İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GE-Lİ-YOR-UZ ! Ankaragücü

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
35966.jpg

Bizler inandık geliyoruz şampiyonluğun sahibi geliyor...
Şampiyon Fenerbahçe !

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Kupa yenilginizden sonra birde şampiyonluğu da kaybettiniz mi tam gırgır olursunuz :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ankara 5 atar bu fenere, hele peep destekliyorsa bu takımı; muska kar etmez!

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Öncelikle Ankara - Bursa sonra diğer 15 takımlık ittifaka rağmen şampiyon olacağız. Başkasının şeyiyle gerdeğe girmeyiz kendi işimizi kendimiz görürüz... :)

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10

Kusura bakmayın ama burada Bursa'nın desteklenmesi sizleri gocundurmamalı. Şu belli ki bu ligde hem Fener hem Beşiktaş hem de Galatasaray senelerce farklı zamanlarda farklı kişiler tarafından korundu, desteklendi... Şuanda da 3 büyükler dışında bir takımın şampyionluğunun arzu edilmesi gayet normal. Hatta rakip Fener olunca ise daha da normal...

Sataşmak için yazmadım, sadece gördüğüm gerçeği yazmaya çalıştım. Lütfen yanlış anlamayın.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Fener şampiyon beyler.
Trabzonla anlaşma yapmıştır kesin, Kupayı sana verim, lig maçını bana ver diye:)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Hafta içi bütün Türkiye Trabzonsporlu olmuştu. Bugün ise Ankaragücülü oldu. Haftaya yine Trabzon. Ulan Fenerbahçe sen adamı bukalemuna çevirirsin.

MeqaTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Allahıma buradan dua ediyorum, yarabbbim sen bugün Ankaragücü'ne güç eyleki Fenerbahçeyi yenebilsin

( Amin diyin :) )

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Yok öyle bir şey. Fenerbahçe başka bir şeye benzemez. A.Gücü bişi olsa puanı iyi olurdu zaten. Sadece tek maça bilenerek olmaz bu işler. Fener onlarıda bayım bayım bayıltır merak etmeyin :D
Dualarınızıda boşa ziyan etmeyin :p

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
yine fenerbahçe maçının ardından online sayısı acayip düşecek..
trgy fenerbahçe'nin kusuruna bakma :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5