kazandı biri 4-0 biri 3-1 ,
3-4-3 taktiği ile oynuyorum masaj ısınma antreman hepsini tam zamanlamasında yaptım bu sefer kazandım demk ki ayarı kaçırmadan dozunda yapmak lazım..

sopratutto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maçlar çok sık oluyor. haftada 2 gün maç olsa takımı daha iyi idare edebiliriz. bir gün girmesen takım batırıyor kötü oluyor

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşlar, macbook'u ben alacağım diyen var mı? :D

Bu arada bütün işimi gücümü bıraktım bununla uğraşıyorum. Benim bir tane defterim var; "Web günlüğüm" diye... Bu defterde taktik ayarlıyorum, saha içi dağılımı ayarlıyorum değişiklikleri ayarlıyorum hem de çok planlı düzgün bir şekilde. Güzel birşeymiş ve beta... :)

Edit: Bu td puanı birtek saat başı mı geliyor? Biz onu bir şekilde yükseltemiyor muyuz?

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, macbook'u ben alacağım diyen var mı?

Edit: Bu td puanı birtek saat başı mı geliyor? Biz onu bir şekilde yükseltemiyor muyuz?

Koskoca ntv sadece 5 sezon sonunda 1. ligin 1.si olanlara veriyo ayıptır ya :D insan teşvik primi felan verir aralarda dimi ? 2.,3. olanlara da

td puanı saatlik geliyor çarçur etmemek lazım.gereksiz idmanları yaptırmamalı sürekli taktik değiştirmemelisin.Ben genelde gece 12 gibi idmanları yapıyorum saat 4 gibi ısınma hareketi 4.45 gibi de masaj yaptırıyorum deli gibi koşup gol atıyorlar :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
2-0 yenildim :D

Birşey sormam lazım.
Şimdi mesela bir hesabımda bu 7. maçım ama diğerinde 2. maçım. Lig sonu felan nasıl olacak? Yani 5 ligin sonunda deniyor ama bir eşitsizlik var, birinde 7. hafta, diğerinde 2. Biri bana açıklayabilir mi?

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@peep
eğer takım adın "fenerbahçe" ise ve bugün "golatasaray"la oynamışsan seninle aynı gruptayız ve yarın maçımız var :)

@Rexrot
henüz ligler bile oluşmadı. tam olarak belli değil şu an bunlar.

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet oyun daha çok yeni bakalım ne olacak bugun gene 2 takımımda galibiyet kazandı sevdim ben bu 3-4-3 taktiğini :) sonuda 2.olabildim grup lideri 13 maçta 13 galibiyet aldı fena tecrübli birisi demek ki :p

iBiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün ki maçımıda kazandım.

4 maç: 4 galibiyet, 12 atılan, 2 yenilen gol, 10 avg. :p

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Lig 1.sine 2-0 yenildim en iyi golcüm maç başında kırmızı kart görmüş, 11 gün cezalı işe bak...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5