İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gece ve Internet

T

Turkyurdu.org

Misafir
Gece calisanlar, yada evinde sabahlayanlar anlar bu basligin onemini. Kimisi Google'da can sikintisina inat search fatihi olmaya calisir, Kimisi gecmis mailleri okur, Kimisi sigarasini yakar monitorle inatlasir-kim erken kalkacak acaba? diye, Kimisi PHP Editorunde kod yazar, Kimisi Mp3 sitelerinde mp3 arar, Kimisi chat odasinda klavye eskitir botlara karsi. Sabah yaklastikca Bilgisayariyla butunlesir insan. Cunku msn'de 1-2 kisi kalir. Takip ettigin forumlarda Googlebot'u beklermis gibi duran 2-3 nick kalir. Arkadaslarin uyumustur mesaj-telefon konusu kapanir. GMT+2 de yasayanlardan hayir yok Gecenin sabaha yakin bolumlerinde. Gmt+9'daki bir arkadasim msn'de olmasa hic gecmeyecek. Bu topic'i neden mi yazdim?

Sahi Neden ?

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Perşembe, saat 2.30. İyinet gececilerine selamlar :D

S

scarface

Misafir
2:53 ve sabah 7.30 da bakalım nasıl bi vaziyette kalkacam :)

S

Skeleton

Misafir
merhaba, googlebotu gördünüz mü :p bu saatlerde gelcem dedi bak hala yok

B

bluedarkness

Misafir
beni anlatmış arkadaş. yarasa gibi yaşamak diyorum ben buna. 24 saat netteyim vede 2 günde bir uyuyorum sadece bu bana yetiyor alıştım artık.

T

Turkyurdu.org

Misafir
Sanirim 9 mart. saat yine gecenin bitimine biraz kala. yine ayni yerde, ayni cay bardagi, ayni sigara, ayni klavye , ayni forum ve ayni tebessumle burdayim:) Gececilere tekrar selam ve sevgiler.

B

Bedavalar-Net

Misafir
:) Bittim yaw,saat kac oldu isim bitmedi,ömür biter bu is bitmez :D Turkiye saatiylede olmus sabah 6 ne diyim yaw,kaderimiz bu demi

gececilere selam

B

bluedarkness

Misafir
evet haklısın ömür biter iş bitmez. sanada selam kardeş ama rtık sabah oldu dolayısıyla sabahçı olduk yani... bu arada sanada kolay gelsin.

S

SILAM

Misafir
bu kadar gitmeyin sagliginizin uzerine. yazik beyninize,gozlerinize,sagliginiza,vucudunuza..herseyin bir zamani vardir.uykununda,eglenceninde,calismaninda..biraz disari bakin hava missssss gibi.gunes var insanlar dolasiyor,geziyor,calisiyor..sizde bunlarin farkina varin..biraz olsun birakmaya calisin bu lanet bagimliligi..insan isteyince neler yapmiyor.ben chate dadanmistim.kopamiyordum ama baktim gunlerce haftalarca kapi yuzu gormuyordum.arkadas,es dost gormuyordum..eroin gibi bu illet bir bagladimi birakmiyor yakani..ama bende ona savas actim ve birakicam seni dedim.ve %60 gibi bir oranla netten helede chatten koptum..isim,mailim disinda oturmuyorum pc basina.foruma girip bilgi toplamayi illet saymiyorum onu yaparim gunde 1,2 defa kisacik..uykumuda uyuyorum,islerimide hallediyorum,maillerimede bakiyorum,geziyorum,egleniyorum..oh beeeeeee bitirdim seni lanettttt!!!!!!
:)))))

T

Turkyurdu.org

Misafir
Ya isin pc ve internet ile alakali bir sistemle alakali ise? Ya bazen geceleri vazifeli kaliyorsan? :)

Bir yandanda kendi secimimiz. Bilgisayar sadik dosttur. Yalan soylemez. Yazdigin program sen salaklik yapmazsan, salaklik yapmaz. Isletim Sistemi windowsta olsa senin hatan olmadikca genelde karsilik vermez. ..vs gider durur bu liste.

Velhasil, haftada 2 gunde olsa gece gorevi tadini cikartmak gerekiyor. 4-7 saatleri arasinda yalniz kalsada insan, yinede seviyorum bu tempoyu.

S

SILAM

Misafir
is baska eglence baska.benim sozum bos laflarla karnini doyuran,uykusunu bozanlaraydi..sozlerimin icinde zaten geciyor.is disindakilereydi hitabim..hadi haftada 2 gece onemli degil.goz yumariz buna;) ama haftanin 7 gunu 24 saati nette,chatte olanlara duyurmakdir niyetimiz..

M

mavidusler

Misafir
Saat: 05:01
Sanırım kendi rekorumu kırdım. 24 saatten uzun süredir netteyim. Çay, yemek, telefon ve zaruri hal molalarını hariç tutarsak en azından 20 saat nette olduğumu söyleyebilirim.
Bazen düşünmeden edemiyorum... Acaba dışarıda bir hayat mı kaçırıyorum; yoksa içeride kendime yeni bir hayat mı kuruyorum. Ya da belki bir koza... Ve hangisi daha iyidir? Yanıtı yok bu soruların. Ama bildiğim tek iş de bu...
İyi sabahlar İyinet
Günaydın World Wide Web (Tabi sadece GMT +2 Şubeleri :)

S

SILAM

Misafir
sana acikcasi disarida bir hayat var ve cok seyler kacirdigini diyebilirim..bende 1 sene oncesine kadar dedigin kadar degil ama 4/1 ni aynen uyguluyordum..kendimle kalmistim pc nin basinda evin bir kosesinde..ama suan cok aktifitelere katildim..ornegin insanlara birseyler ogretmek icin ogretmenlige basladim..turkiyemin tanitimina yardimci olmak icin seminerlere katildim vs.. sanada tavsiye ederim suan kalk pc basindan ve cami ac disari bak civil civil insanlarin yuzlerine bakarmisin 2 dakikani ayirip?

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SILAM' Alıntı:
sana acikcasi disarida bir hayat var ve cok seyler kacirdigini diyebilirim..bende 1 sene oncesine kadar dedigin kadar degil ama 4/1 ni aynen uyguluyordum..kendimle kalmistim pc nin basinda evin bir kosesinde..ama suan cok aktifitelere katildim..ornegin insanlara birseyler ogretmek icin ogretmenlige basladim..turkiyemin tanitimina yardimci olmak icin seminerlere katildim vs.. sanada tavsiye ederim suan kalk pc basindan ve cami ac disari bak civil civil insanlarin yuzlerine bakarmisin 2 dakikani ayirip?

SILAM, seninle arkadaş olalım biz.

T

Turkyurdu.org

Misafir
Zaten disarisi her zaman var SILAM. Ofisteki gorevim sebebiyle pc'deyim. Yoksa sosyal aktiviteler olmadan insan zaten kendi icinde bunalima girer. Araba modifiyesi, Bilisim seminerleri, Arkadas toplantilari ..vs Ama yineden geceleri gorev yapma zorunlulugu olan insanlar icin internet bir nimet oluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5