İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Game Over! Lütfen Okuyun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehehe arkadaslar

eg-zotikbul.com sedoya parketmis acın sitelerinizde pop up yarına banlanır

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keske ama keske bizim milletimizde cekememezlik ve baskasinin ekmeyi ile oynama olayi olmasaydi ki biz o zaman dunyanin en zengin insanlari ve ulkesi olurduk nokte ..................

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar mesela troyun.info ben arkadasa sponsorum yardımda ediyorum elimden geldigi kadar oda bana ediyor neyse

Bu adam sedoya uye olmus az bucuk para kazanmıs eg-zotikbul ve digerlerine batmıs bu olay Ama dusunmuyor bu arkadas sitesini kapatsa neler olur???

Turk host firmasından host almıs onlar ekmek yiyemez bu 1
Ben sponsorum demekki ben daha fazla kazanıyorum sponsor olmusum Benim işimde baltalanır buda 2
Bu arkadasın ilerleyen zamanlarda yapacagı islere tas koyarlar buda 3

Hile yapan zaten yapıyor hile yapan bu forumlarada takılmıyor Siz neden bu insanlarla ugrasıyorsunuz???

Troyun neyse ben ona her turlu destek cıkar gene sitesini devam ettiririm sedo olsada olmasada

Ama tum kazancını buraya baglamıs insanlar ??? Ellerindeki paraları hosta internet parasına veren ve sedodan gelecek olan paraları bekleyen insanları sikayet ederek ne kazanıyorsunuz?

E

erotikbul

Misafir
Az once mail gonderdim diye yazdın simdi şikayet felan etmedim diyorsun.
Evet Mail gönderdim. Mail metnini de aynen buraya kopyaladım, ingilizce metnini. Okuduysan anlamışsındır gerçi. Orada, link verip ödeme alan arkadaşları yazdım. Benim ödemem niye yapılmadı dedim, haklı olarak. Bu şikayetse, hepinizi şikayet ettim, doğrudur. Ayrıca o mail geçen aya ait.

turkcerap' Alıntı:
Arkadaslar mesela troyun.info ben arkadasa sponsorum yardımda ediyorum elimden geldigi kadar oda bana ediyor neyse

Bu adam sedoya uye olmus az bucuk para kazanmıs eg-zotikbul ve digerlerine batmıs bu olay Ama dusunmuyor bu arkadas sitesini kapatsa neler olur???

Turk host firmasından host almıs onlar ekmek yiyemez bu 1
Ben sponsorum demekki ben daha fazla kazanıyorum sponsor olmusum Benim işimde baltalanır buda 2
Bu arkadasın ilerleyen zamanlarda yapacagı islere tas koyarlar buda 3

Hile yapan zaten yapıyor hile yapan bu forumlarada takılmıyor Siz neden bu insanlarla ugrasıyorsunuz???

Troyun neyse ben ona her turlu destek cıkar gene sitesini devam ettiririm sedo olsada olmasada

Ama tum kazancını buraya baglamıs insanlar ??? Ellerindeki paraları hosta internet parasına veren ve sedodan gelecek olan paraları bekleyen insanları sikayet ederek ne kazanıyorsunuz?

dostum, bende çok sponsorluk yapıyorum, seni anlıyorum. Zaten kimse kimseye şikayet edilmedi. Sadece, yazdığım durum hoşuma gitmedi, ona bakarsan troyun.infonun içeriğini aldığı siteyi de ben yapmıyorum, benim orda emeğim yok. O da grubumca yapılıyor, sadece sahibi benim. Ben elimi bile sürmedim bugüne kadar. Ayrıca, sedo konusunda, kimsenin hakkını yemişliğim yoktur, ayrıca, bu ay bir çok arkadaşın, trafik mailini yazdım ve hepsi ödeme aldı.

Sedo bana atacağı kazığın en büyüğünü atmış, popup açmanız vs bir şeyi değiştirmez. Ama olayları iyi okuyup anlayabildiyseniz, zaten uğraşmazsınız bu tür işlerle.

Dediğim gibi, forum kişisel olaylar merkezine dönüşüyor, Erhan kusura bakma ama durum bu. MSN'imi yazdım, sorunu olanlar benimle oraya gelebilirler. [email protected]

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
No comment :mad: :mad: :mad:

Askerlik üzeri bari yapmasaydın be. Bak hüzn kapladı beni askerlik diyince bak. Pööf pöffff.........

Hala No Comment.

A

ArKi!

Misafir
eg-zotikbul' Alıntı:
Dediğim gibi, forum kişisel olaylar merkezine dönüşüyor, Erhan kusura bakma ama durum bu. MSN'imi yazdım, sorunu olanlar benimle oraya gelebilirler. [email protected]
Bu konu insanlar seni tanısın diye açıldı. Ve kişiliğin geregi msn'de insanlara verecegin bilgilerde aldatıcı olacaktır.. Verdiğim url'de nasil biri oldugun acikca belli..
Ayrica sadece seninle ilgili değil bu konu..
3 ay önce msn'de gelip abi sen nasıl kazanıyorsun banada söyle diye yalvaran, yardım etmeyincede bana bin bir türlü kılıf uyduran silenceoffdarknes ilede ilgili.

tahtakale : icin birsey soylemiyorum. Onun beni şikayet ediyor olması gayet dogaldır. Ama biraz kasmış kendini.. Forumda hile yapan, bir ton domaini olan, hile yaptıgını acık acık söyleyen biri felan demiş benim için saolsun..

A

ArKi!

Misafir
h4x0r' Alıntı:
No comment :mad: :mad: :mad:

Askerlik üzeri bari yapmasaydın be. Bak hüzn kapladı beni askerlik diyince bak. Pööf pöffff.........

Hala No Comment.
Kardesim hosgeldin .. Kusura bakma. Aksamda soyledim sana zaten. Ama foruma bakamıyordun :)

E

erotikbul

Misafir
ArKi!' Alıntı:
Bu konu insanlar seni tanısın diye açıldı. Ve kişiliğin geregi msn'de insanlara verecegin bilgilerde aldatıcı olacaktır.. Verdiğim url'de nasil biri oldugun acikca belli..
3 ay önce msn'de gelip abi sen nasıl kazanıyorsun banada söyle diye yalvaran, yardım etmeyincede bana bin bir türlü kılıf uyduran silenceoffdarknes ilede ilgili.

tahtakale : icin birsey soylemiyorum. Onun beni şikayet ediyor olması gayet dogaldır. Ama biraz kasmış kendini.. Forumda hile yapan, bir ton domaini olan, hile yaptıgını acık acık söyleyen biri felan demiş benim için saolsun..

Sana MSN'den söylediklerim den başka sana diyeceğim yok. Eline fırsat geçtiği için, benim için istediğnii yazabilirsin. Zaten, bana gerçek dost lazım, bu saye de de öğrenmiş olduk. Tek söylemek istediğim, kimsenin hakkını yemediğim, aksine insanlara yardımcı olmaya çalıştığımdır.

Ayrıca, söylediğin gibi olay kişisel, sen de söylüyorsun. Forumda, lişisel tartışmalar olmaz bu yüzden MSN verdim.

T

tahtakale

Misafir
ArKi!' Alıntı:

Arki! Öncelikle seni yaptığın işten dolayı tebrik ederim.Herkes sazan balığı gibi atladı.Ben seni yanlızca sana değil Sedo'ya da şikayet ettim.Bunu gizlemiyorum da.Bugün hile yapan kimi görsem genede şikayet ederim.Fakat şunu iyi bil ki, Ed'de senden bıkmış olmalı, senin hesapları tutturamıyor bir türlü.
Diğer tüm tüm mesajlarıma bakarsanız hepsinde yazmışım, hile yapanları gördüğümde şikayet ederim diye.Bunu sadece ben yapmıyorum.Yapan çok kişi var ama kimse bunu açıkça söylemiyor. (ploop dışında)
Şikayet ettiğim siteler:

Erhan'ı komple şikayet ettim, mal varlığı bilinmiyor :)
d o p d o lu.net

A

ArKi!

Misafir
eg-zotikbul' Alıntı:
Zaten, bana gerçek dost lazım, bu saye de de öğrenmiş olduk.
Neyi ogrenmis oldun ? Bu forumda ben bir kisiden baskasini sedoya sikayet etmedim. O sikayet ettigim zamanda yazdim zaten ediyorum diye. O'da sen degildin. Ben herkese ilimli davrandım. Herkesin suyuna gittim. Yeri geldi banlandım, atıldım.
Dost kelimesini klavyen nasıl telaffuz edebiliyor anlayamıyorum. Burda wOw, muratozcirpici, Atakan, elmasgunes, sevdik, Umit, zeAy, hax0r ve diğer su anda aklima gelmeyen arkadaslara sorabilirsiniz kimin ne kadar dost oldugunu.
Sana baska birsey soylemiyorum. Yazacaklarinda beni hic ilgilendirmiyor. Seninle şu ana kadar muattap oldugum için zaten en büyük hatayı yapmışım.

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YA HEPINIZ HAKSIZSINIZ. SEDO PARA KAZANMA YERIMI? DEIL. SATICAKSAN DOMAININI SAT, yoksa hepiniz sahtekar oluyorsunuz.

Kusura bakmayin ama bence buradaki butun webmasterlar "TRASH" niye derseniz. Ne dizayn yaparsiniz, 30 tane popup acarsiniz, kopya icerik koyarsiniz yok google i aldatmak yok sedoyu aldatmak... Namuslu bir sekilde zevkli bir sekilde yapsaniz olmuyor... Turk internetine bakin ya copluk resmen. Biktim 30 tane PHP Nuke sitesi yok manken sitesi... Ya absürt Turkce Galeriler 'in dmoz editoruyum gunde ayni icerikli kactane submit oluyor yuh oluyorum. Gidin ise yarayan bi site yapin.

Ask sitesiymis masallah 30 u da birbirinin aynisi. yok bilmemne sitesi direk ayni. Birine girersin 30 tane popup. Birinde 100 tane sedo linki... Ohoo gecin bunlari ya.. Ben olsam bende sikayet ederdim ve burada yazardim....

Lafim herkeze degil sanirim zaten alinanlar cevap yazar...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şikayet etmem, vaktim yok işime bakarım ben. Hadin eyw.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
feverinlove' Alıntı:
YA HEPINIZ HAKSIZSINIZ. SEDO PARA KAZANMA YERIMI? DEIL. SATICAKSAN DOMAININI SAT, yoksa hepiniz sahtekar oluyorsunuz.
Lafim herkeze degil sanirim zaten alinanlar cevap yazar...
Hehe, domaini sattık üstünede park ettik sattık. Amme ve lakin haksızız he. Vay be. Satış parası geldi park parası gelmedi. Şurdan çıkıpta TEK KİŞİ BİLE hile yapıyordunuz şunlar şunlarda diyemez üstelik forumdaki hile bulma uzmanlarımız bile. Ben HAKLIYIM.

E

erotikbul

Misafir
ArKi!' Alıntı:
Neyi ogrenmis oldun ? Bu forumda ben bir kisiden baskasini sedoya sikayet etmedim. O sikayet ettigim zamanda yazdim zaten ediyorum diye. O'da sen degildin. Ben herkese ilimli davrandım. Herkesin suyuna gittim. Yeri geldi banlandım, atıldım.
Dost kelimesini klavyen nasıl telaffuz edebiliyor anlayamıyorum. Burda wOw, muratozcirpici, Atakan, elmasgunes, sevdik, Umit, zeAy, hax0r ve diğer su anda aklima gelmeyen arkadaslara sorabilirsiniz kimin ne kadar dost oldugunu.
Sana baska birsey soylemiyorum. Yazacaklarinda beni hic ilgilendirmiyor. Seninle şu ana kadar muattap oldugum için zaten en büyük hatayı yapmışım.

Sana söyledim, inanmak istemiyorsun. Hemen attın ortaya, eg-zotikbul şunları şikayet etti diye. İşine geliyor çünkü. Biraz okuyup, anlasaydın, araştırsaydın alakası olmadığını görürdün. Sadece o insanların, benim gibi kullandıklarını söyledim sedo yu. Bunu ödememi alamadığım zaman 50 kez mailledim sedo çalışanlarının her birine. Eğer ki o insanlar, hile yaptıklarını düşünüyorlarsa bana küfredebilirler. (ki bence yapmıyorlar, ben zaten bu adamlar hile yapyıor demedim) Sena güvenmiyorum, benim içni ne düşünüyorsan aynısını senin için düşünüyorum. Ötesi yok. Kişisel mesele olduğu içinde forumda böyle konular tartışılmaz, ben adresi verdim.

A

ArKi!

Misafir
tahtakale' Alıntı:
Arki! Öncelikle seni yaptığın işten dolayı tebrik ederim.Herkes sazan balığı gibi atladı.Ben seni yanlızca sana değil Sedo'ya da şikayet ettim.Bunu gizlemiyorum da.Bugün hile yapan kimi görsem genede şikayet ederim.Fakat şunu iyi bil ki, Ed'de senden bıkmış olmalı, senin hesapları tutturamıyor bir türlü.
Diğer tüm tüm mesajlarıma bakarsanız hepsinde yazmışım, hile yapanları gördüğümde şikayet ederim diye.Bunu sadece ben yapmıyorum.Yapan çok kişi var ama kimse bunu açıkça söylemiyor. (ploop dışında)
Şikayet ettiğim siteler:

Erhan'ı komple şikayet ettim, mal varlığı bilinmiyor :)
d o p d o lu.net

Ya zaten yazdım senin beni şikayet etmen benim için bir anlam ifade etmiyor. Ama bakıyorsun yüzüme gülen insanlar beni şikayet ediyorlar. Msn de bir taraftan beni şikayet ederken bir taraftanda sözde kapattıgım hesabım için bana gelip ne oldu diye soruyor. Hesabım kapatıldı diyorum uzuldum diyor.
Ya gerçi baskasının beni şikayet etmiş olmasıda umurumda degil. Şöyle söyleyeyim. Ben kendimi akıllı biri olarak goruyorum. Bir cok kiside bunu anlamıştır. Tabii daha önceden bunu bilen, benimseyen insanlar var. Ben bugun kasmaya başlasam 2 ay sonra sedodan extra 1000 € + para kazanırım. Hileli veya hilesiz. Kazandıgım parayıda her türlü alırım. Aksini iddia edecek olanlarlada kazanacagım para kadar iddiasına girerim. (Oda Bonusu olur :D )
Keza adsense icinde öyle. Bugun ben gunde 100 küsür $ kazanıyorsam aklımla kazanıyorum. Arkadaşlarıma kazandırıyorsam gerçek dost olduklarını düşündügüm için kazanıyorum..
Saygılar felan ;)

S

SensizimHep

Misafir
Erhan Dün Akşam da tebrik ettim Seni.

Biliyorsun sedoya bu ay ümitlerimi çok bağlamıştım.Malkhaz iken de senin oldugunu bilmedim.Ama pm den attıgım msj ı iyi biliyorsun.Bu forumdan bu netten gerçekten artık çıkmıştım çünkü bir insan birşey için çok çabalarsa ugrasırsa ve sonunda hayal kırıklığı yaşarsa çok kötü bir duygudur bu.

Hiçbir zaman ufak tefek hileleri soylemedim üstelik MSN den tanıdıgım birisi ise ona durumu anlatır yapmaması için uyarırdım.

Arki artık bundan sonra önümüze bakalım seninle güzel işler yapacagız inşallah. 3Cd şuanda masamın ustune yukleriz birazdan. Biz Gerçek dostlarımızla iş yapalım onlara yardım edelim beraber kazanalım.

E

eyciey

Misafir
Merhaba arkadaşlar. Ben troyun.info admin. eg-zotikbul dan 3-4 video aldığım doğru. Fakat onlar zaten bütün forumlarda mevcuttur. İçerik çalma gibi bi şey yoktur. Bide troyun.info da sadece bir tane sedo reklamı vardır. O da bellidir. Kurallara aykırı değildir. Üstelik burda parasını alan var alamayan var. Hile yapsam pop-up açırım banner reklam koyarım.

Yani sonuçta biz yardımlaşmamız yerine birbirimizi gambazlıyoruz. Başkaların kazançlarına kulp arıyoruz. Böyle yaptığımız sürece sedo hiç kimseye para ödemez. Bizde rahatlarız herhalde. Geçen ay banada red maili gelmişti. Hiç bir hile yapmamamıştım. Bu ayda yapmadım yapmamda. Kazancım 200 eurodur aylık. Hile ile bu alınmışsa artık yorumu size bırakıyorum.

Yani sonuçta biz böyle olduğumuz sürece türkiye internet aleminden silinir.

Saygılarımla,
Troyun.info admin

A

ArKi!

Misafir
# gëñë§î§ SCTNetworks:
sedo hakkınızla kazandığınızı gelecek aylarda ödeyecek diye nasıl bir garanti alabilirim.
eminim bu hileciler yüzünden geçen ay emeğim yandı.
size komik gelebilir ama 930 € bana göre çok para
Malkhaz:
garanti alamazsin
Malkhaz:
site adreslerini verirmisin ?
Malkhaz:
site adreslerini hile yoksa ben sana garanti vereyim
# gëñë§î§ SCTNetworks:
geçen ay, bana ödeme yapılmazken şu domainlerin olduğu hesaplara ödeme yapıldı mesela.

http://www.lolitamankenler.com/
http://banualkan.info/
http://www.debbiegibson.info/
http://www.lauralinney.info/
www.ozelarkadas.com

ParisHiltonFreeMovie.com

http://www.mavilim.net/

www.bedavalar.net

www.sanalkeyif.com

www.mp3arsivi.org

www.turkmankenler.com

www.lolitamankenler.com
# gëñë§î§ SCTNetworks:
mailimde kullandığım site var zaten
# gëñë§î§ SCTNetworks:
onun dışında p2ptr.com var bana ait
Malkhaz:
ok.
# gëñë§î§ SCTNetworks:
bu ay, hiçbir haksızlığıa uğramadım şahsen, ama geçen ay dan hiçbir farkı yoktu bu ayın. geçen ay bu hilecilere giden paralardan dolayı benim ödemem yapılmadı diye düşünebiliyorum mesela, sizde olsanız öyledüşünürsünüz
Halen kelime oyunu yapıyorsun ya vallahi helal sana.

C

c4®

Misafir
Bence ; olayı fazla uzatmayın , okuduklarımdan anladığım kadarı ile kim kimmiş herkez öğrendi , bunun için , IYInet 'i bırakmaya ( BedavalarNet kişisel olarak tanışmasakda yardımların çok oldu. ) , yada Net hayatınıza son verme gibi saçma sapan düşüncelere girmeyin, Burada yaşananlarda gerçek yaşamın bir kopyası , Gerçek hayatta biri size 2 yüzlülük yaptığında herşeyi bırakıp gidermiydiniz ? Ben olsam daha çok çabalardım , daha çok çalışırdım , Başkasının parasında gözü olanlar , gözleri çevresini göremeyecek kadar kör olmuşlardır.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse tek taraflı dusunmemek lazım eg-zotikbulda haklı olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi