İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelicek PR Fiyaskosu!

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gelecek PR Fiyaskosu!

Evet herkes pr güncellemesini bekliyodu kimi dedi pr kalkicak kimi dedi google yeni sistemler getiricek kimi dedi pr sistemi göçtü. neyse gördükki google 1 gecede milyonlarca sitenin ve alt sayfalarin pr lerini günceledi. demeki bu söylenenlerin hepsinin laf olduğunu anlamiş olmamiz lazim. karşimizda google var. binlerce insannin çaliştiği bi yer var.
her neyse gelelim derse. herkes gelicek pr ye göre haraket ediyodu işte gelicek PR6 gelicek pr 5 gelicek felan filan Evet son güncellemede herkesi şaşirdi google öyle bi çalim attiki nerdeyse türkiyedeki tüm pr 5 ve 6 lari düşürdü. Biz ise genel olarak gelicek PR hesabini yapiyoduk onlarin hepsi sadece hayalde kaldi. misal gelicek pr söylüyen başta iwebtool / zeytech gibi sitelerin Gelicek PR sisteminin fiyasko oldunu anlamiş olduk. sözüm şuki size. google herkese bir çalim atti sadece bu sitelere değil. link değişimi yapan / link alan / link satan herkese bir çalim attı bencede çok güzel oldu.

bundan sonra bize ders olur. gelicek pr inanmak . tamamen fiyaskonun önde gidenidir..

Google 1 - WebMasterlar ve Gelicek PR söylüyen siteler 0

hadi hayılırlı olsun herkese.

Shun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen katılıyorum Sana Hemde cok güzel bir çalim atti ki sorma :D felegimizi şaşirtti

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet haklısın google bu şakaya gelmez herkese gol attı... bizlerde izledik

O

Oturan Boğa

Misafir
Metin valla benim pr5 fake olan site pr3 valid oldu mutluyum. :D

tRn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Helal olsun Google ağzından burnundan gelsin :(

Z

Zion

Misafir
Aslında değerler düşse de bence genel anlamda değişen bir şey olmadı. Google bunu sanırım link satışını engellemek için yaptı. (Zira pr değeri düşünce otomatik olarak link satış borsası da darbe yemiş olacak) Ki zaten bunun da ipuçlarını directory sitelerinin pr'larını düşürerek vermişti.

Piyasa yeni rakamlara alışana kadar karmaşa yaşayabiliriz ama bir süre sonra herşey yine aynı seyrine döner. Tabi google yeni bir şey çıkarmazsa.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çok kez bu webmaster forumlarında takılıpta GELECEK PR ibaresini kullananlara şaşırdığımı söylemiştim. Pek çok kez de neyse karışmayayım deyip bişey yazmadım. Allah aşkına gelecek page rank medyuma gidip gelecek sormaktan başka nedir.

Hııı kaç link almış pr x den şu kadar pr y den bu kadar al sana gelecek pr değerin z...Google dan başkası nın bilemeyeceği aşikar. Algoritmasını kim biliyorda hesaplıyor şak diye. Tahmini algoritmalar da güme gitti işte. Tüm sitelerde bi düşüş mevcut.

Çıkanlara hayırlı olsun diyelim ama LÜTFEN artık PAGE RANK DEĞİŞİM bölümü başta olmak üzere GELECEK page rank ibaresini bırakalım.

buarada başlık GELECEK ... diye düzeltiliebilir :)

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
google gösteriyor ama elletmiyor .) cimri davranmış bu sefer. Ama genede prsiz 1 sitem kaldı onuda 20 gün önce açmıştım :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
iki sitem haric tek sıra düz ara pr3 verdi ve calımın kralını attı bana :D

bilgislem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet buyuk bir fiyasko 3 tane pr 5 domain 0 a dusmus 0 dan birisi 2 olmus pr3 0 olmus

Bitmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google hasat etmıs walla en kalıte sıtelerım bıle 4 lere dustu lınk satısını engelemek ıcın tam noktaya deydı ve piyasayı mahvettı gooogle :)

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir domainimi sedoda sürterken yakaladı bastı 0'ı.:D:D
Diğerleri + yönde.

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 siteye paso link satın aldım 0 dan 2 olmuş. başka bi siteye hiç bişi yapmadım 0 dan 4 olmuş bütün bildiklerimiz yalan sanki ?

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google HAGi gibi çalım attı bu sefer :) sohbet.net bile pr3 düşmüş Tr nin EN büyük sohbet sitesi :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi