İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray - Fenerbahçe derbisi

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
güzel şeyler yaşanmadı maçta , ben burada'da pek yorum yapmak istemiyorum çünkü bu tür maçlardan sonra sinirler gergin oluyor

o yüzden'de iki takımın yaptığı hareketleri kınıyorum ve inşaAllah milli takım arkadaşlarının bir an önce eski dostluklarına dönmeleri ümit ediyorum .

irtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ŞAMPİYONLUK gitti elden :) millette bunu konuşmasın diye ağızlarına biber çaldılar 90+3 te. Adamlar bu sezon çok kötü futbol oynadık birimiz 4. sırada birimiz 5. bir yerde hata yapıyoruz diceklerine birbirlerine küfür ediyorlar millet sezon sonuna kadar idare etsin diye. Artık fenerder lugano 4 maç semih 2 maç ceza almasaydı şampiyon olurduk aynısınıda :) galatasaray emre ve arda için söyler.

şampiyonluk umudunuz mu vardı yoksa :p :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
şampiyonluk umudunuz mu vardı yoksa :p :D

son bir umut vardı bu maçla oda söndü :) taraftar kendi takımına köpürmesin diye kavga çıkarıp topu diğer tarafa attılar. :) inşallah volkan da newcastle dan dönünce Galatasaray'ın kalesine geçerde şimdi düşünmeden söylediklerini bir kez daha düşünür. Emre BELÖZOĞLU nun FB'li taraftarlara futbolculara yaptıkları unutuldu tabi :).

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
kopekemre_man_%5BtsQuyCTK%5D.jpg

Sen sahada futbolculuk hariç her türlü çirkefliği yap, hatta o işi o kadar ileri götürüp Lugano`yu hakemin bakmadığı pozisyonda karnından ısır, sonra beni dövdüler deyip feryat figan et. Sen insanlığı bırakıp, rakibini ısıracak kadar hayvanlara özenirsen ağlamayacaksın ama sen Galatasaraylısın ağlarsın...

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiksture baktımda az evvel , Sivas çok avantajlı, son haftadaki Galatasaray maçından önce Şampiyonluğunu ilan edebilir. Tehlikeli maçları hep içerde oynuyacak.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Böyle derbi olmaz olsun,aylarca bekliyoruz yaklaştığında geceleri uyumayarak ancak böyle 3-4 tane zibidi damga vursun diye değil.
Televizyondan 5 yaşındaki çocuk okurdu Emre B. itinin küfürlerini kimse masum ayağına yatmasın.Sabri ise kabak tadı vermeye başladı daha da seyirciyle ters düşmeden mümkünse sene başındaki serie A da ki talipleriyle görüşmeye başlasın.Bugün sabri girdikce emre küfretti,emre küfrettikce sabri girdi...Bunlarda milli takımda 2 ter atınca unutuyoruz herşeyi.

Bence sabride,emre belozogluda alınmamalı milli takıma.

Lugano ise çok seviyor inceden çalışmayı,arkadan insan düşmanına kafa atmaz.Pişmanım,bütün olayların sorumlulugunu 21 numara(Emre Aşık) ile beraber almaya hazırım demiş galiba maç sonunda ama çok geç.Emre aşık çok agrasif olan bi oyuncu daha maçın başında agız yüz yamultulunca oda intikam peşine düştü,zıtlaşıp durdu.

Semihin hareketine ise hiç gerek yoktu bi insan yazın beraber ağladıgı,beraber gece,gündüz sabahladıgı adama nasıl öyle arkadan vurabilir ayırıyormuş gibi davranıp.

hayvanlara özenirsen ağlamayacaksın ama sen Galatasaraylısın ağlarsın...

Haddini de biliyorsun degil mi ?
Adammış gibi konuşcak olan varsa objektif de davranmasını bilsin,brezilyalı yanar döner futbolcu gibi ortamı gerip gerip ay noldu tripleri ile burayıda kimse germesin bence.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Her iki takımda da suçlu vardı. Bunu inkar edemeyiz diye düşünüyorum. Bunları da kınadığımı belirtmek isterim...

Bu arada maç berabere bittiği için avatarlarınıza Şeboşumun fotoğraflarını koyabilirsiniz :D

sezon sonunda SİVAS ŞAMPİYON OLDU demeyi çok istiyorum...

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk futbolunda devrim niteliğinde olacak olan Sivas'ın şampiyon olmasını Fenerbahçe'den daha çok istiyorum.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Haddini de biliyorsun degil mi ?
Adammış gibi konuşcak olan varsa objektif de davranmasını bilsin,brezilyalı yanar döner futbolcu gibi ortamı gerip gerip ay noldu tripleri ile burayıda kimse germesin bence.

Antu.com'un haberini alıntıladım ben buraya.
Haddimi falan bilmem gerekmiyor.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Maçın özeti: bizimkiler dalaşmış, yabancılar seyretmiş; vay be!

7760774.jpg

Sonuç hepsi 0

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Herhangi bir komploya kurban gitmezse sivas şampiyon.

BJK yönetimi her puan kaybedişte hakem eleştirmekten dolayı biraz aldı umduğunu geçen haftaki maç bunun açık bir örneği oldu. Bakalım gelecek haftalar neler gösterir.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sivasspor'un şampiyon olması lig açısından çok keyifli olur bence. Kaç maç kaldı ligin bitmesine?

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Öncelikle şunu söyliyeyim; çok ilginç bir maçtı. Kavgalar falan bakımından söylemiyorum, pozisyonlar her iki takım tarafından heba edildi.

Galatasaray maça iyi başladı ama bizim defans da çok iyiydi. Carlos'un bireysel hataları olmasa Galatasaray maç boyunca bu kadar pozisyon da bulamazdı.

İlk yarıda Fenerbahçe rezil bir futbol oynadı.
Orta saha yok, dolayısıyla forvete top gitmiyor. Gitse bile Guiza abimiz sağolsun Galatasaray defansına pas gönderiyor.

Belki çok klişe bir şey olacak ama; Guiza'nın yerinde ben olsaydım en az 3-4 gol atardım heralde. İnsan biraz da değerlendirir be kardeşim.

İkinci yarıda genelde dengeli geçti ama fiziksel olarak iki takım da yorulunca kısır bir görüntü ortaya çıktı.

Gelelim kavga olayına....

Bakıyorum da bütün cimbomlular hemen suçu Lugano'ya atıyorlar.
Yahu akılda kalan tek bölüm son kavga olduğu için, biraz da televizyondan duyulan yorumlarla Lugano'nun üstüne geliyorlar.

Sabri her pozisyonda hakemi dövücekmiş gibi üstüne yürüyor, "ya bi s.ktir git" gibi küfürler ediyor.
Ama Emre, Sabri'ye "p.ç kurusu" diyince şerefsiz oluyor.
Bu mudur sizin objektif yorumunuz? Lütfen buna yanıt verin.

Emre ile Sabri'nin pozisyonunda yine Sabri ortalığı kızıştırdı.
Emre yerde yatıyor, sesi çıkmıyor ama sanki Sabri'ye faul yapılmış gibi yine küfür ediyor. Sonra da Emre üstüne yürüyünce o da onun üstüne yürüyor.

Ve cimbomlu taraftarlar bütün Fenerli futbolcuların anasını avradına edilmedik küfür bırakmadılar, ordaki onbinlerce kişi şerefsiz olmuyor, Emre kızgınlıkla küfür edince şerefsiz oluyor. Bırakın bu ayakları ya.

Ben Emre'nin de, Lugano'nun da yaptıklarını tasvip etmiyorum.
Son derece yanlış hareketler. En ağır cezaları alsınlar.
Ama birilerini suçlarken biraz gerçekçi olun.

Cimbomlulardan Sabri'ye laf yok.
Arda yan hakeme ofsayt verdiği için "şerefsiz" diyor, buna bir şey yok.
Ama o gergin ortamda Lugano kafa atınca adamın üstüne çullanın.

Ve sanıyorum Nefusa'nın verdiği fotoğraf Lugano'nun kafasından önce gerçekleşti.
Eee...
Lugano mu ateşlemiş oldu futbolcuları!
Sen adamın karnını ısır, sonra da karşıdan tepki gelince "herkes haddini bilsin" de.

Arda ile Semih'e bir şey demiyorum.
O anki sinirle ben de olsam ben de aynı şeyi yapardım.
İkisi de çok beğendiğim futbolcular. Umarım aralarındaki sorunları hallederler.

Keşke hepsi Carlos ve Lincoln gibi olsaydı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5