İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ftp Adresim Herseyim Mail adresim Calindi ..Lutfen yardim

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar

yeni actigim bi sitem vardi.. www.linksguide.net die fakat orda iletisim olarak benim kendi msn adresim vardi..

adam msn adresimi hekliyor ve icindeki hostingin butun bilgilerinden benim bilgilerimi degistiriyor.
Simdi adam domaini satiyo..

Arkadaslar ne yapmam lazim..
Lutfen yardim edin..

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Msn adresin hotmail ise onu birsekilde geri alabilirsin. Hotmail support a mail at. Hemen eski sifrene döndürürler. Ondan sonra mailini aldiktan sonra sifreni degistir ve host ile iletisime gec.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Msn adresin hotmail ise onu birsekilde geri alabilirsin. Hotmail support a mail at. Hemen eski sifrene döndürürler. Ondan sonra mailini aldiktan sonra sifreni degistir ve host ile iletisime gec.
hotmail'İn bu işlemi yapacağını hiç sanmıyorum...
bence hosting firmanla iletişim kur,eğer alışverişi kredi karın ile yaptıysan kart bilgilerini filan onayladıktan sonra sana şifreleri geri vereceklerdir,tabi domain'in bu arada transfer edilmezse,ecele et transfer etmek isteyebilir,bazı firmalarda transfer uzun ve zahmetli oluyor...
inşallah sitene kavuşursun...

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hotmail'İn bu işlemi yapacağını hiç sanmıyorum...
bence hosting firmanla iletişim kur,eğer alışverişi kredi karın ile yaptıysan kart bilgilerini filan onayladıktan sonra sana şifreleri geri vereceklerdir,tabi domain'in bu arada transfer edilmezse,ecele et transfer etmek isteyebilir,bazı firmalarda transfer uzun ve zahmetli oluyor...
inşallah sitene kavuşursun...

Bu olay sürekli olur ve hotmail sürekli ilk sifreye döndürür. Emin olmadiginiz sürece yanlis bilgi vermeyin.

Hotmail e mail at sifreni eski haline döndürecektir. Sifrenin degistirilme tarihini belirtmeyi unutma. Yeni sifre istersen yapmazlar sadece eski sifreme döndürün diye yaz.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sen domaini nereden aldın bir aracı hosting firmasındanmı yoksa direk domain firmasından kendinmi..

eger bir host firmasından aldın ise onalrda 2. panel var ana panel. yani orada domain bilgileirni degiştiriler geri..

dua et adam domaini kendine ayit maile trasfer etmesin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi