İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ft.ntvspor.net Çok güzel :)

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Teşekkürler, denemeye başladım Trakya isminde bir minilig kurdum beklerim : )

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Uyarıyım bağımlılık yapıyor :) Birde 1 saat sonra maç var :) Hemen üye olup maçlara hemen başlıyabilirsiniz: ))

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende kaç gündür bu konu kim tarafından açılacak diye bekliyorum :) gerçekten hoş bir oyun olmuş detaylarda bir kaç eksik olduğunu düşünüyorum.Çok fazla zaman almıyor travian,ogame,ikariam gibi kasmak gerekmeden eylenebilirsiniz itina ile tavsiye edilir..

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maçlar bitti centilmenlik dışı oynayayım bi dedim 6 gol attım ama
2 kırmızı kart
5 sarı kart
1 sarı dan kırmızı kart
ve bir oyuncuda sakat
4 oyuncu kaybettim bundan sonra oynasam ne olur oynamasam ne olur :) çok abartmışlar madem bu kadar sakatlanıcak ceza alcaktım neden böyle bi seçeneği koymuşlar anlamadım .s bide 10 gün ceza vermişler kırmızı kart yiyen oyuncuma :S futbol federasyonuna gidicem :p

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende yenildim :) Centilmenim ya :) Bak oyuncu değiştirme seçeneğini mutlaka kullan :) İşe yarıyor

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Maçı oynamak için ne yapmak gerekiyor. Bir türlü bulamadım :S

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Acemilik işte, bütün futbolcuları kondisyondan öldürdüm :p puan felan kalmadı o kadar kondisyona rağmen maç berabere bitti :D

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu oyunda tecrübeli arkadaş yokmu acaba hiç :) detayları öğrenmek lazım baya karmaşık bi oyun bende boşa harcadım puanlarımı şimdi hiçbişe yapamıyorum :(

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ben transferde son süratım. 2 hücum bir orta saha ve 1 defansa teklif yaptım :D Bence bir üye belirleyip arkdaşlar menüsünden bir maç yapalım. :p

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ilk maçımı transfersiz 3-4 yenmişim gayet iyi başladım :D

Ben transferde son süratım. 2 hücum bir orta saha ve 1 defansa teklif yaptım :D Bence bir üye belirleyip arkdaşlar menüsünden bir maç yapalım. :p

Trakya diye grup kurdum işte sloganı iyinet yaptım giriverin : ) Takım adım rocktuel ...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Tamamdır başvuru yaptım bi kabul ediver :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Mahalli Lig deyim ilk maç 0-3 deplasmanda kazandım, 5 hafta deplasmanda oynuyacam keşke stadı hemen büyütmeseydim gelir elde edemicem 5 hafta boyunca stadtan
Trakya grubuna istekte bulundum ekleyiver

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5