İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FTP ler bilgisayarımı kitliyor?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
arkadaşlar selam...
3-4 saat önce Cut FTP yi açtım bilgisayarımı kitledi. Sanırım malum yazılım sistemi kitledi dedim sildim bende...Yeniden kurmam rağmen yine kitledi tamam dedim register dan sanırım...pek bilmediğim için bu ayarları gittim başka bi prg kurdum absoludftp ydi adı sanırım oda kitledi, flasfxp kurdum oda kitledi...taaa gittim beleş diye delphi turk u indirdim o bile kitledi...Yani insan gibide kitlemiyor sadece mause oynuyor ama diğer taraflarına felç geliyo makinanın :(...
bu sorun nedir bilen yaşayan varmı aranızda...?
(winXP SP2 yüklü)
Ayrıca bunu cut ftp de hep yapıyodu zaten ayar kısımlarına falan girince hemen hata verip kapanıyodu??????

Browser dan çatır çatır giriliyor sorun programlarda sanırım...Kullandıkları ortak bişi olmalı ama neee???

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
tabi dostum yazdım yaa zaten..4 program silip kurdum...ayrıca donuyo zaten mecbur reset etıyorum ama yine aynı

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
dos satirindan ftp yi kullanmayi denediginde ne sonuc aliyorsun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorun diskinde olabilir. Ya da bu programları hijack eden bir spy vardır. Güzel bir removal tool bul, olmazsa formatlayıp windowsu yeniden kur. Sorun hala devam ediyorsa diskin hatalı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5