İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gece ve Internet

S

SILAM

Misafir
turkyurdu/mavidusler ayni kisimi?ben mavidusler'e yazdim sen cevapladinda?:))
xmlsr anlamadim?? zaten hepimiz arkadas degilmiyiz burada?? istediginiz farkliligin adi ne?

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepimiz arkadaşız.

Espri yapmaya çalışmıştım da, boşverin teşekkürler..

M

mavidusler

Misafir
Evet biliyorum, dışarıda çok şey kaçırdığımın farkındayım. Ama "iş" işte. Ben zaten PC ile tanıştığım güne bile lanet ediyorum bazen. Çok şükür chat yapmak, oyun oynamak gibi vakit öldürücü alışkanlıklarım yok. Ama bazen işin arasında çok fecii surfe daldığım zamanlar oluyor. Onları ve takip ettiğim forumlarda harcadığım zamanları saymazsak sadece iş yapıyorum diyebilirim. Bakalım bu gece kimler olacak burada :)

M

mavidusler

Misafir
Anne ya başkalarının yanında bağırma bana :)) Ödevlerimi yaptım, yarın okulum da yok. Bırak takılayım biraz daha ;)

S

SILAM

Misafir
bussuru elektrik parasi telefon faturasi geliyor senin yuzunden..

M

mavidusler

Misafir
Harçlığımdan kesersin :)) Hem deli gibi çalışıyorum şuan. Google amcayı kandırma teknikleri üzerine geliştirdiğim projenin son aşamasındayım. Sen yaz bi kenara ben öderim hepsini.
Şaka bi yana saat gene sabahın 6'sı oldu. Msn listemdekilerin hepsi offline.
Biraz önce camiden gelen ezanın dışında uzun zamandır hiç insan sesi duymadım.
Günaydın herkese

M

mavidusler

Misafir
Amin. Cümlemize...
Ama akıl fikirden çok yeni bir iş alanı açsa daha çok sevinirim

S

SempatiX

Misafir
Eeee Haz1r Gece olmusken bizde eg-zotik içerikli sitemizi yapalim :p

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
sen site yap bende uyumaya çalışayım. offf uyku problemli olmak ne kötü bi şey....

S

SempatiX

Misafir
Heyyyyyyyyy uyanik elemanlar söyleyin bakayim ne yapiyorsunuz bu saatte ? :p

M

mavidusler

Misafir
Google Optimizasyon (Çoğundan farklı olarak elle yapıyorum ve içerikle alakasını oturtmaya çalışıyorum) Webmasterfront.com içeriğini genişletmeye çalışıyorum. Açmam lazım bir an önce. Ha bir de; Kavga etmemeye çalışıyorum :)

S

SempatiX

Misafir
Iyi güzel bende hani ayip olmasa birilerine kafayi geçirecem ama aip aip yakismaz bize :D

S

SempatiX

Misafir
Senle ne alakasi var bea... Sende anladin kimi kast ettigimi iste uzatmaaaaaa ;)

S

SempatiX

Misafir
Arkadaslar saat su anda 5:20 ... Bir sigara icip uyumaya gidecegim... Hepinize iyi geceler desem olmaz sabah ezani okundu... Hepinize hayirli sabahlar ;)

S

SempatiX

Misafir
Ya arkadaslar camdan baktimda Erzurum'da sabah olmus ya :( Isin yoksa aydinlikta uyu :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5