İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray - Fenerbahçe derbisi

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Fenerbahçe

1) Rexrot
2) peep
3) draga
4) Forza FB
5) PieRLuGi
6) myguitar

Galatasaray

1) yagmayok
2) Özcan
3) Sinyor
4) ByMaDaK

- Sürekli güncellemek için yeni mesaj yazmam gerekiyor, kusura bakmayın :)

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fenerbahçe

1) Rexrot
2) peep
3) draga
4) Forza FB
5) PieRLuGi
6) myguitar

Galatasaray

1) yagmayok
2) Özcan
3) Sinyor
4) ByMaDaK

- Sürekli güncellemek için yeni mesaj yazmam gerekiyor, kusura bakmayın :)

Bu konu sayesinde 1000'ler kulübüne gireceksin az kaldı. :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
hayır hayır atın kafanızdan bu düşünceyi

hayır hayır ben o manada yapmamıştım aslında :D :p

şaka maka, hakikaten böyle bir saçmalık yapacak kadar kalitesiz bir üye değilim :)

gören olursa listeyi yenilesin benim için sorun yok, sadece konuyu ben göğüslediğim için öyle şey etti yani :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Bitmez tükenmez bu nefret !
Her zaman hep yeniyoruz !
Bekle bizi cici cimbom
Samiyene geliyoruz !
---------------------------
6-0 Olsun yeniden
Oynatalım yeri yerinden
Şampiyonluk istemiyoruz
Cimbomu öpün derinden

sansürlerle böle uyuyo :D

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
biraz burayı coşturalım dimi :p

fenerbahce-bayragi-hareketli.gif

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk yarı 2 takımında doğru dürüst pozisyonu yoktu. Galatasarayın kurduğu ilk 15 dakikalık baskı özellikle kewell in son topları çok kötü kullanması sonucu eridi gitti. Gökhan Gönül ün sakatlanıp yerine Yasin in girmesi Fenerbahçe için dezavantaj olacak gibi gözüküyor. İkinci yarı büyük ihtimalle Lincoln oyuna girecek ve son toplarda Galatasaray daha etkili olacak.
Fenerbahçede defans haricinde Emre ve Semih dışında oyunda pek gözüken yok şu ana kadar.

2. yarının posizyonlarla dolu olacağını tahmin ediyorum. Fakat şu dakikaya kadar görünen Galatasaray son paslarda bireysel hatalar yapıyor golü bulamıyor. Fenerbahçe ise uzaktan Semih ve Guiza ya attığı paslar ile defansın hata yapıp gol bulmayı hedefliyor.

Umarım Fenerbahçe kazanır maçı fakat 2. yarı yapılacak değişikler sonrası Fenerbahçe savunması çok zor anlar yaşayacak gibi gözüküyor :)

Tabi top artık Bülent Korkmazda eğer Lincoln ü oyuna sokarken, oyundan Ümit Karan , Kewel yahut Baroş u çıkarmayı tercih ederse oyun açısından çokta farklı bir değişiklik olmaz gibi sanki.

Fenerbahçe için ise yapacak pek birşey yok. Alex in sakat olması hesapları alt üst etmiş.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
sabri sarıoğluymuş adam değilmiş bir kez daha gördük :)

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabi top artık Bülent Korkmazda eğer Lincoln ü oyuna sokarken, oyundan Ümit Karan , Kewel yahut Baroş u çıkarmayı tercih ederse oyun açısından çokta farklı bir değişiklik olmaz gibi sanki.

Fenerbahçe için ise yapacak pek birşey yok. Alex in sakat olması hesapları alt üst etmiş.

Evet görüldüğü gibi Bülent Korkmaz Lincoln ü oyuna sokup Ümit Karan ı çıkardı pek bir şey değişmedi oyun açısından.

Bir teknik adam bir maçı kazanmak için oyuna takımın en iyi gol asisti yapan futbolcusunu sokuyor ama o golü atacak 2 forvetten birini oyundan alıyor. Artık dakika 90+1 olmuş oyuna Nondayı almaya çalışıyor , o saatten sonra yapılacak bir değişiklik zaman geçirmeden öteye gitmez nitekim Nondanın ayağına top değmeden maç bitti. İçinizde Galatasarayın ne oynadığını anlayabilen oldumu merak ediyorum ? Bülent Korkmaz böyle bir kadro ile Alexten yoksun Fenerbahçeyi bırakın yenmeyi düzgün bir pozisyon bile bulamamıştır.

Fenerbahçede Alex 2. yarı oynuyabilecek durumda olsa demekki Fenerbahçe çıktığı kontra atakların tamamında çok etkili pozisyonlar yakalayıp büyük ihtimalle maçı kazanacaktı. Çok zevksiz bir derby maçı izledim şahsen.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
her maçta yapıyolar bunu.kavga çıkartıp delirtip ceza almamızı sağlıyo fenerli futbolcular.Hakem desen kalıbını yani.. ne denirki bu maça.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hadi sabri-emre beloz. arasında olaylı geçti maç.Emre belozoglu küfrettikce sabri dibinde bitti.

Ama son dakkada tekrar luganonun arkadan Emre Aşık'a kafa atması sonrada her zaman yaptığı gibi çingene kadın havasında noldu ki tavırları aylarca bekledigimiz derbiyi tadsız,keyifsiz bir hale soktu.

Tek suçlu luganodur,emre belozoglu-sabri ilişkisi bile unutulcakken çok rezil olaylar çıkartan adamdır.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
ŞAMPİYONLUK gitti elden :) millette bunu konuşmasın diye ağızlarına biber çaldılar 90+3 te. Adamlar bu sezon çok kötü futbol oynadık birimiz 4. sırada birimiz 5. bir yerde hata yapıyoruz diceklerine birbirlerine küfür ediyorlar millet sezon sonuna kadar idare etsin diye. Artık fenerder lugano 4 maç semih 2 maç ceza almasaydı şampiyon olurduk aynısınıda :) galatasaray emre ve arda için söyler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5