İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Game Over! Lütfen Okuyun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

ArKi!

Misafir
cahveci' Alıntı:
Malkhaz:
hayir ancak onun yazdigi yazi hosuma gitmedi. bastan soyledim yemin et hile yapmadigina dedim yemin etmedi kendini ele verdi
Malkhaz:
insan pskolojisinde oldukca basariliyimdir.

konuyla ne alakası var diceksiniz ama ben koptum bu dialogta :=)
:) Neden koptunkine.. ?
Bedavalar-Net seni cok severim bilirsin. Birakirsan üzülürüm. Bu forumdan cok sey edindigini dusunuyorum. Ama benim icin pek gecerli degil ayni sey. Aslinda en guzel seyleri ben ogrendim. Insanları tanıdım. Sizlerede tanıttım..
wOw : Biliyorum kardesim. Ama sifrene ihtiyacım yok :) Nasıl olsa bana gonderdin. Ehehehe :)
eg-zotikbul : Sana birsey soylemiyorum. Sana söyleyeceklerimi http://www.**** burada söyledim. Sende güldün, tepki koyamadın. Iste en cok ben sana o küfürleri sayarken üzüldüm senin adına.. Senin yerinde olmak istemezdim.

M

M@latyæsporlu

Misafir
vay anasını süper be helal !!!!!!!!

kendinide acayip tanıttın aslen gaziantepliyim nasıldı :p

A

ArKi!

Misafir
M@latyæsporlu' Alıntı:
vay anasını süper be helal !!!!!!!!

kendinide acayip tanıttın aslen gaziantepliyim nasıldı :p
Içimden öyle geldi ne bilim.. sizinle.com ve troyun.info kimin arkadaslar ? Onlarida soylemisti sevgili eg-zotikbul. ?

E

eTre

Misafir
şeref meselesi ya bi yerde insan iki yüzlü oynarken bari anasına küfür ettirmez açıkca ben seni ispiyonladım der işin ucunda isterse 10.000€ olsun yada daha fazla anasına küfür ettiren adam karısınıda satar para için neyse diyecek söz yok yorumsuz herkes bildiğini yapmaya devam etsin...

W

w0w

Misafir
eTre' Alıntı:
şeref meselesi ya bi yerde insan iki yüzlü oynarken bari anasına küfür ettirmez açıkca ben seni ispiyonladım der işin ucunda isterse 10.000€ olsun yada daha fazla anasına küfür ettiren adam karısınıda satar para için neyse diyecek söz yok yorumsuz herkes bildiğini yapmaya devam etsin...

Karısıyla ailesiyle olan sorunu seni alakadar etmez biraz saygılı ol.

A

ArKi!

Misafir
Arkadaslar bu basliga bu tur dusuncelerinizi yansıtmayın lutfen. Herkes kimin ne mal oldugunu bir sekilde anlıyor.
@oyuncu : Abi çok özür dilerim. Bu oyunu oynamak gerekiyordu ve oynadım..

E

eTre

Misafir
ben küfür etmiyorum aslında sadece para için yapabileceklerini dile getiriyorum bu şekilde olan arkadaşların....

E

erotikbul

Misafir
eTre' Alıntı:
Dedim ya insan adam olmaya göre. Geçen ay arttığım mailden, örnek göstermiştim, bunlar ödendi, benim niye ödenmedi diye, haklı olarak. MSN'den de aynen copy-paste yaptım. Orda tek yanlışım, hile yaptılar demekti, belki de onu da dememiştim. MSN'den, onun dışında, merak etmeyin, Sedo'ya ulaşan hiç bir şikayetim yok, olmazda. Ayrıca, sana bir örnek, arkadaşımın papağanına, her gün bir şeyler götürmeme rağmen, küfür ediyor, bana, herkese. :) Dikkate almıyorum, tabi ki. Kuş beyini çekimi olabilir, bu mesele ile alakası.

Geçen ay büyük bir miktarım kesik yemesine rağmen, üstelik bu sitelerimin kapalı olduğu döneme denk gelmesine rağmen, ne bir yere yazdım, nede başka bir şey yaptım. Sedo'ya sordum ve deyim yerindeyse, kıvırmaları sonucu bir yere varamadım/k. Son olayda ise, inandırıcı geldiği için soruşturdum sadece. 860 € kesik yiyen diğer arkadaşın, chatturk'u de dile getirdim.

Içimden öyle geldi ne bilim.. sizinle.com ve troyun.info kimin arkadaslar ? Onlarida soylemisti sevgili eg-zotikbul. ?

Kim olduklarını bilmiyorum. Birisi sürekli sitelerimden haber aşırıyordu, dikkatimi çekti, sedo daki domainlere link verişi de kurallara aykırıydı. Sizinle.com da senin sitelerden çalınmış, gene garip bir site.

Anlatacağım kadarını anlattım, gerçek dostlarımı kaybetmek istemem. Ayrıca, forum kişisel olayların reklamının olacağı bir yer değil, böyle giderse konu kitlenir.

E

eTre

Misafir
tamam o zaman biz seni stres topu olarak kullanalım biz sana küfür edelim sen sürekli gül yüzümüze olur mu ? neyse bu konuyu uzatmanın anlamı yok sen şikayet etmeye devam et malkhaz ın msn'e

A

ArKi!

Misafir
eg-zotikbul' Alıntı:
böyle giderse konu kitlenir.
Moderator arkadaslari kararsızlığa sürükleyecek şekilde yazma bence. Bunun dışında diğer arkadaslarada söyleyeyim bu başlıkta küfür etmeyin. Yada o tarz düşüncelerinizi yazmayın. Konunun gelecegi açısından..

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
troyun.info benim grubumda calısan bir elamanın hile de yapmıyor siz kendinizi ne zannediyorsunuz milletin kazanclarını baltalıyorsunuz yazıklar olsun

E

erotikbul

Misafir
turkcerap' Alıntı:
troyun.info benim grubumda calısan bir elamanın hile de yapmıyor siz kendinizi ne zannediyorsunuz milletin kazanclarını baltalıyorsunuz yazıklar olsun

sürekli, sitelerimden haber alıyordu kendi sitesine, bizim içeriğimizden o zaman dikkatimi çekmişti. O zaman, farklı bir link verme şekli görmüştüm, sedo ya.
Şu an onu göremediğim için, bir şey diyemiyorum, başarılar.

Ayrıca, ben desem de demesemde, bu konu kitlenecektir bir zaman sonra, çünkü forum kişisel meselerin tartışıldığı bir yer değil.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotikbul sanane kardes istedigi sekilde link verir seni neden ilgilendiriyor insanların ne sekilde link verdikleri batıyor sanırım bir yerlerine ben senin sponsorlarına pop acayım 1 sitemden gunde 5 10 bin yollayayım istersen senide atsınlar???

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arkadaslara vereceginiz en iyi cevap sponsorlarına pop up acmak clicker ile sponsorları clicklemek proxy lerle Sponsorlarda bunları 2 3 gune kadar sutlar asırı trafikden yapmanız gereken bu burda bosa ugrasmayın

E

erotikbul

Misafir
turkcerap' Alıntı:
bu arkadaslara vereceginiz en iyi cevap sponsorlarına pop up acmak clicker ile sponsorları clicklemek proxy lerle Sponsorlarda bunları 2 3 gune kadar sutlar asırı trafikden yapmanız gereken bu burda bosa ugrasmayın

oh ne ala, çalsın sitemden, grafikler dahil tüm haberleri, elemanların. Bir de onun üzerinden para kazansın, hatta benim toplistime de üye olsun, hit alsın ordan. Bende bakayım ?

Zaten, telaş etmene gerek yok, kimseye şikayet fln etmedim, sadece gördüklerimi söyledim. Bugüne kadar Sedo ya ulaşmış, hiç bir şikayet vs. olmadı, sadece son olaya inanmıştım ve örnek verdim. Dediğim gibi, oyuncuya sorabilirsiniz, onun serverından hallediyorum mail olaylarımı.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamın sitesi eg-zotik video var o videoları senmi cektin??? sende aldın baska forumlarda kurtadamdan forumtr den wardomdan w.s???

oturup kendinmi cektin emek verip ???

A

ArKi!

Misafir
eg-zotikbul' Alıntı:
oh ne ala, çalsın sitemden, grafikler dahil tüm haberleri, elemanların. Bir de onun üzerinden para kazansın, hatta benim toplistime de üye olsun, hit alsın ordan. Bende bakayım ?

Zaten, telaş etmene gerek yok, kimseye şikayet fln etmedim, sadece gördüklerimi söyledim. Bugüne kadar Sedo ya ulaşmış, hiç bir şikayet vs. olmadı, sadece son olaya inanmıştım ve örnek verdim. Dediğim gibi, oyuncuya sorabilirsiniz, onun serverından hallediyorum mail olaylarımı.
Az once mail gonderdim diye yazdın simdi şikayet felan etmedim diyorsun.
Onuda geçtim bencede kişisel olayları tartışmanın yeri değil forum. Ancak bu konu bütün forum kullanıcılarını, özellikle sedo kullanıcılarını yakından ilgilendiriyor.

Bunun kararını sen, veya ben veremeyiz. Forum yönetiminin insiyatifine kalmış.
Lütfen mesajıma cevap verme. Yazacagın post'lardada lütfen ne adımı ağzına al, nede konunun kilitlenmesiyle ilgili birsey yaz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi