İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ft.ntvspor.net Çok güzel :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
4te 4 oldu. Yine bir futbolcum sakatlandı. 4-1 yendim. Liderliğe yükseldim,ama
şimdiye kadar 3 futbolcum sakatladılar.Takım olarak 4 maçta tek bir sarı kartım var,kırmızı kart hiç görmedim.Karşı takımlar çok sert.

galaxico sen misin?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Bıraktım oynamıyom :D

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Takım Gücü: 692,00

İlk Maçım 5-1 deplasmanda aldım.
İkinci Maç 4-0

Takımın gücü maç sonuçlarında çok etkili.
Oyuncu aramadan profosyonel ücretsiz oyuncular alıp takım gücünüzü yükseltin.
Forvetlere ve orta saha oyuncularına hücum çalıştırın. Birebir görüşme yapın. Bireysel şut çalışmalarına ağırlık verin.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Pöf... Bütün puanlarımı bugünki maç için oyunculara masaj yaptırarak harcadım ve şu an puanım olmadığı için hiçbirşey yapamıyorum. Oyuncular maçtan çıktıkları için antreman puanları düşük ve masaja ihtiyaçları var ama puanım yok. Çok sinir bozucu :(

iBiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pöf... Bütün puanlarımı bugünki maç için oyunculara masaj yaptırarak harcadım ve şu an puanım olmadığı için hiçbirşey yapamıyorum. Oyuncular maçtan çıktıkları için antreman puanları düşük ve masaja ihtiyaçları var ama puanım yok. Çok sinir bozucu :(

Oyunculara tek tek mi masaj yaptırdın ?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10

maçtan sonra hemen masaj yaptırmana gerek yok zaman geçtikçe antreman puanları dengeleniyor, tek tek masaj yaptırdıysan hatalı bir karar takım antremanında bu işlemi gerçekleştirebilirdin. Ben şahsen gelecek vaad eden oyunculardan yani bir kaç oyuncudan başkasına bireysel antreman felan yaptırmıyorum.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
takımım rocktuel ile deplasmanda galibim yine 0-5 : ) gol krallığı olsa benim forvetler krallığa oynardı :d, forum.iyinet.com grubuna herkesi bekliyoruz

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Bir üstteki mesajı geç farkettim. Post silinebilir. Bu arada bybart beni de onaylayabilir misin?

takım adınız nedir?

şuana kadar yapılan tüm başvurular onaylandı 11 kişiyiz geriye kaldı 9 kişi.

Oyunda ilginç birşey gözlemledim ilk açtığım takımın üzerine o kadar düşmeme rağmen takım gücü 600 küsürlerde, daha sonraki günlerde öylesine deneme amaçlı bir takım daha kurmuştum, bugün baktığımda takım gücü 800 lere dayanmıştı :s

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Maça 2 saat var, sizce şu an mı antreman ve masaj yaptırmalıyım yoksa son yarım saat kala mı?

Edit: Bu arada takıma Roberto Carlos'u transfer ettim. :rolleyes:

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer arkasından masaj yaptıracak kadar antrenör puanın kalıyorsa antrenman yaptır. ama kalmıyorsa yaptırma.
çünkü futbolcuların maça çıkacak gücü kalmıyor. dinç olmaları çok önemli.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bugunki maçı alırsam üst lige cıkma ümidim tekrar doğar :D

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Takım detaylarından futbolcularına bak. Eğer tüm enerjileri fullse ısınma antrenmanı yaptırabilirsin. Isınma diğerleri kadar çok enerji harcamıyor. Ayrıca motivasyona en çok o katkı sağlıyor.

Eğer enerjileri azsa masaj yaptır. Enerjilerini geri kazanıyorlar. Motivasyonları da artıyor.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Tamamdır...

- 2 forvete şut çalışması, bire bir görüşme ve hücum eğitimi yaptırdım
- 1 ortasahaya şut çalışması yaptırdım
- Takıma antreman maçı yaptırdırdım
- Takımın tümüne masaj yaptırdırdım

Şu anda tüm oyuncuların antreman puanı tam puan ve motivasyonları 9 kişinin 100, iki kişinin 95...

Defanstaki en kötü oyuncumu oyundan çıkartıp yerine Roberto Carlos'u koydum.

Şu anda herşey yolunda gidiyor ama şu saha içi dağılımdan biraz korkuyorum, Allah yolumuzu açık etsin...

Neler yaptığımı burada veriyorum çünkü oynayacağım takım iyinetten değil... :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
1-4 yendim. Gerçekten çok iyi hazırlanmıştım bu güzel oldu :D Sizde durum nedir?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi