İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garanti bankası (19 YTL)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Garanti de hesabı olan var mı?

uzun süredir garanti bankasının internet bankacılığını kullanıyorum.

yakın zamana kadar internet üzerinden yapılan EFT lerden işlem ücreti falan alınmıyordu.

Yakın zamana kadar Yıllık bir miktar para bankacılık hizmetleri adı altında alınmıyordu. Geçen yıl için komple 1 yıllık para almışlardı. Bir yıllık bankacılık hizmet miktarı da 9-10 ytl falandı.

Bankacalık hizmet kesintisi öncesinde YTL hesabında kaç para varsa kuruşu kuruşuna harcayabiliyordunuz. daha sonra Bankacılık hizmet tutarı kadarını bloko ettiler. yani 14 YTL kadar paradan sonrasını kullanabiliyorsunuz.

Bugün (az önce) hesaba baktığımda 22 YTL olan param 4 YTL kalmıştı.
yapılan işlem 19 YTL Garanti bankası yarı yıl bankacılık hizmet kesintisi idi

Garanti de Hesabı olan arkadaşlar da böyle bir kesinti var mı?

Teşekkür ederim ilginize.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesap hareketlerinden kontrol edebilirsin. İlk yarı ücretleri kesilmiş. Ben hesabımda para bırakmadığım için kesememişler :)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Hesap hareketlerinden kontrol edebilirsin. İlk yarı ücretleri kesilmiş. Ben hesabımda para bırakmadığım için kesememişler :)

Sayın trextra zaten ben hesap hareketlerine bakmasaydım böyle bir kesintinin olduğunu anlayamazdım ki!

Sizin hesabınızdaki paranın tamamı kullanılabilir bakiye olarak mı gözüküyor?
yoksa hesaptaki para 20 lira iken kullanılabilir bakiyeniz 5 lira olarak mı (benimki gibi) gözüküyor acaba?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TRinsanRehberi' Alıntı:
Sayın trextra zaten ben hesap hareketlerine bakmasaydım böyle bir kesintinin olduğunu anlayamazdım ki!

Sizin hesabınızdaki paranın tamamı kullanılabilir bakiye olarak mı gözüküyor?
yoksa hesaptaki para 20 lira iken kullanılabilir bakiyeniz 5 lira olarak mı (benimki gibi) gözüküyor acaba?
Bugün terslenme günüm mü? Kötü birşey mi söyledim? 20 liran varmış 5 e düşmüş. İlk baktığında birinin çaldığını mı düşündün?

Hayır hesapta 2 lira gibi küsüratlı birşey vardı. Hesaba girdim en üstte banka hesap numaraları bulunurya hani. Onlar yoktu. Sadece kredi kartı vardı. Hesaplarım menüsüne girdiğimde bakiye 0 dı.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kalbinizi kırdıysam kusuruma bakmayın:
Canım sıkkın ama sizi terslemek gibi bir niyetle yazmadım.

<Hesap hareketlerinden kontrol edebilirsin.> bu ifadeniz bana benim ilk mesajımı dikkatle okumadığınız izlenimini verdi; Bu izlenimime rağmen size daha güzel cümle yazabilirdim. Bu konudaki yapamamışlığım için özür dilerim.

yani garanti herkesten bu isim adı altında para kesmeyi 1 sene den 6 aya düşürmüş anlaşılan.

Bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TRinsanRehberi' Alıntı:
Kalbinizi kırdıysam kusuruma bakmayın:
Canım sıkkın ama sizi terslemek gibi bir niyetle yazmadım.

<Hesap hareketlerinden kontrol edebilirsin.> bu ifadeniz bana benim ilk mesajımı dikkatle okumadığınız izlenimini verdi; Bu izlenimime rağmen size daha güzel cümle yazabilirdim. Bu konudaki yapamamışlığım için özür dilerim.

yani garanti herkesten bu isim adı altında para kesmeyi 1 sene den 6 aya düşürmüş anlaşılan.

Bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim.
Yok tüm konularda ne yazdıysam birileri yanlış anlayıp tersledi. Üst üste gelince öyle yazdım. Kolay gelsin, iyi geceler :)

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Euro hesabimdan 3€ kesmişlerdi geçen gün, yıllık kesim diye.

M

millionkurt

Misafir
Herkesden kesiyorlarda, cıvığı çıkmış ne bu 20 lira.. insanlar 1 hafta çalışıyor o parayı kazanmak için..

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnsan evladının günü gününe uymuyor. Bazı cümleler nazik anımıza denk gelince çok daha farklı anlayıp etkileyebiliyor.

Size de iyi geceler

Saygılarımla

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yıl sonu tekrar kesecekler şimdiden söylemesi yarı dönem kesinti o :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ytl den bulamasalar euro dan kesiyolar heralde. ben şu anda kontrol edemiyorum yarın edebilirsem yazarım.

trextrayı kızdırmayın yanlış anlamayın üzmeyin bakim işte o kadar.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
trextrayı kızdırmayın yanlış anlamayın üzmeyin bakim işte o kadar.

Sanırım siz yatıştırmak için söylediniz; Ben çok yatıştım da :)

pembekedi' Alıntı:
ytl den bulamasalar euro dan kesiyolar heralde. ben şu anda kontrol edemiyorum yarın edebilirsem yazarım.
Yarın vereceğiniz bilgi için şimdiden teşekkür ederim.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Kurtulduğunu sanma
İş bankasıda acımaz hemen alır yanlız gün içi yatır çek yapılınca akşam hesap kapatma saatine kadar kesilmiyor para bankada sabahladımı hafifliyor :D

F

fatihhk

Misafir
Benim hem YTL hesabından hem EURO hesabından kesmişler.
ALLAH'tan $ hesabında para yoktu ondan kesememişler.
Fakat bu ücreti almayan banka yok sanırım.Yada hesapta para olmasa bile ilk para olduğunda alırlar sanırım.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
19 YTL çok değil mi sizcede ?

Hayır ben hiç bankaya gitmem. Sadece internet bankacılığı kullanıyorum. Bilmiyorum bana çok geldi bu ücret.

F

fatihhk

Misafir
trextra' Alıntı:
19 YTL çok değil mi sizcede ?

Hayır ben hiç bankaya gitmem. Sadece internet bankacılığı kullanıyorum. Bilmiyorum bana çok geldi bu ücret.

çok ama çare yok:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5