İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geçmiş Olsun :)) - Şampiyon G.S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Resmen kupayı biz verdik size. Biz istemiyoruz alın sizin olsun dedik :)

Galatasaraylıları tebrik ederim. Bu sene çok zevkli geçti. Umarım gelecek sezon Bjk ve Ts 'de biraz güçlenir ve daha zevkli bir lig olur.

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Burada Denizlispor'u tebrik etmek istiyorum. 85. dakkada küme düşmeyeceklerini öğrenmelerine rağmen 20 dakka aslanlar gibi futbol oynadılar.

Ortada bi kupa olacak da fener istemeyecek. ha ha ha :)

Lig kupası bize, TR kupası BJK'ye, Fener'e de avcunu yalamak düştü.

G

gibigibiyim

Misafir
fenerin üzerinde oynanan oyunlarin son perdesini gördük.20 dakika uzatma ama neden?Profesyonellikten son derece uzak olan,dürüstlükle bagdasmayan ,fenein oyununu bozmak icin her önemli atagimizda oyunumuzu bozmak icin o kadar seyirciye 10 takla attiran denizlispor yönetimini gercek bir fenerli olarak kiniyorum,bu sartlar atinda da sampiyonluk mücadelesi vermeye calisan sanli fenerbahceli futbolculari kutluyorum.

Haluk Ulusoy ve Galatasaray i kutlar bundan sonraki dalaverelerde onlari yine birlite görmekten mutluluk duyariz.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu akşam denizlide futbol yoktu var olan tek şey konfeti ve hakem...

maç satın aldı, hakem satın aldı diyen böcüklenmiş zihniyetler inşallah bundan sonraki zamanda Şanlı Fenerbahçemize diL uzaTmaz...

YürekLerini ortaya koyan Galatasaraylı oyuncuların da şampiyonluklarını kutluyorum. (ama sadece futbolcuları kazanan onlar)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Galatasaray'ı kutlarız.

Fenerbahçe taraftari eskisi gibi cahil veya kavgaci degil . Fenerbahce'nin eskiden oldugu sekliyle gercegini cok yakindan bilen bir FB'li olarak su anki statumuzden cok memnunum ama bunu zorla bitirmeye calisanlar var. Komplo teorileri ve satasma yaratilmak istenirse yuzlerce yaratilabilir. Butun sene, eski satasmalardan kufurlesmelerden uzak bir Fenerbahce varken, herkes birlesip, butun medya fenerli, anadolu takimlari fenere dusman gibi bir hava yaratiliyor, BJK baskani GS sampiyon olsun istiyorum diyor, ondan sonra fair play bekleniyor. Herkesin bir gicigi var ama nedeni belli degil?

GS bilek hakkiyla sampiyon olmustur. Ama bu Fenerbahce'nin kalitesine golge dusurmez. Elle kolla, parayla degil ne demek anlamadim. Futbolcular yuksek para aliyor ve bu normal, parasi olana basari haram, ekonomik sikintisi olana basari helal mi, bakis acimiz bu mudur? Fenerbahce Galatasaray'i bu sezon 3 defa yenerken, ne el kol vardi ne birsey, mantigimiz bu olmamali.

Fenerbahce, cebi dolu, stadi genis, akli rahat ve havali bir takimi canlandirdi sene boyunca, Galatasaray savasan aslani. Kazanan aslan oldu, allah devamina erdirsin. Olaya bu sekilde bakalim. Bu sampiyonluk yuz kere helal, ama msn iletilerine bakiyorum da Fener'e de bindiler filan komik geliyor bana. Bunlari Fenerliler yapardi eskiden. Sen GS olarak Fener'i yenip bunlari yazsan guzel de, Denizliden Vestelden medet ummussun, o zaman nerede kalir sanli Galatasaray .

Sevgiler

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galatasaray a tebrikler.

+ Angelo Güzel yazı. ve Bahane olarak algılanmasında, denizli keşke küme düşseydi. Bu tarz pislik takımları görmek istemiyorum şahsen. Kötü oynadık yenemedik.

+ Her oynadığımız maçta Fenerbahçe olamazsın şampiyon deniliyordu. Olamadık. Umarım 17 takımda mutludur. Biz zaten mutluyduk, Artık tüm Türkiye mutlu..

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nFnK' Alıntı:
Hasan Kabze boşuna beşiktaş maçında son saniye de golü atmadı kader istiyordu şampiyon olmamızı :) Tebrikler

Belki de o kader değil de beşiktaşın ta kendisi ve başkanı idi hehe

Angelo yazdıklarına tamamen katılıyorum.

Gerçekleri görmek gerekirse de son 5 haftadır kollanan ve BJK ile güçlerini birleştiren arka planda TSnin ve GBnin desteğini alan Paramız yok ama gururluyuz şeklinde duygu sömürüsü yapan, Oyuncusu devre arasında hakeme gidip acıyın bize paramızı alamıyoruz diye klübün şampiyonluğunu felan kutlamam ben kimse kusura bakmasın. Galatasaraylılar düne kadar ağlıyordu şike var bu ligde diye bugün bakıyorum tüm yorumcular dünyanın en temiz ligi diyor.. Geçen perşembe GSnin kayseriden 2 futbolcuya teklif götürüp birini transfer etmesinden bahseden kimse yok.

Herkes tutturmuş 80küsür puanı hiçe sayıp 1 maçta elle atılan golü sezon boyunca pişirip pişirip önümüze sundu. Idda ediyorum ki son 5-7 haftanın GS maçlarını ve FB maçlarını FIFA'ya gönderin bu lig tescil edilmez, edilemez.

Kutluyorum felan ayaklarına yatmasın gerçek FB'liler. Ancak gerçek başarılar kutlanır.

Ben GS'nin UEFA kupasını kutlarım, Hagili dönemlerinde aldığı 2 şampiyonluğu kutlarım, ama bunu asla....

Sezon boyunca Fener ligi satın aldı açık ara şampiyon diye ağızlar hani neredesiniz? Gösterin yüzünüzü sizi görelim..

Dipnot : Kimse FBli olduğumu düşünmesin Sadece gördüklerimi yazdım.

O

oyunkurucu

Misafir
Geçen perşembe GSnin kayseriden 2 futbolcuya teklif götürüp birini transfer etmesinden bahseden kimse yok.

Avrupada cogu zaman ligler bitmeden kimin nereye gidecegi belli oluyor, fenerbahce bu kafayla sadece Lüleburgaza kadar oynar :)

U

Universal

Misafir
Birde fenerbahçeli olsan neler yazcan kimbilir. Bu sezon "hakem hataları!" olmasaydı en az 9 puanla şampiyon olurduk. Bunu yazıp olay çıkarmaya gerek yok diye kimse yazmamış sanırım. Senin mesajından sonra ben yaziyim seninde gönlün olsun. Hagili dönemde gs 2 değil 4 sene üst üste şampiyon olmuştur, uefa ve süper kupayı almıştır. Her şampiyonluk bir başarıdır. Saygı göster yada gösterme ama ortadaki emeği hiçe saymamalısın. BJK maçını satın alan galatasaray dakika 93ü bekleyip uzatmanın son 10 saniyesinde ceza sahasının dışından çok güzel bir golle maçı satın aldı yani sana göre. Komik olmayalım lütfen. Buna sen kendin bile inanmıyorsundur bence. Neyse biz tüm ligle güçlerimizi birleştirdik ona rağmen sizin aldığınız kadar şaibeli puan alamadık ama şampiyon olduk. Bu durumda hakkımızla daha çok maç kazandık demektir değil mi? Böyle yazıncada kavga gürültü çıkıyor kimse yazmamış diyordun buyur ben yazdım.
hitix' Alıntı:
Belki de o kader değil de beşiktaşın ta kendisi ve başkanı idi hehe

Angelo yazdıklarına tamamen katılıyorum.

Gerçekleri görmek gerekirse de son 5 haftadır kollanan ve BJK ile güçlerini birleştiren arka planda TSnin ve GBnin desteğini alan Paramız yok ama gururluyuz şeklinde duygu sömürüsü yapan, Oyuncusu devre arasında hakeme gidip acıyın bize paramızı alamıyoruz diye klübün şampiyonluğunu felan kutlamam ben kimse kusura bakmasın. Galatasaraylılar düne kadar ağlıyordu şike var bu ligde diye bugün bakıyorum tüm yorumcular dünyanın en temiz ligi diyor.. Geçen perşembe GSnin kayseriden 2 futbolcuya teklif götürüp birini transfer etmesinden bahseden kimse yok.

Herkes tutturmuş 80küsür puanı hiçe sayıp 1 maçta elle atılan golü sezon boyunca pişirip pişirip önümüze sundu. Idda ediyorum ki son 5-7 haftanın GS maçlarını ve FB maçlarını FIFA'ya gönderin bu lig tescil edilmez, edilemez.

Kutluyorum felan ayaklarına yatmasın gerçek FB'liler. Ancak gerçek başarılar kutlanır.

Ben GS'nin UEFA kupasını kutlarım, Hagili dönemlerinde aldığı 2 şampiyonluğu kutlarım, ama bunu asla....

Sezon boyunca Fener ligi satın aldı açık ara şampiyon diye ağızlar hani neredesiniz? Gösterin yüzünüzü sizi görelim..

Dipnot : Kimse FBli olduğumu düşünmesin Sadece gördüklerimi yazdım.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Maç elbette satın alınmamıştır ama Beşiktaş heralde 93. dakikada kendi evinde 1-1 'i koruyabilecek nitelikte bir takımdır. Kupa maçında Fenerbahçe'ye karşı nasıl 2-2 yi canla başla korudularsa bunu da yapabilirlerdi. Burada Fenerbahçeli olduğunu düşündüğüm arkadaşların söylediklerinden hangisi yalan, tüm kluplerin Fenerbahçe'yi sevmediği mi, el ele verip bir sürü açıklamalar yapıldığı mı yalan? Bunlarla ilgili tartışacak bir noktanız olursa tartışın, yoksa anca Lüleburgaz'a gider yorumu sığ ve dengesiz kalıyor, aynı seviyeye inmek icap ederse, Galatasaray'ın çok değil 3 hafta önce neler yaşadığını kırıcı sözlerle hatırlatmak gerekir, sanırım o hafta olanlar Fenerbahçe'nin Lüleburgaz'ı bir hayli aşmış olduğunu gösteriyor.

Olayınız bu olmamalı, Galatasaray şampiyon olduysa bunu kutlamalısınız, Fenerbahçe'ye saldırmak da bu kutlamaların bir parçası değil. Ha yine dediğim gibi ezersiniz geçersiniz o zaman bir nevi kutlayın, biz de burada ağlayalım, ama böyle bir durum olmadığına göre, gerçekten Galatasaray'ın büyüklüğüne yakışmayan komik şeyler oluyor bunlar.

Bu ligde adam akıllı takım yoktur, öyle el kol olmasaydı 9 puan önceden olurduk da olasılığı çok düşük bir şartlı önerme, maç başına 3 e yaklaşan gol ortalamasıyla oynamış ve kim ne derse desin forvet kalitesi diğer 14-15 takımın toplamı kadar olan bir takımdan bahsediyoruz. Şansla, hakemle olmaz bu işler.

Trextra süper söylemiş, Fenerbahçe zaten mutluydu, şimdi bütün Türkiye mutlu. Böyle olması da çok güzel bence. Galatasaray, keşke Fenerbahçe'ye de yenilmeseydi de o zaman bazı kompleksli taraftarların davranışları olmaz, şampiyonluk kutlamaları daha şık ve Galatasaray'a yaraşır olurdu.

U

Universal

Misafir
Galatasaray 4 sene şampiyon oldugunda aynı durumdaydı. Sizin başınıza gelenler bize geldi. Bunları Aziz Yıldırım herkese rest çekmeden önce düşünseydi bence. Kendi Cumhuriyetinizi kurdunuz olanlar gayet normal.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spor değil skor, futbol değil yöneticiler, güzel goller şık çalımlar değil küfürler ve söylenen sözler konuşuluyor...

ne zamanki skordan değil spordan konuşmaya başlıyacağız o zaman daha güzel bir lig izleyeceğiz buna eminim. ve gerçektende üzüldüğüm tek nokta millet açılıktan kıvranırken bazı insanların sokaklarda havaya kurşun saçıp birbirini linç etmesi bana çok saçma geliyor...

bugün bitti yarına ve avrupadaki futbola bakalım derim... birileri kazandı birileri kaybetti bu 50 küsur senedir lig tarihinde var ve daha nice 50 seneler olucak kalp kırmaya insanların birbirini üzmesine gerek yok...

şampionlar liginde ve uefa'da Türkiye'yi temsil edicek takımlarımıza başarılar dilerim...

Z

Zion

Misafir
Angelo' Alıntı:
tüm kluplerin Fenerbahçe'yi sevmediği mi, el ele verip bir sürü açıklamalar yapıldığı mı yalan?
Bunun nedenini kendinize sormanız gerekmiyor mu?
Şimdi bu soruya klasik vereceğiniz cevap şu: "Çünkü başarımız kıskanılıyor"
Eğer öyle olsaydı Galatasaray'ın herkesin tozunu atıp 4 sene üstüste şampiyon olduğu sene bütün takımların Galatasaray'dan ve taraftarlarından nefret etmesi gerekmez miydi? Ama hiç de öyle olmamıştır. Demek ki hakkıyla alınan başarılar alkışlanıyor.
Eğer sizi bir kaç kişi sevmiyorsa o bir kaç kişinin problemidir, ama eğer sizi kimse sevmiyorsa bu sizin probleminizdir. Localarda atıp tutarken sonu hüsranla biten maceralardan sonra gelip "kutsal ittifak" naraları atarak sığınacak ağlama duvarı arıyorsanız bu sadece sizin sorununuz!

Son söz:
Elle kolla değil, bilekle
Parayla pulla değil yürekle

ps: ha tabi fakirlik edebiyatı yapmayı ben de sevmiyorum esasında, ama buraya cuk oturuyor :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kendinizde arayın sorunu demekle iş bitmiyor. Biz bulamadıysak siz söyleyin. Şundan dolayı sevmiyoruz deyin. Başkanınız çok zengin ondan deyin. O zaman biz de anlayalım. Bilekle olsaydı da Fener'i yenseydiniz diyecegim geliyor soyleyecek fazla birsey birakmiyorsunuz. Yenmeyi birak, rezil olmasaydiniz keske. Biz de gorseydik bilekle oldugunu. O kadar yazi yaziyorum gelip ilginc anlamlar cikariyorsunuz:) Biz GS dusmani degiliz, siz de FB dusmani olmayin. FB canavar degil.

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fenerbahçe Şampiyon olsun diye Hakem 107 Dk. oynattı. gol atsınlar diye elinden geleni yaptı ama fenerden iş çıkmadı :D Galatasarayı Tebrik ederim...
(Beşiktaşlı)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
_RamseS_' Alıntı:
Fenerbahçe Şampiyon olsun diye Hakem 107 Dk. oynattı. gol atsınlar diye elinden geleni yaptı ama fenerden iş çıkmadı. Galatasarayı Tebrik ederim...
(Beşiktaşlı)
Sonuna beşiktaşlı yazmana gerek yoktu :D

B

bedafocb

Misafir
@angelo(FB)niye nefret? çok basit bi soru sormuşsun...kısaca açıklık getirelim...
1) 16 lig şampiyonluğundan başka bir başarısı olmayan, Avrupada her sene bu milleti rezil ettikten sonra Fenerbahçeyi sadece parasıyla, stadıyla,zenginliğiyle en büyük görmeniz?
2) bu lig bize göre değil deyip kendinizi uzaylı gibi hissedip, derebeyi edasıyla kulüpler birliğinden ayrılmanız?
3) Tuncay denen salağın GS maçından sonra hindi söyleminde Beşiktaşada gönderme yapıp gerizekalı durumuna düşmesi?
4) republic of FB diye kasılarak gezerten tepkilerden sonra re-public diye t-shirt ler bastırmanız?
5) Sizin şampiyon olmadığınız her sene şaibe iddialarının dolaşması?... vs...vs...vs
bunlar uzayıp gider... birazda siz düşüşnün...

beni Gayatasaray taraftarı yapan sadece Fener düşmanlığıdır bu yüzden Fener harici har takıma sempatim vardır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5