İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FTP den yükledigim icerik http den görünsün

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belki konu basligi garip oldu ama aradigim seyin ismini bilmedigim icin bölye birsey yazdim. Eskiden pcyi home server yaptigim bir program vardi bir kaldörsün icerisine attigim index dosyasi sayesinde dosyaya girdiklerinde iceridekiler görünüyordu. Bana benzer bir uygulama lazim tek tek html e linkte verebilirim ama daha basit birsey olsun istiyorum.

Mesela www.adresim.com/ozel/ dedigimde Error 403 hatasi aliyorum böylede olmasi lazim yani istedigim index/of olayi degil. Sadece ozel dosyasina girdigimde ftpden attiklarim aynen index/of olayindaki gibi bana icerigi siraliyacak bir script yada adi herneyse.

Umarim anlatabilmisimdir:)

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
asp? - Php? hangisi
aspindir.com da butarz bikaç script görmüştüm

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu tarz scriptlerin bir genel adı vardı , index of scriptlerinin .. dilimin ucunda ama hatırlıyamadım :p

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
file management listing gibi kategorilerden bakarsan bulabilirsin, hotscripts.com da.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
htaccess dosyana Options +Indexes eklemeyi denedin mi. sadece özel klasöründe öyle olmasını istersen ozel klasöründe bi htaccess dosyası oluşturup o satır eklersin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5