İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GALATASARAY'DA KORKMAZ DEVRİ

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galatasaray'da 5-2'lik Kocaelispor mağlubiyetinin ardından görevden alınan Alman teknik adam Michael Skibbe'nin yerine Bülent Korkmaz getirildi.

Kocaelispor maçı sonrası önce Gheorghe Hagi ile görüşen ancak uzlaşma sağlayamayan Galatasaray Yönetimi, bugün sabah saatlerinde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Bülent Korkmaz ile bir araya geldi.

Yapılan görüşmelerden olumlu sonuç alan yönetim, Bülent Korkmaz'ı 1.5 yıllığında teknik direktörlük görevine getirdi.

Bülent Korkmaz daha önce Kayseri Erciyesspor, Bursaspor ve Gençlerbirliği'nde görev yapmıştı.

BÜLENT KORKMAZ KİMDİR?
* Bülent Korkmaz, 24 Kasım 1968'de doğdu. G.Saray altyapısında yetişti.

* 1987-88 sezonunda kadroya girdi, ama hiç oynamadı. 1988-89'dan itibaren, futbolu bırakacağı 2004-05 sezonu sonuna kadar sarı-kırmızılı formayı giydi. Tam 18 sezon G.Saray A Takımı'nda kadroya girerek, sarı-kırmızılı kulübün tarihinde sembol bir futbolcu haline geldi.

* G.Saray tarihinin en çok lig maçı oynayan futbolcusu oldu. 430 lig maçında 15 gol attı, 13 asist yaptı.

* Kaptan, bugüne kadar 1 UEFA Kupası, 1 Süper Kupa, 8 Türkiye Ligi Şampiyonluğu, 6 Türkiye Kupası, 5 Cumhurbaşkanlığı, 2 Başbakanlık, 6 TSYD Kupası kazandı.

* A Milli Takım'da 102 maç oynayan Bülent, bunlarda 3 de gol attı. 4 kez Ümit Milli formayı giydi.

* Bülent, 101 maç ile Avrupa Kupaları'nda 100 maç barajını aşan ilk Türk futbolcusu oldu.

* Futbolu bıraktıktan sonra 2005-06 sezonunda G.Birliği'nde teknik direktör Mesut Bakkal'ın yardımcılığını yaptı.

* 2006-07 sezonunun ikinci yarısında K.Erciyesspor'u çalıştırarak kariyerindeki ilk teknik direktörlük deneyimini yaşadı. Erciyespor ile Fortis Türkiye Kupası'nda final oynadı.

* 2007-08 sezonunun ilk 9 haftasında Bursaspor'u çalıştırdı. Sezonun 10. haftasından itibaren Gençlerbirliği'nin başına geldi ve burada 10 hafta görev yaptı. Ligin 20. haftasından sonra Gençlerbirliği'nden ayrılan Bülent Korkmaz daha sonra hiç takım çalıştırmadı.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bursaspor'u iyi oynatıyordu açıkçası fakat 6 hafta galip gelemeyince görevine son verilmişti.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Korkmazda harcanır gider yakında - Ertuğrul gibi kaliteyi beşiktaşın harcadığı gibi...

Küçük takımlar arkasında durur teknik adamın iyi günde kötü günde ve sonunda başarı gelir - büyük takımlarsa en ufak sorunda şutlarlar - Kötü olmuş bu transfer...

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana katılmıyorum,kaliteli hocalar büyük camialarda da başarılı olabilirler.

bursaspor -> ertuğrul sağlam.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Oyuncular için psikolojik olarak çok iyi. Bülent Korkmaz'ın adı bile yeter.
Ancak...
Keşke bu transferi sezonun başında yapsalardı.
İyisiyle kötüsüyle en azından takımı tanırdı.
Şimdi çoğu şeye alışmak zaman alacak.
Ligin bitmesine 10 haftadan biraz fazla bir süre kaldı.
Yenilgiler gelecek, alışma aşamasındayız diyecekler.
Bekleyip göreceğiz.

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bülent Korkmaz'ın gelmesi çok iyi oldu ve Cevat Gülerinde antrenör olarak görevlendirilmesi doğru tercih olarak düşünüyorum.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bügünden sonra Sampiyon Besiktas dir :) yazayimda ilerde söyledimde gec kalmayim icimde öyle bir his geldi. Bence öncede Gakatasaray Hagiyi Fenerbahce Ridvani Besiktasta Ertugrul nasil mahvetiyse simdi gs yeniden Bulenti mahvetcek maalesef yeni antrönörler buyuk takimi calistiramazlar basari olamazlar. Oluyorlar ama arkalarinda kimse durmadigi icin 2 mac kaybettimi ve bunlari göndermekde kolay oldugu icin hemen gönderiyorlar. Acaba yerli antrönörler hemen bos mukaveleye imza atacana yabanci gibi tazminat isteseler daha iyi degilmi hem kolayca yollayamazlar. Buda benim dusuncem yinede basarilar diliyorum tum takimlara ipler öyle görunuyorki suan sans besiktasta sivasta fenere kaybetcek :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bülent Korkmaz'ı istemeyen GSli yöneticiler oldukça, çok çelme takmaya çalışırlar camiaya.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sivastan cok trabzonspor olur diye dusundum ama kaldiramadilar tikandilar haftayada sivasspor baslicak icimden öyle geldi fb gs zaten takiliyor besiktas önceden takilmisti suan yollar besiktasi gösteriyor :) Butun galatasaraylilara sorum su ya persembe isler ters giderse ne yapcaksiniz insallah olmaz ama bence persembeyi beklemeliydi cunku skibbe avrupa kupasinda basariliydi bu maci gecip ona göre karar vermeliydi.

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sivastan cok trabzonspor olur diye dusundum ama kaldiramadilar tikandilar haftayada sivasspor baslicak icimden öyle geldi fb gs zaten takiliyor besiktas önceden takilmisti suan yollar besiktasi gösteriyor :) Butun galatasaraylilara sorum su ya persembe isler ters giderse ne yapcaksiniz insallah olmaz ama bence persembeyi beklemeliydi cunku skibbe avrupa kupasinda basariliydi bu maci gecip ona göre karar vermeliydi.

Perşembe günü beklenseydi taraftarlarımız ya sinirden ya da kalpten giderdi.Dün gece internette galatasaray sitelerine giremedim , bugün gazetelerin manşetine bile bakamadım:( Sebep : Galatasaray'ın cehennemi olarak adlandırdığımız Ali Sami Yen Stadı başımıza geçti 5 gol yedik.

O stadda 5 gol yediğimiz başka zaman var mı :( (varsa bile ben görmedim)
Bu sonucu alan hoca EN İYİ hoca bile olsa gönderilmelidir Galatasaraydan.

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adnan Polat'a 7 yıldır GS içindeyim Ali Samiyende böyle yenilgi görmedim demiş.O yüzden direk perşembe beklemeden yolladılar.Bülent Korkmaz taraftar ile arasında bağ kuvvetli olur,futbolcuları daha iyi anlayabilir bence başarı gelecektir.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
büyük kaptan 2de2 gidiyor.

Maşallah...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demeki iyiki 5 gol yemiski o adami yollamis artik oyuncular biliyorlar bir antrönöru istemedigi zaman kendi sagasinda 5 gol yiyecekler ve yönetimde antrönöru yollar :)
Bu ara 3 yildir ilk sefer bir avrupa macindan sonra gs galibiyet geldi ilginc degilmi gecen ligtv de istatistiklerde gösterdiler. Bunu yasakparaciler nasil farketmemisler ben farketmedim ya etseydim suan zengindim yahu :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bülent Korkmaz kötü bir hoca değil, ancak Skibbe'den de iyi değil. Büyük hedefleri olan bir takıma Bülent Korkmaz'ı almak pek mantıklı gelmiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5