İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasarayı , 0-8 i 0-4 ü protesto ediyorum

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu topic benzerleri olduğu için açılmıştır.
Evet bende diyorumki galatasaray beşiktaşla şampiyonluk yarışı yaptığı sezon. son maçında deplasmanda Ankaragücünü 8-0 yenmesi gerekmekte ve o skoru alıyor.
Buda olayla alakalı video:
http://www.youtube.com/watch?v=xPWxzfUe3zI&eurl=

ikinci bir konu ise. Fenerbahçe ile şampiyonluk yarışı yaptığı 2000-2001 yılında
Trabzonsporu deplasmanda 4-0 yenmesi gerekiyor.Ve fenerbahçenin puan kaybetmesini bekliyor. vede olan oluyor. galatasaray Trabzonsporu deplasmanda 4-0 yeniyor..

Böyle istediği skoru alan takımı protesto ediyorum.
demekki trabzona 643527 gol atması gerekiyorsa o kadar golü atabilecek. yazık diyorum.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Trabzonsporu deplasmanda 4-0 yenmesi gerekiyor.Ve fenerbahçenin puan kaybetmesini bekliyor. vede olan oluyor. galatasaray Trabzonsporu deplasmanda 4-0 yeniyor..

bu maça da dair bir olayı da ben anlatayım. spiker trabzonspor taraftarlarından birine soruyor "maç kaç kaç bitecek"? Adamın cevabı (sevinçle eliyle 5 yaparak): "Beş yicez abi beş"

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
uyuz bu gerçek bişey mi :D gülmekten öldüm ya.

şike ne kadar konuşulsa boş. bi gelin ikinci lige. görün şikeyi, sonra dersiniz "bu ufak takımlar bile bu kadar yapıyorsa ..." diye..

şike her hafta oluyor, parası olan şampiyon oluyor. anadolu takımlarının olamadığı da paraları olmadığı içindir kimbilir..

WorldSG

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Trabzon ile deplasmanda değil evinde oynamıştı bu arada o takım bu takım değil liglerde tüm takımlar şike yapıyor bizlerde kendimizi koparıyoruz başka bir şey değil

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galatasarayi 6-0 yenen Fenerbahce yi de ben kınıyorum . Şike yaptılar o zaman :)

galatasaray 6 tane yiyorsa Ankaragücü nün 8 tane yemesi şike olamaz

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden peki bu zamana kadar galatasaray veya beşiktaş hakkında hiç bir şike veya başka türlü bir legalpara ortaya atılmadı da hep fenerbahçenin ondan aldı ona veridileri gündemde? eski yaşanan olaylarda trabzon maçı satıyorsa da bunda galatasarayın bir kabahati yoktur. çünkü ortada ne bir teşvik nede bir prim vardır. burada suçlayacaksan veya protesto edeceksen trabzonsporu et...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaw Galatasaraya suç atmayın bizim futbolculara verecek paramız yok nerde kaldı şike için para vermek :)

Ama şöyle bir gerçek var genelde takımlar fenerbahçeye uyuz oluyor.Bu nedenle fenerbahçenin şampiyon olmasındansa 4 yiyip Galatasarayın şampiyon olmasını tercih ediyorlar.

Yarın aynı durum olsa fenerbahçe yerine başka bir takımın şampiyon olması için Galatasarayın yenilmesine hiç üzülmem.

Eee nede olsa kocaman fenerbahçe (sözde cumhuriyeti) , kulupler birliğinde olmayan tek takım.Böyle ayrımcılık yaptığı sürece fenerbahçe daha çok çeker.

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw Galatasaraya suç atmayın bizim futbolculara verecek paramız yok nerde kaldı şike için para vermek :)

Ama şöyle bir gerçek var genelde takımlar fenerbahçeye uyuz oluyor.Bu nedenle fenerbahçenin şampiyon olmasındansa 4 yiyip Galatasarayın şampiyon olmasını tercih ediyorlar.

Yarın aynı durum olsa fenerbahçe yerine başka bir takımın şampiyon olması için Galatasarayın yenilmesine hiç üzülmem.

Eee nede olsa kocaman fenerbahçe (sözde cumhuriyeti) , kulupler birliğinde olmayan tek takım.Böyle ayrımcılık yaptığı sürece fenerbahçe daha çok çeker.

Öyle bir birliğin içine anca o birliktekiler yakışır zaten.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
fenerin bu tutumu anlaşılmıyor..

aziz başkanınızdan önce duymazdım ben bu ayrılık isteklerini, kendilerini ayrı, üstün görüyolar, sonra da "aman niye bizi dışlıyolar" diyolar. sen 'tek'lik istersen 'tek' kalırsın..

ilginç..

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fenerin bu tutumu anlaşılmıyor..

aziz başkanınızdan önce duymazdım ben bu ayrılık isteklerini, kendilerini ayrı, üstün görüyolar, sonra da "aman niye bizi dışlıyolar" diyolar. sen 'tek'lik istersen 'tek' kalırsın..

ilginç..

Fenerbahçeli bir arkadaşın gerçekleri görmesi beni memnun etti.

Yaw zaten ben Galatasaraylıyım ama şimdiye kadar tüm arkadaşlarım Fenerbahçeli oldular oradan belliydi zaten :p

N

NRT

Misafir
Ligdeki hiç bir takım fenerbahce nin şampiyon olmasını istemiyor. Bir gs olarak beşiktaşın şampiyon olabilmesi için 10 yememiz gerekiyor yidigimizde üzülmem.
Diger taraftarlarda ve takımlarda aynı şeyi düşünüyor.

Fener zor şampiyon olur. Örnek gecen sene.

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ligdeki hiç bir takım fenerbahce nin şampiyon olmasını istemiyor. Bir gs olarak beşiktaşın şampiyon olabilmesi için 10 yememiz gerekiyor yidigimizde üzülmem.
Diger taraftarlarda ve takımlarda aynı şeyi düşünüyor.

Fener zor şampiyon olur. Örnek gecen sene.

işte bu yüzden sizi sevmiyoruz. ve kendimizi farklı görüyoruz.
hep Aziz başkan Aziz başkan. bu adamın size ne yaptığını bana söylermisiniz. yoksa medya gazıyla hareket edenlerdenmisiniz ¿

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bir Malatyali olarak Fenerbahce'nin sampiyon olmasini istemiyorum . Geçen sezon Denizli'yi yenseydiniz Malatyaspor küme düsmeyecekti :(

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bir Malatyali olarak Fenerbahce'nin sampiyon olmasini istemiyorum . Geçen sezon Denizli'yi yenseydiniz Malatyaspor küme düsmeyecekti :(

Ben Bir Sakaryalı oLarak Malatyasporun 3. ligden bile aşağı düşmesini diliyorum.
Bir Fenerbahçeli olarakta. Denizliyi yensek bile Denizlinin küme düşmeyeceğini biliyorum.

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon da, sizden sevgi dilenen mi var ?

Pardon da bizim sevdiğimiz bir başkan hakkında böyle atıp tutmalarınızı hiç beğenmiyoruz. Sizden sevgi dilensek o yalaka birliğin içinde bizde olurduk.
Hangi takımlısın umrumda değil ancak. diğer iki takımdan birini tutuyorsanız önce kendi başkanınızla sorunlarınızı aşın. Sonra bizim başkanla ugraşın

impreza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon da bizim sevdiğimiz bir başkan hakkında böyle atıp tutmalarınızı hiç beğenmiyoruz. Sizden sevgi dilensek o yalaka birliğin içinde bizde olurduk.
Hangi takımlısın umrumda değil ancak. diğer iki takımdan birini tutuyorsanız önce kendi başkanınızla sorunlarınızı aşın. Sonra bizim başkanla ugraşın

yalaka birliği olarak tabir ettiğiniz birliğin adı Türkiye Futbol Federasyonu'dur. Bir kurum hakkında bu şekilde zarar verici ve propaganda içeriği taşıyan kelime kullanmanızı kınıyor ve özür mesejı bekliyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5