İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gece ve Internet

S

SempatiX

Misafir
Selam gece kuslarina ;) Her ana yok olabilirim haberiniz olsun. Durmadan deprem oluyor Erzurum'da hatta az önce acaip siddetli oldu ve tüm Erzurum neredeyse sokaklara döküldü... Bende her an kacabilirim :(

S

SempatiX

Misafir
Deprem aciklamasi yapildi. Bingöl - Karliova merkezli 5,9 büyüklügünde :(

H

hknylmz

Misafir
Merhaba gececi arkadaşlar. Ben artık yatıyorum. kendimi yatağa kadar götürebilirsem ii düştüğüm yerde uyuya kalıcam. byeee

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
SempatiX' Alıntı:
Selam gece kuslarina ;) Her ana yok olabilirim haberiniz olsun. Durmadan deprem oluyor Erzurum'da hatta az önce acaip siddetli oldu ve tüm Erzurum neredeyse sokaklara döküldü... Bende her an kacabilirim :(
geçmiş olsun umarım kimseye bir şey olmamıştır...

S

SempatiX

Misafir
tr.st saol kardes bize bise olmadi ama Bingöl / Karliova gitmis :( Bu arada gece kuslarina selam ;)

T

Turkyurdu.org

Misafir
Gece uzun.. msn'dekiler erken kapatti bugun. canli yayin adi altindaki radyo linkleri bile otomatik listede. Skype'de bos. Evet, gece mesaisi hosgeldin:)

T

Turkyurdu.org

Misafir
Forumdaki adresleri geziyorum. Sistemde sorun yok. Cay var.. Sempatix hosbos sitendeki yorumlari okudum. cok etkileyici yazilar. Gecenin bir vakti güldüm. Orda yorumcu bazi arkadaslari cidden tanimak isterdim:)

S

SempatiX

Misafir
Bende onaylarken büyük zevk aliyorum. Birde onaylamadiklarim vardi okudugun zaman kahkahalara kapilacagin ama napalim toplum ahlaki isin içince :D

T

Turkyurdu.org

Misafir
Eminim centilmen bir uye cikacaktir cay konusunda. Zira icme suyu bitti. En yakin cay saati 08:00

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Cay yerine kahve teklif ediyorum, sade ve sert bir kahve ile birkac miligram damardan adrenaline es deger bir etkilesim ve 110 seviyesinde atan bir kalp. Winamp'da favori radyo istasyonlari acik, 25 milyon dolarlik hazine arazisi tarafindan esen hafif serin bir mart gecesi ruzgari. bahcede havlayan sevimli topal kopek:)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yok angelo ben içmem öyle sert kahve kalbe zararlı :) zaten o kadar sigara içiyoruz kahveyi de sırf sütlü içelim hem dinlendirici hem sağlıklı ne güzel

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5