İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelirli Site Alınacak!

TheWebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar ,

Bir Tanıdığım Günlük Geliri 2$ ile 10$ Arasında Olan Bir Site Almak İstiyor(Mp3 ve absürt Siteleri Hariç). Fiyat ve günlük kazanç bilgilerinizi Bana P.M Atarsanız Sizi Arkadaşa Yönlendireceğim ;)

Teşekkürler , Saygılar..

TheWebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"iletiler" dostum bunun birçok nedeni olabilir. Ancak lütfen gereksiz mesaj atmayınız. Acil sıkışık birisi olamazmı ?

4-5 Teklif Aldık Değerlendirmeler Yapılıp 2-3 gün içerisinde hepinize olumlu olumsuz P.M gönderilecek..

Saygılar. .

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"iletiler" dostum bunun birçok nedeni olabilir. Ancak lütfen gereksiz mesaj atmayınız. Acil sıkışık birisi olamazmı ?

4-5 Teklif Aldık Değerlendirmeler Yapılıp 2-3 gün içerisinde hepinize olumlu olumsuz P.M gönderilecek..

Saygılar. .

attığım mesaj gereksiz değil, senin alımını baltalamaya yönelik hiç değil, bu başlığı okuyan herkesin aklına gelen soruyu ben soruyorum.

açıklama için teşekkürler,

TheWebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nedenleri ;

1-) Acil Nakit'e Sıkışmış Olabilir.
2-) Site Sahibi Evlenebilir , Net'i Bırakabilir.
3-) Daha Çok Gelir Getireceğine İnandığı Bir Proje İçin Maddi İmkan Gerekiyor Olabilir.
4-) SiteYap-Sat İşini Meslek Edinmiş Birisi Olabilir.
5-) Yüzlerce Websitesi Olabilir , "Canı Sıkılabilir"..

Bunun Gibi Yüzlerce Neden Sayılabilir , Ancak Lütfen Konuyu Polemik Haline Getirmeyelim. Şimdiye Kadar 8'in Üzerinde Başvuru Aldık ; Demekki Satılıyormuş ;)

Saygılar..

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nedenleri ;

1-) Acil Nakit'e Sıkışmış Olabilir.
2-) Site Sahibi Evlenebilir , Net'i Bırakabilir.
3-) Daha Çok Gelir Getireceğine İnandığı Bir Proje İçin Maddi İmkan Gerekiyor Olabilir.
4-) SiteYap-Sat İşini Meslek Edinmiş Birisi Olabilir.
5-) Yüzlerce Websitesi Olabilir , "Canı Sıkılabilir"..

Bunun Gibi Yüzlerce Neden Sayılabilir , Ancak Lütfen Konuyu Polemik Haline Getirmeyelim. Şimdiye Kadar 8'in Üzerinde Başvuru Aldık ; Demekki Satılıyormuş ;)

Saygılar..

yapacağınız açıklama en başından beri buydu. Teşekkürler.

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satam ben sana pm ye gerek yok pm atmayı sevmem aylık geliri 500 dolar. adsenseden uye sayısı 88bin vsvsvsvs forum sitesi kaça ayda 500 dolar kazandıran bir site ama alırkende baya para dokuleCen Neyse AlaCak OlurSan Sen bana Pm At Olarmı

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
satam ben sana pm ye gerek yok pm atmayı sevmem aylık geliri 500 dolar. adsenseden uye sayısı 88bin vsvsvsvs forum sitesi kaça ayda 500 dolar kazandıran bir site ama alırkende baya para dokuleCen Neyse AlaCak OlurSan Sen bana Pm At Olarmı

senin aklında bi fiyat varmı peki.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5